Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι τύπου σμαρτ όντως, τώρα αν τις προτιμάς, αυ...τές έχουν (προσωπικά τις θεωρώ δύσχρηστες για το touch... και kinda αντιαισθητικές που κρύβουν τα μπέζελ του ταμπλετ, αλλά υποκειμενικό αυτό).

Επεξ/σία από scullyist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσοι δεν εχουν πρόβλημα ταχύτητας με το wifi, αν μπορουν ας κανουν μια συγκριση ευαισθησίας με άλλο ταμπλετ η smartphone.

Παρατηρω ότι και η ευαισθησια του είναι μειωμενη σε σχεση με ολες τις άλλες συσκευες που εβαλα διπλα. Σε σημειο του χωρου που τα αλλα συνδεονται σχετικα ευκολα με δυο ασθενη δικτυα (με ελαχιστο σημα-μια γραμμη, αλλα το σερφιν είναι χωρις προβλήματα και delays), αυτό αρνειται να δει καν, τα 2 δικτυα. Σπανίως μπορει να δει για λιγα δευτερολεπτα καποιο από αυτά, αλλα σε καμια περιπτωση δεν μπορει να επιτυχει συνδεση αφου αμεσως το χανει και παλι.

 

Η δικη μου συγκριση εγινε με

1. HTC evo 3d 

2. HTC 8S 

3. Nokia lumia 520

4. toshiba excite pro

και 5. ένα λαπτοπ hp, όλα πιανουν αυτά τα χαμηλα σηματα, το encore δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 
 
το συγκεκριμένο tablet ,τι δυνατότητες έχει στο θέμα του gaming; τρέχει παιχνίδια σαν το Warhammer 40000 Kill Team,Sins of a Solar Empire Rebellion,και αλλα από steam ;.
θέλοντας να προλάβω ,τους γνωστούς τύπου που αν δεν τους αρέσει το εκάστοτε post βρίσκουν ευκαιρία να εκτονωθούν ,για εμενα αυτό είναι το ποιο σημαντικό διότι όταν έχω βάρδια δεν μπορώ να περνώ το laptop μαζί.
ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιοι στα forum λενε οτι πηραν θηκη για νοτε 8 και τεριαζει γαντι http://forum.tabletpcreview.com/toshiba/60117-toshiba-encore-keyboard-cases-thread-print.html συγκεκριμενα αυτη http://www.ebay.nl/itm/New-Bluetooth-3-0-Keyboard-Leather-Case-Cover-For-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-8-0-N5100-/230985846265? εκτος απο τη θεση της καμερα αλλα εμενα με νοιαζει το πληκτρολογιο γιατι θα εχο ενα κανονικο pc μαζι. λετε να υπαρχουν ταμπλετ με συμβατες διαστασεις να τσεκαρουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 

 

το συγκεκριμένο tablet ,τι δυνατότητες έχει στο θέμα του gaming; τρέχει παιχνίδια σαν το Warhammer 40000 Kill Team,Sins of a Solar Empire Rebellion,και αλλα από steam ;.

θέλοντας να προλάβω ,τους γνωστούς τύπου που αν δεν τους αρέσει το εκάστοτε post βρίσκουν ευκαιρία να εκτονωθούν ,για εμενα αυτό είναι το ποιο σημαντικό διότι όταν έχω βάρδια δεν μπορώ να περνώ το laptop μαζί.

ευχαριστώ

https://www.youtube.com/playlist?list=PLLfF0s-Dx-Xa1TJhKGV7LZFTh3HGGrWg9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε εισαι χαμηλα!!εγω εχω 30 βαθμους!!δοκιμασετο ετσι απο περιεργια κ πες μου θερμοκρασιες στο ashpalt 8!!γενικα πως τα πας με το tablet?ολα οκ??

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...