Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε ξερω τι ειναι ο νυχτερινος φωτισμος, αλλα και εγω οταν παταω στην αναζητηση πανω, με πεταει απο τις ρυθμισεις τελειως.

 

Edit: Ξαναπηγα και δουλεψε , υποτιθεται. 

Αλλες φορες με πεταει, αλλες φορες δουλευει. Δε το αφησα ενεργο ομως γιατι δε με ενδιαφερει (μιας και ειδα τι κανει)

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δουλευει ο νυχτερινος φωτισμος. 

Εχει καποιος άλλος αυτό το προβλημα?

Μπηκες ''Night light settings'' η μονο απ εξω προσπαθεις;

 

Ειμαι στην επισημη εκδοση.15063.413.

Kαι εγω, και δουλευει κανονικα.

 

Παιδια ειχα το ''Launchpage.org'' (ιος λενε) και απο χθες και παλεψα με πολλα εργαλεια να τον βγαλω αλλα ματαια.

Τελικα βγηκε με το: ''MalwareFox Anti Malware'' πολυ ευκολα.

Η απορια μου ειναι, επειδη τωρα εχω και το ''MalwareFox Anti Malware'' και το ''Malwarebytes'' πειραζει, πρεπει να βγαλω ενα η καμια σχεση το ενα με το αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως η 16215 δεν ψηνεται να μπει και απο ο,τι διαβαζω πολυς κοσμος την εχει μπινελικωσει...οποτε περιμενω την επομενη.

 

Αν εσενα @overpower το μονο προβλημα σου μαζι της ειναι ο τονισμος.. τρεις φορες τον σταυρο σου και 3 φορες τα κομποσκοινια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα παιδιά δημιουργήθηκε ένα τρομερό πρόβλημα στα 10. Μετά από underclock (δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο), μόλις φόρτωναν τα Windows εμφανιζόταν η log on screen. Όλα καλά μέχρι εδώ. Με το που έβαζα το κωδικό, έμπαινε στην επιφάνεια εργασίας και μετά από λίγο όλη η οθόνη γινόταν μαύρη και δεν φαινόταν τίποτα παρά μόνο ο κέρσορας και αν πάταγες ctrl-alt-del, η διαχείριση εργασιών! Αφού έψαξα στο google τελικά δεν κατάφερα να το διορθώσω και αναγκαστικά έκανα φορμάτ! Έχει συμβεί και σε εσάς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Microsoft, είσαι για τον .. δημιουργείς προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν.

Στην 16215 και στην 16226 δεν παίζει το Need for Speed Undercover, ενω στην 16199 δούλευε κανονικά.

post-57693-0-63766900-1498123811_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

 

Δεν μπορω να ανοιξω τα settings απο toolbar ουτε calculator παρα μονο αν παω στο this pc και μετα open settings. Επιπλεον ποσο virual memory να ορισω;Εχω βαλει 2gb (εχω 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουλό θέμα μετά από clean install Windows 10. Δεν εμφανίζει καθόλου ελληνικούς χαραχτήρες. Κάποια ιδέα καθώς το PC είναι μακριά και δεν μπορώ να το κοιτάξω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουλό θέμα μετά από clean install Windows 10. Δεν εμφανίζει καθόλου ελληνικούς χαραχτήρες. Κάποια ιδέα καθώς το PC είναι μακριά και δεν μπορώ να το κοιτάξω ?

Εαν πατησεις "winver" τι σου βγαζει σαν εκδοση; Γιατι αν ειναι 15063.0, χρειαζονται τα update για να διορθωθει το προβλημα με τα ελληνικα. Θα σου βγαλει καποιο cumulative που τα περιεχει ολα, κανε το, λογικα θα λυθει το θεμα. 

 

Επισης, κανε το System Locale "Greece", ειδικα σε περιπτωση που τα windows ειναι Αγγλικα. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή ειναι και η τελευταία. 

Δοκιμάστε απο το menu "Region" στο κοντρολ πανελ να βαλετει τα παντα Greece (format, location και System Locale). Αν δεν ειναι ηδη...Διαφορετικα i don't know :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...