Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 5 (Spoilers allowed up to Season 4)


Sog96Ch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

νταξ ο abraham εκεινη τη στιγμη ακουγοντας τις παπατζες του hillbilly απλα βρηκε εναν λογο να συνεχισει να ζει.

 

 

Αυτό κάνει ακόμα χειρότερο το ότι τον πίστεψαν μετά και οι άλλοι..."Το λεέι αυτός που του το είπε αυτός αλλά δεν μπορούν να μας πούνε γιατί είναι απόρρητο" 

 

Έλα σε παρακαλώ πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 690
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα αυτο με το δαγκωμα δεν το εχει ξεκαθαρισει πουθενα , ασχετα οτι ολοι ειναι απλα φορείς , εχει δειξει καθαρα οτι απο το δαγκωμα αλλαζεις , ασχετως αν το περιθαλψεις / παρεις αντιβιωτικα (που σκοτωνουν τις μολυνσεις οποτε ΔΕΝ πεθαινεις).

Εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι με το δαγκωμα μεταδιδεται ο "ενεργοποιημενος" ιος , ασχετως αν πεθανουν η οχι , οπου στους φορεις ειναι ανενεργος.

Το λυσαμε πριν μερικες σελιδες, απο τις δηλωσεις των δημιουργων

 

Τα ζομπι μεταφερουν βακτηρια που ειναι ανθεκτικα στα αντιβιωτικα μας. Με το δαγκωμα στα μεταφερουν αμεσα στο blood stream και πεθαινεις λογω της βακτηριακης μολυνσης που δεν μπορεις να αντιμετωπισεις.

 

Το θεμα "γυρναω ως ζομπι" μπαινει μετα. Ο λογος που πεθαινεις αμα σε δαγκωσουν είναι γιατι μεταφέρουν μικροβια που δεν εχουν τρόπο να αντιμετωπιστουν

 

 

Για μενα αυτη η εξηγηση ανοιγει μια ακομα θεωρια (δεν εχω διαβασει τα κομικς). Ισως υπαρχουν ανθρωποι που να εχουν φυσικα ανοσια στα μικροβια των ζομπι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακία ήταν λέμε.Δε λέω γουστάρω να βλέπω την εξέλιξη χαρακτήρων κ ειδικά της συγκεκριμένης αλλά θέλω στο προκείμενο.2 βδομάδες μας έχουν στο περίμενε για το νοσοκομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πηρε ο υπνος

στο τσακ ειμαι να μην το ξαναδω

2 ακομα και τερμα ο κυκλος ?

πολυ κουραστηκαν

Στην εκπληκτικη 3 σεζον με τον κυβερνητη τελειωσε η σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...