Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2015


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως κάνει την παραδοσιακή βουτιά για λίγες μέρες και πάει στα 15 ευρώ. Και μετά άντε πάλι στα 23-25. Τουλάχιστον τις τελευταίες 2-3 χρονιές αυτό το πράγμα γινόταν. Όσο περισσότερο περνάει ο καιρός πάντως, τόσο πιο πολύ βαριέμαι να μπω στον κόπο, ακόμα κι αν πέσει η τιμή (ειδικά τώρα που έπιασα και το Elite Dangerous και βαριέμαι να παίξω οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 381
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ψώνισα 3 παίχτες απο βάζελο στην μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου . Berg Τριανταφυλλόπουλο και λαγό.

 

Αυτοί έπαιζαν στο UEFA με τους λαγούς.

 

Εγώ δεν μπορώ να τους δηλώσω στην επόμενη φάση του UEFA όμως . είναι φυσιολογικό; λέει κάτι τέτοιο ο κανονισμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα στα 23-25 ευρώ, καλό Πάσχα με τον Άγιο Βασίλη που λέγανε και στο Σπιρτόκουτο. Περιμένω να δω αν και πότε θα πέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα στα 23-25 ευρώ, καλό Πάσχα με τον Άγιο Βασίλη που λέγανε και στο Σπιρτόκουτο. Περιμένω να δω αν και πότε θα πέσει.

Δεν πέφτει με τπτ λέμε :D

Προχθές μου ήρθε ένα mail από το nuuvem και το είχε και το fm15 στην λίστα! μπαίνω να δω τιμή και βλέπω 12-13 euro !! (άντε λέω από μέσα μου το τσιμπησα εγώ θα κάνω και ένα ποστ στο insomnia να το τσιμπήσουν και τα παλικάρια), και βλέπω μετά το γαμώ regionlock.... οπότε αναμονή μην μασάτε αν παίξει καλή τιμή κάποιος θα την ποστάρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πέφτει με τπτ λέμε :D

Προχθές μου ήρθε ένα mail από το nuuvem και το είχε και το fm15 στην λίστα! μπαίνω να δω τιμή και βλέπω 12-13 euro !! (άντε λέω από μέσα μου το τσιμπησα εγώ θα κάνω και ένα ποστ στο insomnia να το τσιμπήσουν και τα παλικάρια), και βλέπω μετά το γαμώ regionlock.... οπότε αναμονή μην μασάτε αν παίξει καλή τιμή κάποιος θα την ποστάρει.

 

Ειναι καλο σημαδι αυτο. :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν αγοράζω (ξανά), αν δεν πέσει η τιμή του σε λογικά επίπεδα. Στο κάτω κάτω ποτέ δεν χρησιμοποίησα ελληνικά, με τη Γ' εθνική είχα καψούρα αλλά δεν είδαμε φως στο τούνελ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι να εχει Ελληνικα, εως πολη καλο αλλα δεν ειναι αυτο το πρωτο μελημα κ ειναι μορφη εκβιασμου παρτε το game η παρτετο απο Ελλαδα για να χει Ελληνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys to fmrte 15 το εχετε βρει πουθενα free?

Εαν το χρησιμοποιεις,καταστρεφεις το παιχνιδι.Καλυτερα μην παίξεις καν.Το πολύ κανα genie scout,τίποτα παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...