Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με τον ηλεκτρικο πινακα


panos0100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσο ο φούρνος όσο και το ψυγείο έχουν θερμοστάτη, δηλαδή μετράνε τη θερμοκρασία και μόλις φτάσουν στην επιθυμητή διακόπτουν τη λειτουργεία τους. Μόλις η θερμοκρασία του φούρνου μειωθεί ή του ψυγείου αυξηθεί, τότε πάιρνουν πάλι μπρός.

 

Επομένως το πρόβλημα που περιγράφεις είναι καθαρά των συσκευών και δέν έχει να κάνει με ρεύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

λες εεε μπωρει να είναι και από εκει, γιατι και τα 2 αυτά μαζει και το πλυντιριο που είχαμε είναι πριν γενηθω εγω οποτε είναι πριν 23  χρονια, το πλυντιριο βεβαια χαλασε αλλα αυτά τα  2 δουλευουν ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

παιδια όλα ενταξει το εβαλα τελικα σας ευχαριστω ολους παρα πολύ, ευτηχως τα δεχτηκε όλα δεν επεσε σε καμια συσκευη οποτε όλα καλα, αλλά εφαγε πολύ πεδεμα ο ανθρωπος για το βαλει ητανε περιπου 4 ωρες+ ο πινακας ηταν πολύ στενος, τωρα μια χαρα και με τα καινουρια τα καλωδια που εβαλε στον πινακα γιατι τα παλια ειχα γινει σαν κορμοι δεντρων οποτε και αλλαχτηκαν το ρευμα μου πλεον είναι στα 229v πριν ηταν 219  τωρα ουτε το ups δεν κανει τσακ τσακ   μακαρι να μην ξανα εχω προβλημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...