Προς το περιεχόμενο

[Πληκτρολογιο] LOGITECH K360 BLUE @ YOU 9.89 [ΤΕΛΟΣ]


tigersgate6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τον TS!

 

 

Πείτε μου να μου φύγει η περιέργεια... και σε άλλους τα γράμματα πάνω στα κουμπιά δεν είναι απόλυτα κεντραρισμένα, αλλά ελαφρώς προς τα δεξιά;

 

 

Εμένα κεντραρισμένα μου φαίνονται τα γράμματα σε αυτό που παρέλαβα. Μπορείς να το έχεις προς τα αριστερά σου όταν το χρησιμοποιείς για να μην σου κακοφαίνεται :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα, καλό αλλά δεν πάει έτσι. H οφθαλμαπάτη θα έπιανε μόνο αν το κοιτούσες υπό γωνία και ύψος για αυχενικό lol

Αnyway, έτσι κι αλλιώς μιλάω για ανεπαίσθητη για τους περισσότερους διαφορά, αλλά μου χτυπάει κάθε φορά στο ρημάδι το μάτι λόγω occupational ocd. Μου φαίνεται ότι πιο γρήγορα θα συνηθίσω τα μικρότερα -σε σχέση με αυτά που είχα- πλήκτρα, παρά αυτό lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ ομορφο και καλο πληκτρολογιο.το εχω απο την προηγουμενη φορα που το ειχαν βαλει στα 9,89€ αξιζει τα λεφτα του.πολυ βολικο και με τεραστια αυτονομια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ γω την πρωτη φορα δεν το πηρα λογω χρωματος, αλλα καλη τιμη κ το κανεις κ δωρο αν δε το χρειαζεσαι, thanks για την ενημερωση οτι ξαναβγηκε.

 

Sent from my U9200 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ήμουνα από τους τυχερούς που το πήρε περισυ από την προσφορά του Public στα 5 ευρώ,  έχω να πω ότι ακόμα και στην αρχική τιμή του (κάνα 25αρι νομίζω) αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή για ασύρματο πληκτρολόγιο. 

Δεν προσφέρεται για έντονη χρήση office και θα φανεί λίγο μικρό σε άτομα με μεγάλα δάχτυλα αλλά πέραν τουτου σε αποζημιώνει η εκπληκτική αυτονομία και η απροβληματιστη λειτουργία του. 

Να ευχαριστήσω και γω τον terror που μας ενημέρωσε και τσίμπησα άλλο ένα, μιας και πριν 3 μέρες αυτό που είχα κολυμπησε στον καπουτσίνο :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ξαναειπα στο θεμα, ειμαι κατοχος του λευκου απο την πρώτη ευκαιρία και επιβεβαιώνω οτι ειναι απίθανο... (εχω μάλιστα ακομα την αρχικη μπαταρία του μέσα..! και το χρησιμοποιώ σαν κύριο πληκτρολόγιο στο laptop)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαχνα να παρω ενα ασυρματο και επεσα πανω στο συγκεκριμενο με την ιδια τιμη που ειχε η προσφορα.

Τσιμπησα και εγω ενα ,Το χρωμα δεν με χαλαει.Μου αρεσει το μπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...