Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν κρατήθηκα και το άνοιξα. Θυσίασα μερικές γρατζουνιές για να ικανοποιήσω την περιέργεια μου.

 

Άνοιξα αυτό απ' το banggood. Το δεύτερο δεν το άνοιξα μιας και είναι ίδια στα σημεία γνησιότητας ή μη.

 

Εν τέλει λοιπόν, δεν μπόρεσα να ξεβιδώσω 2 βίδες απ' την πλευρά των usb (είχαν κλωτσήσει γτ είχα και λίγο μουφα κατσαβίδι), αλλά είδα οτι όλα είναι ίδια μ αυτό το βίντεο. Άρα λογικά και εμένα έχει samsung μπαταρίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονια

Έχω δει στο profitstore απο Ελλάδα το ίδιο power bank της xiaomi στα 16,90€ ( έτσι τουλάχιστον δείχνει η φωτό) ξέρει κανείς αν ειναι γνήσιο για να μην μπλέξω με Κίνα και ατέλειωτες μέρες μέχρι να παραλάβω;

Μπορεί να εχει απαντηθεί η απορία μου στις προηγούμενες σελίδες αλλά ειναι πολλές για να τις ψάξω

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και χρονια πολλα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως αυτή την φώτο.

 

mi-logo-usb-port.jpg?resize=500%2C272

Ούτε καν ήξερα για αυτό το σημάδι γνησιότητας. Το επιβεβαίωσα και αυτό μαζί με τα υπόλοιπα σημάδια στο κομμάτι που πήρα από το βίκμαλ. Μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει στο profitstore απο Ελλάδα το ίδιο power bank της xiaomi στα 16,90€ ( έτσι τουλάχιστον δείχνει η φωτό) ξέρει κανείς αν ειναι γνήσιο για να μην μπλέξω με Κίνα και ατέλειωτες μέρες μέχρι να παραλάβω;

 

Προφανώς μιλάς γι' αυτό.

Αν είναι γνήσιο όπως φαίνεται, τότε είναι καλή περίπτωση.

Δεν φαίνεται όμως να το έχουν άμεσα διαθέσιμο, ενώ υπάρχει & κόστος αποστολής 3,90 €.

Στείλε τους e-mail ή/& πάρε τους τηλ. να ρωτήσεις για γνησιότητα & χρόνο παράδοσης, γιατί φαντάζομαι ότι κι αυτοί από κάπου στην Κίνα θα το παίρνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα ένα από Geekbuying στις 26 / 12 για να πάει Αγγλία στην αδερφή μου που ζήλεψε από το δικό μου  :-D  και έφτασε σήμερα παρόλο που μεσολαβούσαν γιορτές κλπ... Λέτε να τους έχουν σε προτεραιότητα τους Άγγλους έναντι εμάς ; Γιατί αντικειμενικά έφτασε πολύ γρήγορα.... 


 


Εχθές παρήγγειλα κι άλλο ένα από Bangood το λεπτό όμως των 5000 mah, για να δούμε πόσο θα κάνει.... αν και το bangood τουλάχιστον σε ότι έχω παραγγείλει μου έχουν έρθει αρκετά πιο γρήγορα από geek, merimobiles και pandawill...


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα απο τις 24 είναι στα ελτά και κάθεται

 

Ε στην Αγγλία έχει Royal Mail και όχι ψωρό-ελτά.. :-) .... Σύμφωνα με το τρακινγκ στις 5/1 έφτασε Αγγλία και 7/1 ήταν στο σπίτι μας...

 

Απλά πιο πολύ για το ταξίδι από Κίνα μέχρι Ελλάδα ή Αγγλία αναρωτιόμουν αν δίνουν προτεραιότητα σε συγκεκριμένες χώρες λόγω μεγαλύτερης αγοραστικής δύναμης και από άποψης πληθυσμού αλλά και οικονομικής ευχέρειας πχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε στην Αγγλία έχει Royal Mail και όχι ψωρό-ελτά.. :-) .... Σύμφωνα με το τρακινγκ στις 5/1 έφτασε Αγγλία και 7/1 ήταν στο σπίτι μας...

 

Απλά πιο πολύ για το ταξίδι από Κίνα μέχρι Ελλάδα ή Αγγλία αναρωτιόμουν αν δίνουν προτεραιότητα σε συγκεκριμένες χώρες λόγω μεγαλύτερης αγοραστικής δύναμης και από άποψης πληθυσμού αλλά και οικονομικής ευχέρειας πχ...

 

για να ερθει ενα δεμα Ελλαδα δεν περναει ομως απο αυτες τις μεγαλες χωρες τις ευρωπης(+αγγλια) ? Δηλαδη πτησεις απο Κινα προς Αγγλια-Γερμανια-Γαλλια που ειναι αρκετα συχνες και μετα απο εκει προς Ελλαδα για να τα παραλαβουν τα ΕΛΤΑ. Οποτε λογικο ειναι να παραλαμβανουν ποιο γρηγορα. Αυτη την εντυπωση εχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...