Προς το περιεχόμενο

super game τηλεπαιχνίδι απάτη ή όχι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

E Κάνε 2 κλήσεις :P Super duper γρήγορες συνδέσεις κάνουν :lol: υποτίθεται πως όποιος παίρνει τηλ βγαίνει επι τόπου στον αέρα;

Χαχα ουτε καν.. Απλα απο την πιθανοτητα 1/9000 να βγαλεις γραμμη πρεπει να εχει παει 1/1000 τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ μια ειπε το 152 που θα ελεγα.. Και δεν ειναι.. Και λεει κριμα κριμα αυτη.. Πρεπει να ειναι κοντα

Καλά εγώ περιμένω κάτι τρελό να φρικάρουμε... Όπως ειπώθηκε πιο πριν θα πουν 70000 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ μια ειπε το 152 που θα ελεγα.. Και δεν ειναι.. Και λεει κριμα κριμα αυτη.. Πρεπει να ειναι κοντα

 

161, 174, 183, 204 μενουν

Άντε νομίζω θα βγάλεις λεφτά σήμερα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άλλη έπιασε το νόημα και είπε: 1.150.750 :lol: :lol:  :lol: δε μπορώ έχω λιώσει μιλάμε.

 

Δε μπορεί να είναι Χ*Χ*Χ γιατί είπε αυτή ότι θέλει άθροισμα των στοιχείων που βλέπουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βοηθαει και καθολου η τυπισσα... ουτε κανουν αυξηση του χρηματικου ποσου σημερα.. δεν "βγαινουν" σημερα οικονομικως/χαμηλη τηλεθεαση ισως..

Η σωστη απαντηση μαντευω πως θα ναι γυρω στο 500αρι,, σε κανα μισαωρο τελιωνει η εκπομπη,

Μεχρι και το ενα εκατομυριο ακουστηκε ως απαντηση, μεχρι και ο αριθμος 32... οποτε ειμαι στο μεσο ορο.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι τις γιαγιαδες σε ολη την Ελλαδα σε ανοιχτη επικοινωνια με τις συμπεθερες και φιλεναδες να κανουν υπολογισμους και να ειναι στο σαλονι μην τους ακουσει ο αντρας τους οτι παιρνουν τηλεφωνα :P

 

12.000.000 !!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειώνει τελειώνει ! 5 παίχτες λέει ακόμα και δε γουστάρω κι αυτό το ούφο καθόλου... 

 

12.000.000 nice!

 

Να βγει ένας να πει: Άπειρο! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σκεφτομαι τις γιαγιαδες σε ολη την Ελλαδα σε ανοιχτη επικοινωνια με τις συμπεθερες και φιλεναδες να κανουν υπολογισμους και να ειναι στο σαλονι μην τους ακουσει ο αντρας τους οτι παιρνουν τηλεφωνα  :P

Μα ακούω κάτι γιαγιάδες να παίρνουν και  αναρωτιέμαι πως γίνεται να μη κοιμούνται 4 πρωινιάτικα

 

161, 174, 183, 204 ενα απο αυτα θα ειναι.. Το εψαξα το θεμα :P

Άντε να σε δούμε :P

 

7 είπε το βούρλο...   :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...