Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα θα το ακυρωσω το geekbuying εντελως ερασιτεχνες,τους στελνω εμαιλ και μου λενε ξερεις εχουμε προβλημα με την αποστολη του πακεετου και θα προσπαθησουμε να στο στειλουμε την αλλη βδομαδα τους ειπα τωρα οτι θελω ακυρωση και refund ,ειτε το κανουν επιτηδες ή ειναι εντελως ασχετοι με το θεμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με τα τοσα αρνητικα που διαβασα για το geek τους εστειλα μειλ να εγγυηθουν οτι θα παραλαβω. Για να δουμε.. ελπιζω να μην το μετανιωσω, αν και εχω διαβασει καλα λογια για το geek

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα unboxing στο YouTube γιατί είναι σε διαφανή πλαστική συσκευασία και σένα σε χάρτινο κουτι; Με γειες, επι την ευκαιρία :P

 

 

Υπάρχει και βίντεο....http://youtu.be/obYhTgzEVP8

 

 

Πριν 10 μέρες παρήγγειλα το συγκεκριμένο από merimobiles στα 22$ αν θυμάμαι καλά μαζί με το xiaomi bluetooth speaker (http://www.merimobiles.com/original-xiaomi-xiaogangpao-bluetooth-speaker-music-player_p/meri10263.htm) με τιμή 32$ και περιμένω να έρθουν για να σας γράψω εντυπώσεις.

Για το power bank παραθέτω 2 link σχετικά με το πώς εξακριβώνουμε τα fake από τα γνήσια power bank.

http://en.miui.com/thread-19104-1-1.html

http://en.miui.com/thread-26197-1-1.html

#manousos82003

Αν διαβάσεις από την αρχή το topic θα δεις,ότι έχουν δοθεί link,σχετικά με το πώς εξακριβώνουμε αν είναι αυθεντική η μπαταρία της xiaomi.Σου τα παραθέτω εκ νέου. :-D

Μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι αυτό που παρέλαβα από merimobiles είναι όντως αυθεντικό.Μόνο που δεν το έλυσα,γιατί το προορίζω για δώράκι.

Επίσης αν προσέξεις καλά το βίντεο,κυκλοφορεί με δύο συσκευασίες :-D .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#manousos82003

Αν διαβάσεις από την αρχή το topic θα δεις,ότι έχουν δοθεί link,σχετικά με το πώς εξακριβώνουμε αν είναι αυθεντική η μπαταρία της xiaomi.Σου τα παραθέτω εκ νέου. :-D

Μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι αυτό που παρέλαβα από merimobiles είναι όντως αυθεντικό.Μόνο που δεν το έλυσα,γιατί το προορίζω για δώράκι.

Επίσης αν προσέξεις καλά το βίντεο,κυκλοφορεί με δύο συσκευασίες :-D .

Thanks:P Έχω παραγγείλει από dealextreme (στις κριτικές όλοι λένε ότι είναι αυθεντικές) αλλά όπου κοίταξα για unboxing όλοι άνοιγαν την πλαστική συσκευασία :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα πιο φθηνά σε προσφορά από εδώ: 

 

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-Silver-p-923637.html

 

17,67€

 

 

 Ευχαριστώ και εσένα και τον topic starter .

Bγαίνει ακόμα φτηνότερα στα 16.79 αν χρησιμοποιήσεις και το -5% που δίνει κατά την εγγραφή

και έχει και επιλογή για delivery με τα ολλανδικά ταχυδρομεία χωρίς tracking σε 3-7 εργάσιμες

Netherland Direct Mail (Untracked) - €0.00 (3-7 business days)

 

Με αυτό τον τρόπο αποστολής το δέμα έρχεται συστημένο απλά χωρίς tracking???

 

 

στα reviews ένας γράφει χωρίς να ξέρω αν είναι αλήθεια..

 

Banggood indeed sells the genuine Xiaomi PowerBank. Because most of the "how to spot a fake visually" videos and sites are outdated, the best way to check that it is genuine is to try a few things to verify there is advanced electronics (Texas Instrument chip). 1) If you press and hold the power button while the bank is being charged, all LEDS will turn off (on fake will remain on). 2) When power bank is off and you plug in your device to be charged, original will detect it and start charging, fake one will not and you have to press the power button to start. 3) When you short circuit the original (connect both usb ports via supplied USB cable), on the original nothing happens, the fake one begins to "charge itself" (recommended that you do not try it on the fake one for too long).

χτες ήρθε αυτό με ημερομηνία παραγγελίας 4/8 και έδωσε και tracking number

Thank you very much for your custom with Banggood Your order was shipped out (Depart from Flytexpress)

Για να δούμε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα θα το ακυρωσω το geekbuying εντελως ερασιτεχνες,τους στελνω εμαιλ και μου λενε ξερεις εχουμε προβλημα με την αποστολη του πακεετου και θα προσπαθησουμε να στο στειλουμε την αλλη βδομαδα τους ειπα τωρα οτι θελω ακυρωση και refund ,ειτε το κανουν επιτηδες ή ειναι εντελως ασχετοι με το θεμα

Μόλις απαντήσαν πάνω κάτω το ίδιο. Έχουν πρόβλημα με τις μπαταρίες. Έχει καιρό τώρα που κάποιες εταιρείες δεν στέλνουν οτιδήποτε έχει μπαταρίες. Λένε πως θα αλλάξουν αποστολέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τους εστειλα email για refund μου βρηκαν και μεταφορεα και θα το στειλουν μεχρι το τελος της βδομαδας  ,αν δεν ερθει εντος 40 ημερων παντως την case θα την ανοιξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ηρθε η δικια μου μαζι με ακουστικα απο merimobiles. Απο εξωτερικη συσκευασια οτι πιο μπερδεμα να το ανοιξεις που εχω δει! Απο εσωτερικη ομως και τα δυο ηταν τελεια και τρομερα ποιοτικα σε σημειο να λεω μηπως ειναι apple αντι για xioami!

Υγ. εκανε δεκα εργασιμες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση σημερα

hello dear ,

 

Thanks for your reply .

here so sorry to say that we have postponed your package . because this moment some packages that shipped with mobile power has been return to us . Or will take too loner time to arrive . so we have stopped the shipping method that used before .But not worry , today we have found a new way that can ship it best. And your package has been packed well , you will be notify the tracking number when sending out .

 

thanks fpr kindly understand

nice weekend

katie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...