Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ...τα εκανα και εγω τα ψωνια μου  :-D

http://www.ebay.com/itm/131203055128?var=430448878300&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

http://www.ebay.com/itm/390683817107?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Θα προχωρησω και σε αυτη την αγορα απλα δεν εχω διαθεσιμο ποσο στη προπληρωμενη τωρα ...

 

http://www.ebay.com/itm/4-Ports-Dual-Micro-USB-Host-OTG-3-Hub-Converter-Adapter-Cable-For-Mobile-Phone-/161335175794?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item2590536a72

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώδιο micro hdmi σε hdmi έχει και στο πλαίσιο με 16€ :P  τζάμπα λέμε!!! και είναι και turbo-x, όσο πιο βαρύ, τόσο πιο καλό! :D

Aυτα τα λενε απο πριν φιλε samniotis τωρα πανε τα ευρωπουλα τα πηραν οι Κινεζοι  :fear:

Δε νομιζω να ειναι θεμα βαρους μαλλον λογω brand name ...

Γελαει ο κοσμος ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο ΔΕΝ κάνει. Είναι Mini-HDMI...

Λίγη προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και μιλάτε για HDMI, πριν λίγο σύνδεσα το tablet με την tv μου αλλά δεν κατάφερα να δώσω ανάλυση πάνω από 1280 x 800.

 

wxqhwKL.png

Επεξ/σία από Questioner
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έκανες clone? δλδ να δείχνει στην tv ότι δείχνει και στο tablet? λογικό...

 

κάνε extend desktop...

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλάτε για HDMI, πριν λίγο σύνδεσα το tablet με την tv μου αλλά δεν κατάφερα να δώσω ανάλυση πάνω από 1280 x 800.

Αν κάνεις δεξί κλικ πάνω στην επιφάνεια εργασίας έχει κάποιες ρυθμίσεις γραφικών. Δες αν μπορείς από εκεί. 

 

Είχα αναφέρει ότι δεν μπορούσα να κάνω duplicate την οθόνη αλλά μετά που έθεσα σε landscape το rotation του tablet(γυρίζει μόνο του σε portrait view) μπόρεσα να το κάνω duplicate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεμπέλικη ερώτηση αλλά μιάς και έχω πάνω στην tv br, mp & pc που υποστηρίζουν dlna κτλ υπάρχει κάποιος τρόπος να στείλουμε σήμα όπως με το android ταμπλετ απευθείας χωρίς καλώδιο???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι ακυρο, κατεβασα την εφαρμογη του facebook, βαζω στοιχεια αλλα οταν μπει ειναι σα νεκρο προφιλ, ουτε ενημερωσεις ουτε φιλοι τπτ, υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να κανω, τα windows με το facebook, ξερω γω.. και κατι ακομα γιατι καθε φορα που μπαινω viber περιστρεφεται η οθονη κ πρεπει να το κρατας οριζοντια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το viber μπορούμε να το δουλέψουμε από το tablet?

Δεν ξέρω πως λειτουργεί και δεν το εχω δουλέψει ποτέ άλλα νόμιζα ότι μονο για τηλέφωνα είναι αυτό και όχι για tablet

Αν γίνεται δώστε μερικές πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...