Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

Να σε ενοχλουν αυτοι που κοιτανε σαν φαντασματα τις προσφορες και χωρις να ποσταρουν περνουν 2-3 κομματια και την αλλη μερα μην πω την ιδια τα βαζουν αγγελια με τουλαχιστον 50 ευρω κερδος.

 

θα συμφωνησω απολυτα με το τελευταιο........και λιγα κομματια ειπες........για τους φαντομαδες

 

απο την αλλη μεριά

 

 

EIRINI.jpg

:-)  ;)

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

offtopic

 

Δε νομίζω οτι υπήρχε περιορισμένος αριθμός κομματιών μιας και η προσφορά μάλλον ήταν λάθος.Άρα το οτι πήρε κάποιος πάνω απο ένα κομμάτι δε σημαίνει οτι το στέρησε απο κάποιον άλλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον το δικό μου είναι από άλλο πλανήτη! Αλλιώς πως γίνεται να είναι περασμένο το office και να έχει και 12,3 gb ελεύθερο χώρο

 

post-180677-0-56205600-1404316586_thumb.pngpost-180677-0-47650700-1404316600_thumb.pngpost-180677-0-78575400-1404316604_thumb.pngpost-180677-0-53144500-1404316607_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα κάτι πήγε στραβα, είμαι άσχετος με τα WIN8, αλλά βέπω ένα δίσκο 23,5G o οποίος είναι ασφυκτικά γεμάτος (μετά το Office) . Αυτή τη στιγμή το απεγκαθιστώ μπας και ανασάνει. Η υπόλοιπη μνήμη δε ξέρω που έχει πάει. Μάλλον πάω και εγώ για restore. Ακολούθησες τη διαδικασία όπως περιγράφεται στις σελ 5-6, 5-7 . 5ο κεφάλαιο του εγχειριδίου?

 

τα 32gb είναι πολύ λίγα για win8.1 Ειναι απόλυτα λογικό να μην μεινει τίποτα. Όταν έρθει η 64sd θα τα βάλω τα office

 

δεν ακολούθησα διαδικασία του manual 

 

Μάλλον το δικό μου είναι από άλλο πλανήτη! Αλλιώς πως γίνεται να είναι περασμένο το office και να έχει και 12,3 gb ελεύθερο χώρο

 

attachicon.gif Ξ£Ο„ΞΉΞ³ΞΌΞΉΟτυπο ΞΏΞΈΟΞ½Ξ·Ο‚ (1).pngattachicon.gif Ξ£Ο„ΞΉΞ³ΞΌΞΉΟτυπο ΞΏΞΈΟΞ½Ξ·Ο‚ (2).pngattachicon.gif Ξ£Ο„ΞΉΞ³ΞΌΞΉΟτυπο ΞΏΞΈΟΞ½Ξ·Ο‚ (3).pngattachicon.gif Ξ£Ο„ΞΉΞ³ΞΌΞΉΟτυπο ΞΏΞΈΟΞ½Ξ·Ο‚ (4).png

 
Δεν εχεις κανει update των windows8.1
 
EDIT το office ειναι ήδη μεσα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 64αρα καρτα ποια προτεινετε; επίσης ένα άλλο θέμα όταν απενεργοποιώ τον κωδικό του Hotmail για να μην μου το ζητάει καθε φορα που ανοίγω την οθόνη, πρέπει να βαζω τα στοιχεια καθε φορα που εγκαθιστώ μια εφαρμογή.... Έχει βρει κανένας λύση γι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 32gb είναι πολύ λίγα για win8.1 Ειναι απόλυτα λογικό να μην μεινει τίποτα. Όταν έρθει η 64sd θα τα βάλω τα office

 

δεν ακολούθησα διαδικασία του manual 

 

 

Δεν εχεις κανει update των windows8.1

 

Φιλε μου ρωτησα και πολυ ποιο πριν ..μια απλη καρτα sd θα βαλεις (λογικα κλαση 10 ) η με καποια αλλα χαρακτηριστικα..

Απο της 12 ωρα ειμαι και εγω κατοχος του ταμπλετ και με καμια 1 ωρα γνωριμια τα συναίσθηματα ειναι μισα μισα

Καταρχην τα θετικα ειναι οτι παει αρκετα καλα εως σουπερ...

Πολυ καλος ηχος και τρομερη καμερα θα ελεγα με ωραια εφε.

Κοληματα ελαχιστα μονο σε πολυ γρηγορες εναλαγες προγραμματων.

Στα αρνητικα παιδια ειναι η πρωτη γνωριμια με windows 8  που μου φαινονται ΑΙΣΧΟΣ σαν κατοχος win7

Δεν μπορω να βρω ενα κουμπι επιστροφης για καποια προγραμματα με αποτελεσμα να παταω το win και επιστροφη στο κεντρικο μενου.

Η οθονη ειναι τελικα λιγο μικρη ...10΄θα ηταν το τελειο, οπως επισης και η αναλυση (χρωματα - φωτεινοτητα) της οθονης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τα 32gb είναι πολύ λίγα για win8.1 Ειναι απόλυτα λογικό να μην μεινει τίποτα. Όταν έρθει η 64sd θα τα βάλω τα office

 

δεν ακολούθησα διαδικασία του manual 

 

 
Δεν εχεις κανει update των windows8.1
 
EDIT το office ειναι ήδη μεσα

 

 

Όταν λες update widows 8.1; γιατί στις πληροφορίες αναφέρει

post-180677-0-83627800-1404318000_thumb.png

 

Και το windows update ζητάει ούτε μισο γίγας

 

post-180677-0-05922400-1404318011_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σωστη παρατηρηση χμμμμ ... 

 

1.33GHz?... 1.8 δεν υποτίθεται ότι ήταν;

 

 

 

Επεξεργαστής τύπος : Next gen Intel® Atom™ processor for tablets Z3740 with Intel® Burst Technology 2.0 

ταχύτητα ρολογιού : 1.33 (1.86 with Burst) GHz

μνήμη cache L2 : 2 MB

 

:-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ρωτησα και πολυ ......

Στα αρνητικα παιδια ειναι η πρωτη γνωριμια με windows 8  που μου φαινονται ΑΙΣΧΟΣ σαν κατοχος win7.....

Η οθονη ειναι τελικα λιγο μικρη ...10΄θα ηταν το τελειο, οπως επισης και η αναλυση (χρωματα - φωτεινοτητα) της οθονης....

 

Έχεις δίκιο. Τα Win 8 υστερούν έναντι των 7, και η οθόνη είναι απελπιστικά μικρή, κουράζει σε μισή ώρα. Εδώ εγώ έχω mini 10.1΄ και μετά από ένα μισάωρο τα παρατάω και πάω σε κανονικό φορητό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...