Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανε και καμια εκκαθαριση δισκου.

44mb  :-) + 290mb απο αρχεία συστηματος αλλα χρειάζομαι κ άλλο χωρο

Μετα απ όλα τα update kai drivers εμεινα με 4,5gb υπόλοιπο

 

θα κανω και flash drive του recovery να κερδισω άλλα 4 gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το καμμένο pixel, το έχω να φορτίζει, δεν έκανα ακόμη εγκατάσταση γιατί περιμένω να δω τι θα μου πουν αλλά κάποιο φωτάκι δεν ανάβει που να δείχνει ότι φορτίζει. Δεν θα έπρεπε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το καμμένο pixel, το έχω να φορτίζει, δεν έκανα ακόμη εγκατάσταση γιατί περιμένω να δω τι θα μου πουν αλλά κάποιο φωτάκι δεν ανάβει που να δείχνει ότι φορτίζει. Δεν θα έπρεπε?

nope

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω να το συνδέσω με το λαπτοπ και τπτ , το λαπτοπ φοραει χπ,

τα οφις δεν μου τα κανει εγκατασταση (ισως λογω χωρου; )

καμερα δεν λειτουργει

θα τα παλεψω λιγο ακομη γιατι ειμαι ασχετος με win8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εφυγα με περιμενουν 3 κομματια μου ηρθε και εμενα μηνυμα.

:rolleyes:

συγγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα. Δικαίωμα σου, αλλά το να μας το λες έτσι όταν κάποιοι δε πρόλαβαν να πάρουν ούτε 1 είναι ολίγον έως πολύ άσχημο. Και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνεις και καμαρώνεις, και σε άλλες προσφορές από public κλπ με mouse και δε ξέρω κι εγώ τι άλλο τα ίδια έκανες πάντα. 

Δε λέω μπορεί προφανώς να μην είναι για σένα όλα, αλλά εντάξει λίγο έλεος που λέμε... Δηλαδή νιώθεις ανώτερος τώρα που το είπες;

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν μπορεί θα υπάρχει κάποιος συνδυασμός πλήκτρων...

Στα Windows κινητα, πατας το ον/οφφ και αμεσως μαζι του το Windows πληκτρο. Για δοκιμασε το.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

H αλήθεια είναι κάπου στη μέση ναι μεν κάποιοι δεν πρόλαβαν να πάρουν και ναι κάποιοι πήραν πάνω από ένα τεμάχιο.

Πάντως ηθικά ίσως και να μην είναι κατακριτέο ούτε το ψωμί στέρησε από κάποιους ώστε να μην έχουν να φάνε, ούτε έκανε κάτι παράνομο.

Εγώ θα μπορούσα να πάρω 2-3 (έχω ήδη ένα εδώ και καιρό αγορασμένο στα 300 ευρώ) αλλά προτίμησα να πάρω τηλέφωνο αυτούς που το ήθελαν να το πάρουν μόνοι τους.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν μπορεί θα υπάρχει κάποιος συνδυασμός πλήκτρων...

Με αφορμή αυτή την ερωτηση εψαξα, και επεσα σε ένα ψιλοαπογοητευτικο ριβιου, οι καμερες του λεει ότι είναι κατω του μετριου, το χαρακτηριζει low badget μηχανακι. Εχει βρει bugs, και μιλαει για hangs/freezes.

 

http://www.7tutorials.com/toshiba-encore-review-it-good-tablet-windows-81

 

Εκει για screenshot λεει ότι η αποσταση volume και το πληκτρο Windows είναι μεγαλη και ετσι είναι δυσκολο. Χωρις να αναφερει ακριβως τον τροπο. Οποτε δοκιμασε "vol down" και "Windows".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή αυτή την ερωτηση εψαξα, και επεσα σε ένα ψιλοαπογοητευτικο ριβιου, οι καμερες του λεει ότι είναι κατω του μετριου, το χαρακτηριζει low badget μηχανακι. Εχει βρει bugs, και μιλαει για hangs/freezes.

 

http://www.7tutorials.com/toshiba-encore-review-it-good-tablet-windows-81

 

Εκει για screenshot λεει ότι η αποσταση volume και το πληκτρο Windows είναι μεγαλη και ετσι είναι δυσκολο. Χωρις να αναφερει ακριβως τον τροπο. Οποτε δοκιμασε "vol down" και "Windows".

Με vol down και windows key δουλεύει! Thanks mod! Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο είναι low gadget μηχανάκι αλλά είναι πολύ ανώτερο από το iPad 3 που είχα! Αποψή μου  πάντα αλλά από εδώ και περα μόνο windows tablets

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:rolleyes:

συγγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα. Δικαίωμα σου, αλλά το να μας το λες έτσι όταν κάποιοι δε πρόλαβαν να πάρουν ούτε 1 είναι ολίγον έως πολύ άσχημο. Και δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνεις και καμαρώνεις, και σε άλλες προσφορές από public κλπ με mouse και δε ξέρω κι εγώ τι άλλο τα ίδια έκανες πάντα. 

Δε λέω μπορεί προφανώς να μην είναι για σένα όλα, αλλά εντάξει λίγο έλεος που λέμε... Δηλαδή νιώθεις ανώτερος τώρα που το είπες;

 

Ενα ηταν για την αδερφη μου ενα για φιλο που μου ειχε ζητησει tablet με gps και το αλλο αν δεν το κρατησει η πεθερα μου ισως το κρατησω εγω λογω gps γιατι οπως γραφω και ποιο πανω εμενα δεν μου εκανε ουτε η 10αρα οθονη του Asus T100 θελω μεγαλυτερη (12.1) για Windows tablet.

 

Λες να τα πηρα για να εχω ενα στην κουζινα ενα στην τουαλετα και ενα στην ταρατσα;

 

Η μηπως να ελεγα στην Αδερφη μου και στον φιλο οτι δεν σας περνω για να το παρει ο Χ αγνωστος;

 

Να με εκραζες αν τα επαιρνα και τα εβαζα αγγελια για πουλημα τωρα που τα πηρα για συγγενεις και φιλο δικαιωμα μου να επαιρνα και 10 κομματια.

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...