Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.e-shop.gr/tp-link-tl-pb10400-10400mah-power-bank-p-TEL.017848

 

Αυτο ρε παιδια που ειναι απο αξιοπιστη μαρκα δεν αξιζει?

Μια χαρά μου φαίνεται, χωρίς να το έχω δοκιμάσει όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.pcworld.idg.com.au/review/tp-link/10400mah_power_bank/550370/εδω εχει review απο πολυ μεγαλο site.

Πολύ καλό φαίνεται και έχει και πολύ καλή τιμή, ειδικά από Ελλάδα. Αν το είχα δει ίσως το προτιμούσα από αυτό που πήρα από το άμαζον περίπου με τα ίδια χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό φαίνεται και έχει και πολύ καλή τιμή, ειδικά από Ελλάδα. Αν το είχα δει ίσως το προτιμούσα από αυτό που πήρα από το άμαζον περίπου με τα ίδια χρήματα

Απ'οτι βλεπω απο το fb και το site της tp link ειναι προιον του ιουλιου του 14 οποτε ειναι καπως αγνωστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παράγγειλα από dealextreme και παραλαμβάνω εντός εβδομάδας..

 

Αν δεν το χρησιμοποιήσω άμεσα αλλά το έχω σφραγισμένο,υπάρχει περίπτωση στο μέλλον να μειωθεί η απόδοση του ή να μη δουλεύει καθόλου?

 

Σκέφτομαι να παραγγειλω άλλο ένα σαν εφεδρικό να υπάρχει...Mη πάω να το χρησιμοποιήσω στο απώτερο μέλλον και δεν φορτίζει:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα πιο φθηνά σε προσφορά από εδώ: 

 

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-Silver-p-923637.html

 

17,67€

 Ευχαριστώ και εσένα και τον topic starter .

Bγαίνει ακόμα φτηνότερα στα 16.79 αν χρησιμοποιήσεις και το -5% που δίνει κατά την εγγραφή

και έχει και επιλογή για delivery με τα ολλανδικά ταχυδρομεία χωρίς tracking σε 3-7 εργάσιμες

Netherland Direct Mail (Untracked) - €0.00 (3-7 business days)

 

Με αυτό τον τρόπο αποστολής το δέμα έρχεται συστημένο απλά χωρίς tracking???

 

 

στα reviews ένας γράφει χωρίς να ξέρω αν είναι αλήθεια..

 

Banggood indeed sells the genuine Xiaomi PowerBank. Because most of the "how to spot a fake visually" videos and sites are outdated, the best way to check that it is genuine is to try a few things to verify there is advanced electronics (Texas Instrument chip). 1) If you press and hold the power button while the bank is being charged, all LEDS will turn off (on fake will remain on). 2) When power bank is off and you plug in your device to be charged, original will detect it and start charging, fake one will not and you have to press the power button to start. 3) When you short circuit the original (connect both usb ports via supplied USB cable), on the original nothing happens, the fake one begins to "charge itself" (recommended that you do not try it on the fake one for too long).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο προσοχή με το banggood γιατί πρέπει να έχει πρόβλημα με την αποστολή μπαταριών. Παρήγγειλα power bank πριν 2 μήνες και δεν φαίνεται τίποτα στον ορίζοντα. Τώρα έκανα το claim και περιμένω την αποφαση του paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν αρκετά πράγματα σε μια παραγγελία που θα ερχόταν με tracking number και αυτοί την σπάσαν σε περισσότερα μέρη και έστειλαν την μπαταρία μόνη της και χωρίς tracking.

Σε κάποια άλλη παραγγελία μου ( μπαταρίας πάλι ), αλλά απο buyincoins, με ενημέρωσε το κατάστημα κάποιες μέρες μετά, ότι σταμάτησε στο τελωνείο και γύρισε πίσω σε αυτούς. Απο buyincoins τότε είπαν ότι δεν έχουν τρόπο να μου την στείλουν και μου κάνανε refund και σκέφτομαι μήπως το ίδιο έχει συμβεί και με το banggood αλλα κάνουν την παπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα πιο φθηνά σε προσφορά από εδώ:

 

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-Silver-p-923637.html

 

17,67€

Στο link του αρχικού ποστ εγώ βλέπω χαμηλότερη τιμή (ακόμα και χωρίς το κουπόνι, που δεν έχω ιδέα αν ισχύει ακόμα) από αυτή που γράφεις. Επίσης έχει αναφερθεί νομίζω στο θέμα και αυτό http://www.merimobiles.com/xiaomi-5v-2a-10400mah-power-bank-for-smartphone-tablet-in-silver_p/meri8548.htm?setCurrencyId=33 που είναι ακόμα φθηνότερο. Μήπως έχεις μπερδέψει τα δολλάρια με τα ευρώ;Ο τίτλος του θέματος αναφέρει usd πάντως.

 

Απλά το αναφέρω γιατί βλέπω ότι κάποιος σε "άκουσε" και παρόλο που εκμεταλλεύτηκε και ένα έξτρα 5%,παλι τελικά το πήρε ελάχιστα ακριβότερο απότι στο merimobiles. (bonus βέβαια το γρηγορότερο shipping, διόλου αμελητέο).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πρόσφατη κακή εμπειρία με το χρόνο αποστολής απο banggood και μηδενική διάθεση εξυπηρέτησης

άμα είναι να σας το στείλουν χωρίς tracking είναι σημαντικό το ρίσκο. οπωσδήποτε paypal, αν και εγώ προσωπικά θα τους απέφευγα εφόσον υπάρχουν εναλλακτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο προσοχή με το banggood γιατί πρέπει να έχει πρόβλημα με την αποστολή μπαταριών. Παρήγγειλα power bank πριν 2 μήνες και δεν φαίνεται τίποτα στον ορίζοντα. Τώρα έκανα το claim και περιμένω την αποφαση του paypal.

Ένα φιλαράκι είχε παραγγείλει απο αυτους ενα φτηνιαρικο power bank, ξέχασε στο δίμηνο να κανει claim και του ήρθε 10-15 ημερες μετα. Είναι λιγακιιιιιιιι αργοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...