Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 5 (Spoilers allowed up to Season 4)


Sog96Ch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκπληκτικό επεισόδιο, δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω από τους προλαλήσαντες, αλλά...

 

 

μόνο να τονίσω κι εγώ ότι ξενέρωσα με την αντίδραση της Magie στο τέλος. Δεν λέω ok, αδερφή σου είναι, αλλά τώρα το θυμήθηκες; Δεν την είδα πουθενά μέχρι τώρα να νοιάζεται για το τι έχει απογίνει.. Εκτός αν την θεωρούσε ήδη νεκρή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εκτός αν την θεωρούσε ήδη νεκρή.

 

αυτό ακριβώς συνέβη.

 

μετα τον χαμό στη φυλακή που ο καθένας τράβηξε τον δρόμο του, 

έχασε και τα ίχνη της

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι δεν έχει γίνει ξεκαθάρισμα νωρίτερα. Μαζεύτηκαν πολλοί και δεν τραβάει. Μου άρεσε σαν ιδέα ο χωρισμός του γκρουπ και πιστεύω ότι θα ήταν πιο ενδιαφέρουσα σαν σειρά. Ή να το παίξουν GoT

και να πάνε σε γάμο :devil:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

H βομβα πιστευω στη σειρα εσκασε με την αποκαλυψη του Γιουτζιν οτι δεν ξερει πως να γιατρεψει τον ιο.....π@π@ρι@ παλι απο την αρχη τωρα ,εκει που ελεγα αιντε να δουμε ....φαπ ...... Επισης πιστευω οτι μπορει να το πανε και να κανουν κακο χαρακτηρα τον Ρικ πχ οπως εγινε με τον Κυβερνητη και τον Γκαρεθ!Δεν θελω να πιστευω οτι ο Μοργκαν ειναι μελος του Τερμινους....θα ειναι μεγαλη μ@λ@κι@ αλλα δεν εχουμε villain οποτε μαλλον παιζει να ειναι αυτος..... :-(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Aν πάει σύμφωνα με τα κόμικ η Μάγκι θα τα δει πολύ κολλιόμενα.Κρεμασμένη από δέντρο κ έτσι.Απλά θα τα παρατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...