Προς το περιεχόμενο

2014 - 2015 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και το δευτερο επεισόδιο ειναι αρκετα καλο.

 

αρκετα καλοφτιαγμενη παραγωγη για αγγλικη σειρα, καλυτερη απο τις αντιστοιχες του pratchett

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικο το Jonathan Strange and Mr. Norrell μεχρι στιγμης. O τυπας που παιζει τον Νορελ, δεν τον ηξερα μεχρι που τον ειδα στο Ρει Ντονοβαν για πρωτη φορα. Φαινεται καλος ηθοποιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το wayward pines θεωρώ ότι έχει τις δυνατότητες να γίνει κορυφαία σειρά ή να πατώσει από την αρχή.

 

Θέλω να πιστεύω ότι θα ισχύσει το πρώτο μιας και το pilot φαίνεται αρκετά promising.

Δυστυχώς στο δεύτερο επεισόδιο πέφτει αρκετά τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα το Messengers   οτι πιο ηλιθιο εχω δει το τελευταιο καιρο.οι χαρακτηρες παντελως αδιαφοροι,το acting   ανυπαρκτο,τα εφε προχειρα και το ολο στορυ αρκετα βλακωδες.Ηταν σα να βλεπα απ τα ακυρα επ του supernatural . και oπως ειχα διαβασει και σε ενα αλλο ριβιου η σειρα θα τελειωσει με ενα χαζο κλιφχανγκερ και θα φαει κανσελ.Αν το πετυχετε ΜΗ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.δειτε supernatural  εχει αγωνια :lol:  :lol:

Και μια αλλη σειρα που προτεινω ειναι το OUTLANDER     προκειται για ενα διαμαντακι αγγλικης παραγωγης,βασισμενο σε μια σειρα βιβλιων με μια χαρακτηρα που στο 1945 και ενω ειναι σε ταξιδι με τον αντρα της μεταφερεται καταλαθος στο 1700 κατι και ζει πρωτο χερι τη συγκρουση μεταξυ σκωτιας και αγγλιας ενω προσπαθει ματαια να ξαναγυρισει στην εποχη της.

Ειναι κατα τη γνωμη μου μια απ τις πολυ καλες σειρες ταιμ τραβελ, με μια πολυ καλη ηθοπιο ομορφουλα,και γενικα καλες ερμηνειες.  ωραια σκηνοθεσια φωτογραφια και ειναι ρομαντικη και δραματικη.Σε σχεση με αλλες σειρες βιβλιων που εγιναν ταινιες και απευθυνονται σε 10 χρονα αυτη ξεχωριζει με διαφορα.Μαλιστα μου θυμιζει σε καπια σημεια και lord of the rings   χωρις τα εφε και τα χομπιτ.αν και ενας χαρακτηρας μιαζει με χομπιτ χεχε

το μονο που με κανε να γελασω με αυτη τη σειρα ειναι οτι το life or mars  τελικα και το ashes to ashes   ηταν μια καρααντιγραφη απ το outlander    με τη διαφορα εκει οι χαρακτηρες γυρισαν στα 70ς και 80ς αρα ελπιζω μην τελιωσει και  με την ιδια ανατροπη . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκιναει σημερα στο Αμερικα με διπλο επεισοδιο το Aquarius. Για να δουμε.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aVTdizy0Wds

 

ειδα τα 2 πρωτα, λεω να μη το συνεχισω... αμα δειτε οτι στρωνει, σφυριξτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...