Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έστειλα το συμβόλαιο πλέον υπογεγραμμένο. Βέβαια τους είπα μήπως γίνεται κάποια καλύτερη τιμή ή αν δίνουν τον HD 865 δωρεάν με κάποιον τρόπο αλλά μου αρνήθηκαν.

 

Και έτσι όπως την πήρες πάλι καλή προσφορά είναι.

 

Πήρα και την άλλη προσφορά (σε άλλη γραμμή) για το full pack με 25 ευρώ και αγόρασα τον 865 με 49 ευρώ εξοφλώντας τους λογαριασμούς με κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έμενα, με πήρανε τηλέφωνο από ένα νούμερο θεσσαλονίκης (οποιος το θελει με pm), μάλλον εξωτερικός συνεργάτης και μου δίνανε αυτό το πακέτο με τα 49,90€ που λέτε πιο πάνω με δώρο αποκωδικοποιητή, τέλη ενεργοποίησης, άλλα και ένα tablet δωρο. Μου φάνηκε καλή προσφορά αλλά δεν είμαι στον ΟΤΕ και έχω είδη nova! Πληρώνω ένα 35αρι μόνο για nova cinema (τηλέφωνο έχω hol) και είπα να πιέσω για κάτι καλύτερο και μου έδωσαν 30ε novasport all + novacinema all +hd, οπότε μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με 4 μηνες ακομα απο το προηγουμενο συμβολαιο(σταρτ πακ+σπορτ 1 στα 30/μηνα) υπαρχει περιπτωση να παρω καποια καινουρια προσφορα ή μονο οταν τελειωνει το συμβολαιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΜΠΟΡΕΙ KAΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΤΙΣ λεπτομεριες?δηλ.2-3 τηλ. και ποτε είναι 12μηνο και ποτε 18μηνο(δηλ.με ή χωρις εξοπλισμο)!!!!

 

 αν σας ζητανε οτε η φορthnet τηλεφωνια για δορυφορικο βρειτε καποιο φιλου-γιαγιας κτλ και χρησιμοποιήστε το αφου το συζητήσετε με τους ιδιοκτητες του τηλ.!

το δορυφορικο δεν ανιχνεύετε αν θα το εχεις σε κεινο το σπιτι ή ακομη και σε οποιαδήποτε άλλη χωρα!!!

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμενα, με πήρανε τηλέφωνο από ένα νούμερο θεσσαλονίκης (οποιος το θελει με pm), μάλλον εξωτερικός συνεργάτης και μου δίνανε αυτό το πακέτο με τα 49,90€ που λέτε πιο πάνω με δώρο αποκωδικοποιητή, τέλη ενεργοποίησης, άλλα και ένα tablet δωρο. Μου φάνηκε καλή προσφορά αλλά δεν είμαι στον ΟΤΕ και έχω είδη nova! Πληρώνω ένα 35αρι μόνο για nova cinema (τηλέφωνο έχω hol) και είπα να πιέσω για κάτι καλύτερο και μου έδωσαν 30ε novasport all + novacinema all +hd, οπότε μια χαρά.

 

Καλημέρα, εγώ πήρα και μου είπαν δεν ισχύει αυτό που γράφεις, παρά μόνο για συνδρομητές ΟΤΕ, δηλαδή την ίδια προσφορά που δίνει και η NOVA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με 4 μηνες ακομα απο το προηγουμενο συμβολαιο(σταρτ πακ+σπορτ 1 στα 30/μηνα) υπαρχει περιπτωση να παρω καποια καινουρια προσφορα ή μονο οταν τελειωνει το συμβολαιο?

αυτό γίνεται κυρίως όταν τελειώνει το συμβολαίο και σπάνια πριν τελειώσει . Δεν χάνεις κάτι όμως να τους στείλεις μύνημα στην εξυπηρέτηση πελατών μήπως και κερδίσεις κάτι περισσότερο https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799και θα σε πάρουν αυτοί τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε τηλεφωνο την forthnet-nova και πειτε τους να σας δωσουν τον αριθμο βρογχου γιατι σας τον ζητησε αλλη εταιρεια γιατι θελετε να κανετε φορητοτητα και να φυγετε....και αμεσως...θα αρχισουν οι προσφορες....   29,90 το απλο πακετο με novacinema1 και novasport1 , 39,90 3play με ολα τα novacinema η ολα τα novasports και μετα παει full pack στα 59,90 και αν τους πιεσετε στα 49,90.   οποιος ενδιαφερεται ας δοκιμασει.

Αυτο που λες το έκανα πριν 4 μερες αλλά στα 29,90 μου εδιναν μονο sports 1 kai HD 1χρονο δωρεάν χωρίς cinema 1 (ενω τους το ζητούσα) Το έκανες εσυ και στο δωσανε ?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια θελω την βοηθεια σας...Εχω wind και θελω να βαλω nova...Εγω με 3play και με την προσφορα παιρνω με 49,80€ 3play με novasports που με ενδιαφερει κυριως...Απο οτι καταλαβα αν επικοινωνησω με εξωτερικο συνεργατη της nova τοτε θα παρω με τα ιδια χρηματα μια αρκετα καλυτερη προσφορα απο αυτην του φυλλαδιου...Θα ηθελα καποιος να μου στειλει εστω και σε pm τα στοιχεια καποιου συνεργατη...

 

Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κανένα λόγο ειναι πάρα πολλά. 39.90 όπως έγραψε ο φίλος πιο πάνω είναι το πακέτο με τα αθλητικά . Δεν ξέρω αν κάνουν δώρο το πιάτο και την εγκατάσταση.

 

Θα καλέσεις την forthnet στο τμήμα προσφορών και θα τους πεις τι καλύτερο μπορείτε να κάνετε για να προτιμήσω εσάς εναντι του ΟΤΕ tv .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησα με forthnet και με 2 νουμερα(τριτους)...Ολοι μου ειπαν για το 49,80...Η προσφορα για full pack ισχυει μου ειπαν για πελατες ote μονο...Τι να κανω να παρω και σε κανεναν αλλον η μπα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια θελω την βοηθεια σας...Εχω wind και θελω να βαλω nova...Εγω με 3play και με την προσφορα παιρνω με 49,80€ 3play με novasports που με ενδιαφερει κυριως...Απο οτι καταλαβα αν επικοινωνησω με εξωτερικο συνεργατη της nova τοτε θα παρω με τα ιδια χρηματα μια αρκετα καλυτερη προσφορα απο αυτην του φυλλαδιου...Θα ηθελα καποιος να μου στειλει εστω και σε pm τα στοιχεια καποιου συνεργατη...

 

Ευχαριστω...

οχι.. σε αυτα τα χρηματα θα παρεισ τον pvr με το σκληρο δωρεαν. και καπιεσ αλλεσ παροχεσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν εχθές για φορθεντ -νοβα και τους λέεω κατευθείαν ότι έχω υπογράψει συμβόλαιο με οτε άρα δεν μπορώ να φύγω.Με πήραν τλφ από φορθνετ  σήμερα πάλι μιας που είμαι ΟΤΕ και επειδή είχα την διάθεση τους έκανα το τρολαρισμα για πλάκα. Μου έκαναν την προσφορά με nova full pack 24 ιντερνετ και όλα δωρεάν εγκατάσταση κτλ κτλ.και με κάποιες ώρες στο κινητό στα 49,5 κάπου εκεί. Τους λέεω ότι εγώ δεν βλέπω τηλέοραση και προσπαθεί να με πείσει λέγοντας κανένα ντοκιμαντέρ βλέπετε κτλ κτλ και τους λεεω οχι δεν βλέπω τιβι. Μου  λέει πείτε μου τα στοιχεία ονόμα κτλ κτλ τους λέεω και καλά το ιντερνετ μέχρι πόσο είπατε? 24 μου λέει της λέεω ότι έχω 50 VDSL και αυτή με τον τρόπο της το ξεπερνάει γιατί μάλλον δεν είχε προσφορά για 50 VDSL και μου λέει πείτε μου στοιχεία για να προχωρήσουμε και της λέεω ότι θα το σκεφτώ και ότι άμα είναι θα τους ξαναπάρω εγώ τλφ. Εγώ δεν πρόκεται να φύγω από οτε γιατί έκανα ανανέωση το συμβολαίο μου τον προηγούμενο μήνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν εχθές για φορθεντ -νοβα και τους λέεω κατευθείαν ότι έχω υπογράψει συμβόλαιο με οτε άρα δεν μπορώ να φύγω.Με πήραν τλφ από φορθνετ  σήμερα πάλι μιας που είμαι ΟΤΕ και επειδή είχα την διάθεση τους έκανα το τρολαρισμα για πλάκα. Μου έκαναν την προσφορά με nova full pack 24 ιντερνετ και όλα δωρεάν εγκατάσταση κτλ κτλ.και με κάποιες ώρες στο κινητό στα 49,5 κάπου εκεί. Τους λέεω ότι εγώ δεν βλέπω τηλέοραση και προσπαθεί να με πείσει λέγοντας κανένα ντοκιμαντέρ βλέπετε κτλ κτλ και τους λεεω οχι δεν βλέπω τιβι. Μου  λέει πείτε μου τα στοιχεία ονόμα κτλ κτλ τους λέεω και καλά το ιντερνετ μέχρι πόσο είπατε? 24 μου λέει της λέεω ότι έχω 50 VDSL και αυτή με τον τρόπο της το ξεπερνάει γιατί μάλλον δεν είχε προσφορά για 50 VDSL και μου λέει πείτε μου στοιχεία για να προχωρήσουμε και της λέεω ότι θα το σκεφτώ και ότι άμα είναι θα τους ξαναπάρω εγώ τλφ. Εγώ δεν πρόκεται να φύγω από οτε γιατί έκανα ανανέωση το συμβολαίο μου τον προηγούμενο μήνα. 

εαν δεν κανω λαθοσ + 9,90 ευρο στο παγιο χρεωνεται η vdsl γραμμη.. αρκει να υπαρχει η τεχνικη δυνατοτητα.. 

 

αυτο μπορεισ να το δεισ,, εαν  δωσεισ στη κοπελα αριθμο τηλ.+ διευθυνση + τκ.. και μπορει να τσεκαρει εαν το υποστιριζει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...