Προς το περιεχόμενο

super game τηλεπαιχνίδι απάτη ή όχι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα έχει και λατινικούς αριθμούς (πχ II στη μύτη του ήλιου, τα ΧΧΧΧ, κλπ) ισως και το REX να αντιστοιχεί σε αριθμούς.. Άσε που το ΧΧΧΧΧ μπορει να ειναι Χ*Χ*Χ*Χ*Χ και οχι Χ+Χ+Χ+Χ+Χ -.-

 

Και άλλη μια τσατσιά που κανουν ειναι το 22 στο στομα του ηλιου και το αριστερο 13 δεν ειναι 13 αλλα Ι λατινικο και 3

 

image.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο REX λογικα θα μετραμε μονο το X το οποιο ειναι το λατινικο 10

 

Ακομα και οι ροδες του καροτσιου εχουν Ι λατινικό και τα παπουτσια του κοριτσιου ΙΙ ΙΙ

 

Ασε που ισως το μηλο με το 18 να μην μετραμε το 1 γιατι το καλυπτει το κοριτσακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το 13 μου φαίνεται ότι λέει  1*3

 

Τρέχα γύρευε δηλαδή. Είναι να τα παίρνεις που δεν έχουν βρει τον μπελά τους για απάτη.

 

Πριν από χρόνια θυμάμαι που 2 αστυνομικοί είχαν προσπαθήσει να πάρουν μέρος σε ένα παιχνίδι και όταν δεν έπιαναν γραμμή με τίποτα έκαναν ενέργειες και οι υπεύθυνοι διώχθηκαν αλλά φαίνεται δεν ίδρωσε το αυτί των υπολοίπων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oo το rex ειναι αναποδα το  859c9da008224396a432dec58fbbe817.png που εναι

 

X: ενας αγνωστος αριθμος

E: που ανηκει (element of)

R: real number

 

Οποτε στο τελος θα πουνε  εμεις εχουμε 70000 στα αρχιδια μας να το μαντευατε

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το 13 μου φαίνεται ότι λέει  1*3

 

Τρέχα γύρευε δηλαδή. Είναι να τα παίρνεις που δεν έχουν βρει τον μπελά τους για απάτη.

 

Πριν από χρόνια θυμάμαι που 2 αστυνομικοί είχαν προσπαθήσει να πάρουν μέρος σε ένα παιχνίδι και όταν δεν έπιαναν γραμμή με τίποτα έκαναν ενέργειες και οι υπεύθυνοι διώχθηκαν αλλά φαίνεται δεν ίδρωσε το αυτί των υπολοίπων

 

Εκτος του οτι το 13 φαινεται σαν 1*3 αν δεις το αριστερο μηλο εχει Ι οχι 1

Ας δει παντως καποιος το αποτελεσμα να μας πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έχει και λατινικούς αριθμούς (πχ II στη μύτη του ήλιου,..

 

 

Φιλε εγω στο δωματιο μου εχω μια μικρη τηλεοραση, οποτε αν δεν το ελεγες εσυ δεν θα το προσεχα καθολου οτι το στομα του ηλιου και η μυτη ειναι διπλές γραμμες οριζοντιες και καθετες(λατινικοι αριθμοι). Φαινονται κολλητα, στην μικρων ιντσων οθονη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ΚΟΥΡΑΔΑ αποκλειεται να ηταν, διοτι εδωσαν πρωτη λεξη το Α.

Δινουν παντα τη πρωτη λεξη για να διευκολυνουν το κοινο στην επιλυση του πανδυσκολου γριφου. Το οτι ειναι πανδυσκολος φαινεται και απο το γεγονος οτι η παρουσιαστρια συνηθως δεν το εχει βρει μεχρι να βγει ο τηλεθεατης.

 

 

 

 

Sent from my house using Insomnia :D

Πάρε μία!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

161 βγαζω χωρις το στομα του ηλιου (επειδη δεν βλεπω καλα, νομιζω ειναι 22) και 1+1 η μυτη του ηλιου και 2+2 τα παπουτσια του κοριτσιου και Χ=10 στο REX και τα ΧΧΧΧΧ στο καροτσι..

 

Αλλα μπορει να ειναι και 152 αν το αριστερο 13 στο μηλο το μετρησουμε σαν 1+3 και οχι ως 13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω αριστερά στην κόκκινη πίπα έχει και τριπλό(?) παραγοντικό παρότι πιο αριστερά δεν φαίνεται τι γράφει.

 

Άμα κάποιος αποφασίσει να του κυνηγήσει με κάποιον τρόπο, πχ υπογραφές εγώ πάντως είμαι μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω αριστερά στην κόκκινη πίπα έχει και τριπλό(?) παραγοντικό παρότι πιο αριστερά δεν φαίνεται τι γράφει.

 

Άμα κάποιος αποφασίσει να του κυνηγήσει με κάποιον τρόπο, πχ υπογραφές εγώ πάντως είμαι μέσα

3 θαυμαστικα ειναι.. Εκτος αν τα μετρανε κ αυτα, τι να πω..

 

Και εγω μεσα ειμαι

 

ΣΟΥΠΕΡ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑ.. Καλα μας κοροιδευουνε κανονικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θελα να μαι στο σπιτι του τηλεοπτικου παραγωγου /η να του εχω κλεψει την καρτα σιμ και χτυπαω απανωτα τηλεφωνα στην εκπομπη...

Οσα κερδισει σημερα απο την εκπομπη να τα δωσει στον οτε!..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να δω το αποτελεσμα..

 

Αυτα που ειπα δεν τα εχουν πει, αν και πεφτουν κοντα..

 

161, 152, 183, 174 λεω.. Και αν ειχα μια ευκαιρια θα ελεγα το 152 ή το 174 αν μετρησουμε το 22 στο στομα του ηλιου

 

Αν και παιζει το 22 να μοιαζει με 52 και να βγαινει 204!

 

Ελατε να παρουμε 5 ατομα τηλεφωνο συνεχεια κ οποιος νικησει να τα μοιραστει με τους αλλους!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...