Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου βγαζει αυτα

 

attachicon.gifΣτιγμιότυπο οθόνης (11).png

 

αλλα δεν γινεται κατι...

Πρέπει να θέσεις τις συσκευές σου σε κατάσταση που να μπορεί να τα βρει το τάμπλετ. Εφαρμογή ή ρύθμιση. Λογικά τον υπολογιστή και τα αρχεία του όμως μπορείς να τα δεις αν είστε στο ίδιο δίκτυο με το τάμπλετ από το "Ο υπολογιστής μου". Στα βγάζει σαν θέσεις δικτύου.

 

ρε παιδια να ρωτησω κατι ακυρο, κατεβασα την εφαρμογη του facebook, βαζω στοιχεια αλλα οταν μπει ειναι σα νεκρο προφιλ, ουτε ενημερωσεις ουτε φιλοι τπτ, υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να κανω, τα windows με το facebook, ξερω γω.. και κατι ακομα γιατι καθε φορα που μπαινω viber περιστρεφεται η οθονη κ πρεπει να το κρατας οριζοντια;

Εμένα κανονικά δούλευε μόλις έβαλα τα στοιχεία. Επέλεξε να σου εμφανίζει ειδοποιήσεις από όλους τους φίλους. Επίσης είσαι σίγουρος ότι έχεις δίκτυο έτσι? :Ρ

Για το viber δεν νομίζω ότι μπορείς να το γυρίσεις κάθετα.

 

Το viber μπορούμε να το δουλέψουμε από το tablet?

Δεν ξέρω πως λειτουργεί και δεν το εχω δουλέψει ποτέ άλλα νόμιζα ότι μονο για τηλέφωνα είναι αυτό και όχι για tablet

Αν γίνεται δώστε μερικές πληροφορίες.

Κατέβασε την εφαρμογή και έχει οδηγίες. Βάζεις τον αριθμό σου και θα σου έρθει μήνυμα στο viber στο κινητό ένας κωδικός για να το ενεργοποιήσεις και στο τάμπλετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

HERTHAN, on 07 Jul 2014 - 11:27 PM, said:

Το viber μπορούμε να το δουλέψουμε από το tablet?

Δεν ξέρω πως λειτουργεί και δεν το εχω δουλέψει ποτέ άλλα νόμιζα ότι μονο για τηλέφωνα είναι αυτό και όχι για tablet

Αν γίνεται δώστε μερικές πληροφορίες.

Ναι.

Μπες στο store κατεβασε την εφαρμογη και μολις ξεκινησεις πρωτη φορα την εφαρμογη θα σου ζητησει να βαλεις τον αριθμο του τηλεφωνου σου που εχει viber και θα στειλει ενα κωδικο,οπου θα το τοποθετησεις στο tablet και θα ενεργοποιηθει ο λογαριασμος σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το viber μπορούμε να το δουλέψουμε από το tablet?

Δεν ξέρω πως λειτουργεί και δεν το εχω δουλέψει ποτέ άλλα νόμιζα ότι μονο για τηλέφωνα είναι αυτό και όχι για tablet

Αν γίνεται δώστε μερικές πληροφορίες.

το εχω κ στο κινητο, στο android tablet, στον υπολογιστη, το κατεβασα κα στο τοσιμπα. κ οπως το περιμενα τερμα φτωχο, καμια σχεση με το αντροιντ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το viber μπορούμε να το δουλέψουμε από το tablet?

Δεν ξέρω πως λειτουργεί και δεν το εχω δουλέψει ποτέ άλλα νόμιζα ότι μονο για τηλέφωνα είναι αυτό και όχι για tablet

Αν γίνεται δώστε μερικές πληροφορίες.

Ούτε εγώ το έχω δουλέψει ποτέ, αλλά για να το έχουν στο στορ τους προφανώς θα κάνει :)

 

εδιτ: ok, μέχρι να ποστάρω απάντησαν μπόλικοι γνώστες, ignore me =p

Επεξ/σία από scullyist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Off Topic:

Ξέρει κανείς να μου πεί πως να περάσω Windows σε WeTab (http://s361213037.online.de/en/product/)?

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off Topic:

Ξέρει κανείς να μου πεί πως να περάσω Windows σε WeTab (http://s361213037.online.de/en/product/)?

 

τα χεις δει αυτά;

 

http://www.wetab-wiki.com/index.php?title=Windows_8_auf_dem_Wetab

http://www.wetab-wiki.com/index.php?title=Install_Win7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 'χω δεί αλλά υπάρχουν αρκετά σκοτεινά σημεία και δεν έχω τολμήσει ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@silmarien @ektor7

 

Δεν εχω κινητο smartphone ώστε να εχω viber.

ok για να σου δωσω να καταλαβεις περιπου, ειναι συνδεδεμενο με τον αριθμο σου, σκεψου οταν αποθηκευεις τον αριθμο καποιου στο κινητο σου αν εχει viber οταν μπαινεις στην εφαρμογη τον βλεπεις ονλαιν κ μπορεις να τ στειλεις εικονεσ,μηνυματα γραπτα κ ηχιτικα, προυποθεση εννοειται να εχεις ιντερνετ.

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 'χω δεί αλλά υπάρχουν αρκετά σκοτεινά σημεία και δεν έχω τολμήσει ακόμα...

 

α οκ...δε ξέρω ακριβώς τι γίνεται, ούτε το έχω...

απλά είχα πέσει τυχαία πάνω στο wetab μια μέρα..και θυμήθηκα τώρα που εγραψες για το wetab, το wiki που είχα ψαχουλέψει λίγο τότε.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ok για να σου δωσω να καταλαβεις περιπου, ειναι συνδεδεμενο με τον αριθμο σου, σκεψου οταν αποθηκευεις τον αριθμο καποιου στο κινητο σου αν εχει viber οταν μπαινεις στην εφαρμογη τον βλεπεις ονλαιν κ μπορεις να τ στειλεις εικονεσ,μηνυματα γραπτα κ ηχιτικα, προυποθεση εννοειται να εχεις ιντερνετ.

Δηλαδή μπορώ και με κινητο που δεν είναι smartphone να το κάνω αυτό?

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τι γίνεται στην περίπτωσή σου. μπορείς όμως να δοκιμάσεις να δεις αν θα πετύχει.

Οταν ξεκινας το viber σου χει να επιλεξεις αν εχεις το viber σε κινητο ή οχι. Αν του βαλεις οχι λογικα θα σου λεει να του δωσεις ενα αριθμο κινητου και θα το ενεργοποιει με sms. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ξεκινας το viber σου χει να επιλεξεις αν εχεις το viber σε κινητο ή οχι. Αν του βαλεις οχι λογικα θα σου λεει να του δωσεις ενα αριθμο κινητου και θα το ενεργοποιει με sms.

οντως ναι, λαθος μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...