Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πειράζει. Αν απλά αλλάζει το sync δεν μου είναι κόπος να κάνω το συγχρονισμό. Αλλά αν αλλάζει η διάρκεια και τα fps τότε θέλει αρκετή δουλειά. Δεν νομίζω να κυκλοφορησουν πάντως. Και το sopranos έχει βγει σε bluray εδώ και χρόνια αλλά μόνο για την πρώτη σεζόν υπάρχουν υπότιτλοι για ctrlhd.

To Sopranos γυρω στον Oκτωβρη του '14 βγηκε ολοκληρη σαν σειρα σε Bluray. Μεχρι τοτε, μονο η 1η και η 6η σεζον υπηρχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Sopranos γυρω στον Oκτωβρη του '14 βγηκε ολοκληρη σαν σειρα σε Bluray. Μεχρι τοτε, μονο η 1η και η 6η σεζον υπηρχε.

Ναι το ξέρω ότι άργησαν λίγο κάποιες σεζόν αλλά και πάλι για κάποιον που ξέρει κάνει το συγχρονισμό παιχνιδάκι και δεν τρώει ώρες. Γενικά ενώ για DVD Rip υπάρχουν τα πάντα εδώ και χρόνια για 720p ποιότητα βρίσκεις μόνο subs για τις σειρές των τελευταίων 7 χρόνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει πραγματι.

 

Αν δεν το εβλεπα ξανα αυτο το καλοκαιρι, θα καθομουνα και θα τα συγχρονιζα (αν ισχυει και στη περιπτωση του 720p, να δηλωνεις ποτε ακουγεται ο πρωτος και ποτε ο τελευταιος υποτιτλος και να συγχρονιζεται ετσι ολο το επεισοδιο) για το The Wire. 

 

Fuck it, αμα μου την δωσει μπορει να κατσω και να το φτιαξω με το subtitle workshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δει κανείς το "Dark Matter" και αν ναι είναι καλή σειρά;

ειναι μετριο προς κακο κατα τη γνωμη μου. θα το συνεχισω μονο και μονο επειδη η πρωταγωνιστρια ειναι γυναικαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα και εγώ αλλά απόφαση θα βγάλω μετά από το 3-4 επεισόδιο.

ειναι μετριο προς κακο κατα τη γνωμη μου. θα το συνεχισω μονο και μονο επειδη η πρωταγωνιστρια ειναι γυναικαρα.

Με αυτά τα κολλητά που φοράει είναι φωτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό σενάριο το Aquarius αλλά δεν μου κολλάει ο duchovny στον ρόλο, το Dark Matter τυπική στουντιακή παραγωγή Syfy χωρίς να ναι τίποτα το ιδιαίτερο ( εδώ επιβιώνει το Defiance...), ξεχώρισα για Μαϊο-Ιούνιο το Texas Rising από History Channel σε όσους αρέσουν τα ιστορικά σιριαλ με καουμπόηδες, δυνατό καστ και χορταστικά 5 επεισόδια. Στα μειον οι αγγλικοί υπότιτλοι με αρκετές αμερικάνικες σλανγκ λέξεις που κουράζουν και δυσκολεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, δυσυχως τα καινουργια ολα μαπα βγηκαν, μονο pines κατι ψιλα να δουμε, κατα τα αλλα δεν αγχωνομαστε, εχουμε tyrant ξεκιναει αυριο, εχουμε 12 (13 μειον ενα που ειδαμε) επ στο queue orange is the new black, ξεκιναει true detective, ray donovan, under the dome, extant, καλα ειμαστε, ας αγχωθουν αυτοι που δεν εχουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, δυσυχως τα καινουργια ολα μαπα βγηκαν, μονο pines κατι ψιλα να δουμε, κατα τα αλλα δεν αγχωνομαστε, εχουμε tyrant ξεκιναει αυριο, εχουμε 12 (13 μειον ενα που ειδαμε) επ στο queue orange is the new black, ξεκιναει true detective, ray donovan, under the dome, extant, καλα ειμαστε, ας αγχωθουν αυτοι που δεν εχουν :P

Μη ξεχνάμε το Mr. Robot, η οποία σύμφωνα με τον πιλότο είναι πολλά υποσχόμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ξεχνάμε το Mr. Robot, η οποία σύμφωνα με τον πιλότο είναι πολλά υποσχόμενη

Στους περισσότερους έκανε θετική εντύπωση πάντως όπως φαίνεται από αυτά που γράφτηκαν εδώ. Όπως και να έχει σε τρεις βδομάδες θα δούμε πως θα πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...