Προς το περιεχόμενο

Sharp AQUOS Crystal με εξαφανισμένο bezel


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω στο κάτω μέρος. Πρέπει να το κρατάς ανάποδα για να μιλήσεις.

 

Που το είδατε αυτό ρε παιδιά ότι πρέπει να το γυρνάς ανάποδα για να μιλήσεις ........... μη λέμε  ότι θέλουμε μας κατεβαίνει.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολυ όμορφο αποτέλεσμα αν μάλιστα απουσίαζε η ηταν πολύ μικρότερο και το κατω μέρος που λεει Aquos θα ηταν το τέλειο , μακάρι και τα υπόλοιπα να αρχίζουν να βγαίνουν ετσι. Δεν εχω καταλάβει ομως γιατι δεν βγάζουν οι εταιρίες χωρίς bezel καθόλου η ελάχιστο ισα ισα ισα για βασικά πράγματα επάνω

 

Κάπου θα πρεπει να βάλουν και το λογοτυπο της εταιρίας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς bezel πως το πιάνεις; Δεν μπερδέυεται όταν ακουμπούν τα δάκτυλα τις άκρες; :confused:

Αυτό το έχει λύσει η Apple χρόνια τώρα... :)

 

Ωραίο το τηλεφωνάκι. Αν χρειάζεται να το κρατάς ανάποδα όμως, πρόκειται για epic fail.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SHARP. Made in Japan. Οι ΟΘΟΝΕΣ!!! Τι να λεμε τωρα. Πολλα χρονια μπροστα. Κανα χρονο μεχρι να τους αντιγραψουν οι κορεατες, μετα οι κινεζοι και τελος οι αμερικανοι (αφου πρωτα προσπαθησουν να μας πεισουν οτι δεν ειναι πρακτικο, γιατι δεν εχεις απο που να το πιασεις).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν δεν βλέπω γιατι να ειναι τόσο epic fail να το γυρνας ανάποδα για να μιλήσεις ίσα ίσα εμένα για σταϊλιά μου έκανε αυτό... δεν θα σας πέσει η μέση ούτε θα ξοδέψετε παραπάνω χρόνο έλεος... λολ 


Τέλος ΔΕΝ χρειάζεται να γίνει αυτό απλά ένας είπε την γνώμη του χωρίς να έχει ιδέα και οι υπόλοιποι πιαστήκατε απο αυτό γιατι δεν είχατε τι άλλο να κράξετε... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή το κάτω περιθώριο να ήταν μικρότερο ή να μοιράζονταν πάνω και κάτω. Τώρα φαίνεται κάπως αταίριαστο. Κατά τα άλλα καλός σχεδιασμός.

 

Κάπου θα πρεπει να βάλουν και το λογοτυπο της εταιρίας :P

Το Moto G πάντως φαίνεται άψογο χωρίς λογότυπο. Αν έβρισκα τρόπο θα έσβηνα τα λογότυπα από την πρόσοψη όλων των συσκευών μου.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελαίνομαι που έχουμε κινητά με τεράστια bezels και κλαιγόμαστε, και έχουμε και μηδενικά bezels και πάλι κλαιγόμαστε. :P

 

Γιατί δεν μοίραζε το κάτω bezel, να έχει και πάνω και κάτω, ή να έβγαζε ένα μικρό grille για ακουστικό ψηλά στην οθόνη; Είναι καθαρά κίνηση εντυπωσιασμού αυτό.

 

Θέλουν να μαζέψουν λεφτά και user feedback, για μια καλύτερη υλοποίηση προφανώς. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελαίνομαι που έχουμε κινητά με τεράστια bezels και κλαιγόμαστε, και έχουμε και μηδενικά bezels και πάλι κλαιγόμαστε. :P

 

Γιατί δεν μοίραζε το κάτω bezel, να έχει και πάνω και κάτω, ή να έβγαζε ένα μικρό grille για ακουστικό ψηλά στην οθόνη; Είναι καθαρά κίνηση εντυπωσιασμού αυτό.

 

Θέλουν να μαζέψουν λεφτά και user feedback, για μια καλύτερη υλοποίηση προφανώς. ;)

 

Θέλουμε κινητό που να κάνεις customize εσύ το bezel. Θα είναι όλο οθόνη και θα το αλλάζεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε sharp, κάποτε ήσουν πρωτοπόρος ειδικά σε θέματα οθόνης - κάμερας! Θυμάμαι είχα πάθει πλάκα όταν είχα δει την οθόνη αυτού:

13542396_1.jpg

πολύ μπροστά από τα άλλα που κυκλοφορούσαν τότε!

 

Ή αυτό εδώ, το πρώτο που θυμάμαι με optical zoom:

 

158606285_9efaad8676.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...