Προς το περιεχόμενο

super game τηλεπαιχνίδι απάτη ή όχι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχα και με αυτο με τα χρηματα πριν λιγο παλι οτι ναναι απαντηση δωσανε. Οποτε δινουν random απαντησεις και καθομαστε και εμεις σαν μαλακες να βρουμε το σωστο. Πραγματικα το κωλοκρατος δεν εχει καποιον να τους βαλει φυλακη που κοροιδευουν τον κοσμο. Βασικα τα ζωα που παιρνουν τηλεφωνο και χρεωνοντε φταινε και αυτοι.

 τελικα σ'αυτο με τα χρηματα ξερουμε ποιο ηταν το αποτελεσμα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Απορώ πάντως,αυτους τους παρουσιαστες παρουσιάστριες , που πάν και τους βρίσκουν(ε) ;

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

καμμια δουλεια δεν είναι ντροπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Adon1s, εγώ πιστεύω ότι ίσα ίσα θα είναι και δύσκολο να μπεις σαν παρουσιαστής σε τέτοια παιχνίδια! Αρκετοί άσημοι ηθοποιοί, γνωστοί που δεν έχουν δουλειές, μοντελό-παρουσιαστές/τριες, θα θέλανε να είναι εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τελικα σ'αυτο με τα χρηματα ξερουμε ποιο ηταν το αποτελεσμα;;

ειχε στη φωτοφραφια 2χ20ευρα 3χ2ευρα και κατι αλλα ψιλα και στο τελος εδωσαν απαντηση 44,90. μας κοροιδευουν μπροστα στα ματια μας και υπαρχουν ακομα ζωα που παιρνουν τηλεφωνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι, οι παρουσιαστές δεν έχουν ζωή; Πως κυκλοφορούν στην κοινωνία ρε αδερφέ, φίλους δεν έχουν; Πως είναι δυνατόν να κοροϊδεύουν τον κόσμο τόσο ανοιχτά οι ξετσίπωτοι, χωρίς ίχνος ντροπής. Βρωμιάριδες

 

Δε νομίζω οτι πρέπει να κατακρίνουμε τόσο τους παρουσιαστές αλλά τους υπευθύνους του καναλιού. Ο παρουσιαστής κάνει την δουλειά του και εφόσον για αυτό πληρώνεται δεν βρίσκω τον λόγο να αρνηθεί κάποιος να παρουσιάσει τέτοια εκπομπή. Οι περισσότεροι προφανώς θέλουν να κάνουν καριέρα ηθοποιού/παρουσιαστή και ξεκινάνε με αυτό τον τρόπο.

Γενικα με αυτη την εκπομπη θεωρω γυριζει την τηλεοραση χρονια πισω στα χρονια που σε διαφορα καναλια σε ρωτουσαν τι εχει 4 ποδια και προβοσκιδα και σου εδιναν κινητο ericson 568 εντελως δωρεαν. Ο μυρμηγκοφαγος να απαντουσες θα σου ελεγαν σιγουρα? σκεφτειτε καλυτερα... ( την ειχε πατησει πολύς πολύς κοσμος οταν αρχιζαν οι λογαριασμοι καθε μηνα!!!! γιατι το κινητακι ειχε και το συμβολαιο του)

 

Εγώ θυμάμαι και το άλλο. Βλέπαμε στο star τα μεξικάνικα και σε κάποιες φάσεις περνούσαν στο πάνω μέρος της οθόνης διάφορα πραγματάκια, φρούτα συνήθως και μετά έβγαινε μια ερώτηση και έλεγε πόσα φρούτα πέρασαν την οθόνη; Κάλεσε στο παρακάτω νούμερο απάντησε και κέρδισε το τάδε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάστε εκεινο το παιχνίδι που το παρουσίαζαν συνήθως σε επαρχιακά μικροκάναλα πριν καμιά 13 χρονια (Πχ τηλεάστυ, time κλπ ) με εκεινο το μπαρμπαδάκι που ειναι κ καλα αγρότης και απο πανω επεφταν "αυγα" τα οποια επρεπε να τα μαζεψει απλα κουνώντας το μπαρμπαδακι αυτο ;

Και καλα το εκανες απο το τηλεφωνο εφοσον ειχες ψηφιακο , πατώντας το 4 και το 6 για ναβοηγαινει αριστερα/δεξιά .

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το θυμαμαι αυτο αλλα θυμαμαι πριν πολλα χρονια ενα παιχνιδι με ραλλι στο bluesky που επερνες τηλ και οδηγουσες το αμαξακι με το τηλεφωνο.με νυχια και με δοντια προστάτευε η μαναμ το τηλεφωνο για να μην παρω.χιχιχι :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το θυμαμαι αυτο αλλα θυμαμαι πριν πολλα χρονια ενα παιχνιδι με ραλλι στο bluesky που επερνες τηλ και οδηγουσες το αμαξακι με το τηλεφωνο.με νυχια και με δοντια προστάτευε η μαναμ το τηλεφωνο για να μην παρω.χιχιχι :devil:

 

Χαχαχαχα το Joe razz λές και ένα με ποδόσφαιρο λίγο ποιό μετά! Τι μου θύμησες τώρα... το παίζανε μέσα στο 90 αυτό και είχα πάρει τηλέφωνο μια φορά, πατούσες τα πλήκτρα 4, 5, 6 από το τηλέφωνο και όσο ποιό γρήγορα το πατούσες θα απέφευγε το εμπόδιο εκείνο το παιδάκι που έτρεχε στην πίστα και θα κέρδιζες πόντους, εγώ δεν τα είχα καταφέρει τότε αλλά μου έλεγαν οτι κέρδισα ένα κινητό τηλέφωνο και μου έδωσαν και διεύθυνση να πάω να το παραλάβω... ψάχναμε να τους βρούμε με την μάνα μου για ώρες μια φορά κάπου κοντά στο ηράκλειο στην αθήνα ήτανε και δεν βρίσκαμε τον σταθμό τους τότε στην διεύθυνση που μας είπανε, ήταν μια μικρή μονοκατοικία στο σημείο, μετά τα πήρα και λέω χές τους πάω να αγοράσω ένα ασύρματο τηλέφωνο! Κάποια άλλη μέρα μας πήρανε στο σπίτι και γκρίνιαζαν και μας λέγαν και τι θα το κάνουμε εμείς το τηλέφωνο? Τους λέμε κρατήστε το. Ο πατέρας μου μέσα στις φωνές τότε, "άμα πάρετε το κινητό θα το πετάξω "το παιδί δεν μπορεί να έχει κινητό και να είναι μέσα στην ραδιενέργεια από τα 10 :shock: ".Του λέω τότε άσε να το πάρουμε και κράτα το εσύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω ναι.. Θυμαστε το τηλεπαιχνιδι με τα πεναλτυ; Που ειχε εναν τερματοφυλακα και ελεγε στειλτε στο ταδε νουμερο, 1, 2 ή 3 για να σουταρετε αριστερα, κεντρο ή δεξια.. Με επαθλα κινητα sony ericsson, μετρητα, κλπ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα σχολιάσω τον γρίφο που λέτε, αλλά ειλικρινά τώρα. Πιστεύετε έστω και λίγο ότι δεν είναι απάτη; Για δείτε εδώ στην ίδια εκπομπή:

 

 

post-121105-0-39897400-1404746746_thumb.jpg

 

 

 

112 καρδιές; Που ρε μεγάλε;

 

Αν υπήρχε έστω και μία περίπτωση να πιστέψω σε αυτά τα τηλεπαιχνίδια, για κανένα λόγο δε θα πίστευα σε αυτό το Super Game του ΑΝΤ1. Στον Alpha και στο Makedonia φαίνονται τουλάχιστον πιο "αληθινά"

Επίσης τις παλιές απαντήσεις του Super Game μπορείτε να τις βλέπετε και να σας πέφτουν τα μαλλιά από Link.png Site: εδώ . (αλλά πρέπει να είχατε δει την ερώτηση γιατί δεν τις αναφέρει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...