Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

NA ρωτήσω και εγώ κάτι :-). Επείδη θέλω κάτι αντίστοιχο κυρίως για το Nexus 5 που όταν ταξιδεύω δεν βγάζει ούτε μισή μέρα. Ο χρόνος ζωής μιας power bank ποιος είναι . ? Με δεδομένο πως δεν το θέλω για πολύ συχνή χρήση. Ποιος είναι ο σωστός τρόπος χρήσης για να μην χαλάσουν οι μπαταρίες. ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ έχω πάρει στην γυναικα το συγκεκριμένο power bank της xiaomi

Σε φούξια χρωμα,ζει σχεδόν 6 μηνες,δουλεύει μια χαρα.

Πάρτε το αξίζει.το είχα πάρει 10$ απο Κίνα όταν ειμουν.

Η ζωή του είναι περίπου 5 πλήρως φορτίσεις ενος xiaomi Mi3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να δοθηκε μονο για καποιον και το πηρα χαμπαρι και το ακυρωσαν χεχε

Στο πρώτο ποστ αναγράφει μια λίστα με προσφορές και κουπόνια και βρίσκεται μέσα και το powerbank.

 

και χωρίς κουπόνι 22$ έχει στο merimobiles, σχεδόν ίδια τιμή δηλαδή

Το είδα πιο πριν αλλά είπα στον εαυτό μου ότι δεν το χρειάζομαι και θα πέσει ίσως στο μέλλον. Τελικά ψήθηκα τώρα αλλά δεν με θέλει. Ίσως γιατί κατήντησα ρακοσυλλέκτης από αυτό το φόρουμ με τις προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο ποστ αναγράφει μια λίστα με προσφορές και κουπόνια και βρίσκεται μέσα και το powerbank.

 

Το είδα πιο πριν αλλά είπα στον εαυτό μου ότι δεν το χρειάζομαι και θα πέσει ίσως στο μέλλον. Τελικά ψήθηκα τώρα αλλά δεν με θέλει. Ίσως γιατί κατήντησα ρακοσυλλέκτης από αυτό το φόρουμ με τις προσφορές.

Τι εννοείς δε σε θέλει? τέλειωσε ή άλλαξε η τιμή?

 

Ερώτηση, μπορείς να φορτίζεις από το power bank και να χρησιμοποιείς ταυτόχρονα τη συσκευή πιστεύω ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι ισχύει ακόμη και θα ισχύει εώς 30/08/2014 (ή μέχρι τέλους των κουπονιών BBFZIESY) όπως λέει και στη κεντρική σελίδα.

Αφορά αγορές μέσω Paypal μόνο και για το Power Bank αφορά μόνο το συγκεκριμένο χρώμα του αρχικού link και κανένα άλλο χρώμα . Ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι ισχύει ακόμη και θα ισχύει εώς 30/08/2014 (ή μέχρι τέλους των κουπονιών BBFZIESY) όπως λέει και στη κεντρική σελίδα.

Αφορά αγορές μέσω Paypal μόνο και για το Power Bank αφορά μόνο το συγκεκριμένο χρώμα του αρχικού link και κανένα άλλο χρώμα . Ελπίζω να βοήθησα.

 

Screen%20Shot%202014-07-27%20at%2022.50.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βάζεις το σωστο αντικείμενο. Αν προσεξεις έχει 2 η 3 ιδια προϊόντα. Βάλε αυτο ακριβως απο το λινκ της πρώτης σελίδας.

Damn it. Πάλι ξόδεψα λεφτά είχα δεν είχα... Σε ευχαριστώ(νομίζω):cry:

Δεν ξέρω τι έκανα λάθος. Στους άλλους browsers άνοιγα την σελίδα με όλες τις προσφορές και το επέλεγα από εκεί κιόλας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...