Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου έβγαλε σήμερα αυτό ξαφνικά:video scheduler internal error

 

Γνωρίζει κανεις τι μπορει να είναι?

Πίνακας Ελέγχου -> Σύστημα -> Διαχείριση Συσκευών -> Προσαρμογείς Οθόνης -> Intel HD Graphics -> δεξί click -> ενημέρωση προγράμματος οδήγησης -> αυτόματη αναζήτηση για ενημερωμένο λογισμικό προγράμματος οδήγησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίνακας Ελέγχου -> Σύστημα -> Διαχείριση Συσκευών -> Προσαρμογείς Οθόνης -> Intel HD Graphics -> δεξί click -> ενημέρωση προγράμματος οδήγησης -> αυτόματη αναζήτηση για ενημερωμένο λογισμικό προγράμματος οδήγησης...

Το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν αυτο αλλα δεν βρηκε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν αυτο αλλα δεν βρηκε τιποτα.

OK, αν στο βγάλει πάλι ξαναπέρασε τους drivers... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καινούργιο πρόβλημα..όταν πατάω στη γραμμή του chrome/viber  δεν ενεργοποιείται αυτόματα το πληκτρολόγιο..Πρέπει να το ανοίξω εγώ απο τη συντόμευση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινούργιο πρόβλημα..όταν πατάω στη γραμμή του chrome/viber  δεν ενεργοποιείται αυτόματα το πληκτρολόγιο..Πρέπει να το ανοίξω εγώ απο τη συντόμευση!

Windows 10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι...Τελευταία βδομάδα,μου το παρουσιάζει και σε desktop/tablet μορφή...Επίσης,στο viber(αν το έχεις) πατώντας στη γραμμή κειμένου δεν εμφανίζεται το πληκτρολόγιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι...Τελευταία βδομάδα,μου το παρουσιάζει και σε desktop/tablet μορφή...Επίσης,στο viber(αν το έχεις) πατώντας στη γραμμή κειμένου δεν εμφανίζεται το πληκτρολόγιο..

Ιστορίες των Windows 10! Το Viber δεν το χρησιμοποιώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινούργιο πρόβλημα..όταν πατάω στη γραμμή του chrome/viber  δεν ενεργοποιείται αυτόματα το πληκτρολόγιο..Πρέπει να το ανοίξω εγώ απο τη συντόμευση!

...επίσης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνετε μου καμιά καλή θήκη (κατά προτίμηση με πληκτρολόγιο) από ebay/amazon, μόνο για το WT8-B-102 βρίσκω πια...

 

Thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

χαιρετω τους φορουμιστες.εχω το ταμπλετ αρκετο καιρο χωρις προβληματα εως τη στιγμη που απο κακη χρηση εσπασε η εισοδος φορτησης.το εδωσα για επισκευη και διορθωθηκε μονο η φορτιση και οχι η μεταφορα δεδομενων.μετα απο λιγες μερεσ χρησης μετα απο μια επανεκινηση μου εβγαλε" no bootable device"και δεν εμφανιζεται η επιλογη restore στο bios.δεν μπορω να κανω φορματ λογω της βλαβης στο usb καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω το ταμπλετ αρκετό καιρό, και χάλασε η micro usb Θυρα (Για καιρό για να φορτίζω έπρεπε να βαζω το καλώδιο σε συγκεκριμένη θέση και σε κάποια φάση παρέδωσε πνευμα...

Το πήγα στο Γερμανο ο οποιος εχει συνεργασία και με την Ideal για παραλαβή των συσκευών της Toshiba..

Περίμενα, μου ηρθαν τα μυνήματα ότι ο τεχνικός έλεγχος εγινε, ελάτε να παραλάβετε..

Πάω να παραλάβω και δεν είχαν κάνει τίποτα. Και καλά βρήκαν υγρασία. Ούτε μια κλήση στο κινητο απλά το στειλαν πίσω..

Από μένα ποτέ ξανά Toshiba.. Προτιμάω ενα καλό κινεζάκι..

 

Ξέρουμε κανένα οικονομικό μαγαζί για αλλαγή Micro usb port?

Σκέφτομαι να πάρω ένα κολητήρι με ζεστό αέρα εναλάκτικά και να την αλλάξω μόνος μου, έχοντας καποια εμπειρία με κολλητήρια..

Τουλάχιστον να παίξω και λιγάκι, ακόμα και αν δε γίνειο δουλειά τελικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...