Προς το περιεχόμενο

Rise of the Tomb Raider [Xbox 360][Xbox One][PS4]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να το πάρεις και να το λιώσεις και μην ακούς συγκρίσεις για Uncharted 4. Έστιάζουν σε άλλα σημεία το καθένα και το μόνο κοινό τους σημείο είναι το third person shooting. Σαν το άλλο το κούφο ότι το Metroid Prime του GC είναι σαν το Halo επειδή φοράνε στολή και οι 2 πρωταγωνιστές. Amen Almighty!!!

Το εχω και το uncharted  .Με tomp raider ομως μεγαλωσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σκεφτομαι να το παρω αυριο  την 20 years edition για το ps4 sta 49  νομιζω ειναι καλη τιμη .Το game θα μου αρεσει σιγουρα γιατι μου αρεσε και το προηγουμενο πολυ .

 

Γιατί το σκέφτεσαι?

Απο τα πιο must buy παιχνίδια είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το σκέφτεσαι?

Απο τα πιο must buy παιχνίδια είναι.

Nαι βασικα σχημα λογου ειναι σε λιγο θα  το  εχω στα χερια μου .Συμφωνω δεν μπορει να λειπει απο την συλλογη.

Θα βαλω φωτο μολις το εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα στο ΧΟΝΕ, το πουλησα και τώρα πήρα 20years. βεβαια δεν έχω κονσόλα να το παίξω γιατί το πούλησα το ps4 μέχρι να βγει το προ.

 

το μόνο αρνητικό του παιχνιδιού είναι, ότι σε δυσκολία είναι περίπατος στο πάρκο. Πιο πολύ το αγοράζεις για τα εφέ του. Δεν θυμάμαι επίπεδο δυσκολίας στους εχθρούς και τίποτα περίεργους γρύφους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα στο ΧΟΝΕ, το πουλησα και τώρα πήρα 20years. βεβαια δεν έχω κονσόλα να το παίξω γιατί το πούλησα το ps4 μέχρι να βγει το προ.

 

το μόνο αρνητικό του παιχνιδιού είναι, ότι σε δυσκολία είναι περίπατος στο πάρκο. Πιο πολύ το αγοράζεις για τα εφέ του. Δεν θυμάμαι επίπεδο δυσκολίας στους εχθρούς και τίποτα περίεργους γρύφους. 

Ναι το γνωριζω αυτο για το επιπεδο δυσκολιας αλλα δεν με χαλαει θα ειναι ευχαριστο διαλλειμα μετα το DS 3.

Aν σου πω εγω τι εχω παθει ,πουλησα την  tv   της υπογραφης μου γιατι θα παρω 4k   αλλα σε κανα μηνα και τωρα εχω μεινει με μια 38αρα που δεν ειναι καν full HD  αλλα 720 λολ .

Εκει  θα παιξω πρωτη φορα το tomb  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα λολ. Μην το κάνεις, θα το κατακρεουργήσεις το παιχνίδι. περίμενε να το παίξεις σωστά.

 

ποια θα πάρεις? ειχα μπει στο τρυπάκι και εγώ, αλλά όλοι μου λένε να περιμένω κανα χρόνο για τετοια μοντέλα  https://www.skroutz.gr/s/8603381/Sony-KD-55XD9305.html?from=account_favorites στα μισά λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινοταν να μην την πουλαγα βρηκα ζεστο αγοραστη και την εδωσα πολυ καλα . θα παρω αυτη 

http://www.skroutz.gr/s/8721100/Samsung-UE65KS7500.html?keyphrase=Samsung+65Ue7500ks

 

την πηρε και ο κολητος μου πριν κανα μηνα και ειναι αριστη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...