Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειδα τα 2 πρωτα, λεω να μη το συνεχισω... αμα δειτε οτι στρωνει, σφυριξτε

 

 

δεν ειχε κατι κακο, αλλα μου φανηκε αδιαφορο, σε αλλους μπορει να αρεσει

 

 

το βλεπω τωρα αλλα με εχει πιασει μια νυστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει  δει κανεις το Dig?ειδα οτι ακυρωθηκε αλλα μηπως ειναι σαν μινι σειρα?αν το εχει δει καποιος ας πει αν εχει κανονικο τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως για το aquarius βγηκε ολη η σεζον, αν καποιος ενδιαφερεται.

Τόσο καλή ήταν;

Είδε κανείς το Stitchers?

Δεν είδα torrent. Θα ψάξω και θα ου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει  δει κανεις το Dig?ειδα οτι ακυρωθηκε αλλα μηπως ειναι σαν μινι σειρα?αν το εχει δει καποιος ας πει αν εχει κανονικο τελος

ναι ειναι μινι σειρα δεκα επεισοδιων, απο τα οποια εχω δει μονο το πρωτο και μαλλον θα δω και τα υπολοιπα. βεβαια εχει 6,9 στο imdb, αλλα ο xavier λεει οτι ειναι συμπαθητικη σειρα, οποτε κατα πασα πιθανοτητα θα το δω ολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω δει ακομα τα 2 πρωτα επεισοδια του Aquarius αλλα ναι, οτι εχω ακουσει, συμφωνει με αυτα που γραφονται εδω. Θα τα δω μαλλον για να παρω μια ιδεα.

 

Ειχα μια ελπιδα οταν ειδα παραγωγη απο ITV (σκεφτηκα το Hannibal με την γαλλικη παραγωγη που το εχει) αλλα μαλλον εδω ισχυουν οι κανονες των σειρων που βγαινουν σε network και οχι cable/on demand.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανονικο αλλα οχι πολυ καλο τελος το the dig, γενικα συμπαθητικη σειρα, ιδιως για εμενα που μου αρεσουν αυτα τα θρησκευτικοαποκαλυπτικα τυπου εκρεμμες του φουκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανονικο αλλα οχι πολυ καλο τελος το the dig, γενικα συμπαθητικη σειρα, ιδιως για εμενα που μου αρεσουν αυτα τα θρησκευτικοαποκαλυπτικα τυπου εκρεμμες του φουκω

Για ριξτε το σε spoiler για να με γλυτωσεις bandwidth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ριξτε το σε spoiler για να με γλυτωσεις bandwidth.

 

 

 

μια κοκκινη ασπιλη αγελαδα, μια αρχαια προφητεια για την ανοικοδομηση του 3ου ναου στην ιερουσαλημ, ενας φονος(?),  ενας(ή και παραπανω) 13χρονος τραγοπαππας, μια βλαμμενη πρωην τζανκι(που την αγαπαμε γιατι επαιζε στο sfu), ενας αμερικανος μπατσος που εχασε το παιδι του, ενας εβραιος γκει μπατσος, 12 πετραδια και  μια βοηθος αρχαιολογικης ανασκαφης στην ιερουσαλημ μπλεκονται σε μια ιστορια παθους,μυστηριου και ανατροπων

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μια κοκκινη ασπιλη αγελαδα, μια αρχαια προφητεια για την ανοικοδομηση του 3ου ναου στην ιερουσαλημ, ενας φονος(?), ενας(ή και παραπανω) 13χρονος τραγοπαππας, μια βλαμμενη πρωην τζανκι(που την αγαπαμε γιατι επαιζε στο sfu), ενας αμερικανος μπατσος που εχασε το παιδι του, ενας εβραιος γκει μπατσος, 12 πετραδια και μια βοηθος αρχαιολογικης ανασκαφης στην ιερουσαλημ μπλεκονται σε μια ιστορια παθους,μυστηριου και ανατροπων

 

Το τέλος ρε τρελε. Την αρχή την έχω δει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αυτό που τους ζητάς να σε spoilerιάσουν (τα πάντα) αλλά δεν το κάνουν επειδή θέλουν να το δεις από μόνος σου, με ξεπερνάει :P

 

ofc μπορεί να μην κάνει αυτό ο xavier οπότε my bad :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...