Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αλλα ξαναγυρίζουμε στα ελληνικά την ρυθμιση διαφορετικα βλεπουμε χειρότερα αλαμπουρνέζικα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πρόβλημα, αναρωτιόμουν αν γίνεται γιατί για εμένα θα ήταν  πιο πρακτικό, σε σχέση με το τέρμα δεξιά.  

Πατάς WIN + M που να ψάχνεις για εικονίδια κτλ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάζεις manual από εδώ. Αν βάλεις την quick launch το περιέχει επίσης.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, ακολούθησα τις οδηγίες και το έβαλα manual και όλα μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έγινε παραγγελία desktop και θέλω αν μπορεί κάποιος να μου πει το πιο φθηνό και ταυτόχρονα αξιόπιστο σάιτ για key producct για windows 10 και να μ πει λίγο την διαδικασία που χρειάζεται. Όποιος θέλει να βοηθήσει ας απαντήσει είτε εδώ, είτε σε prive μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έγινε παραγγελία desktop και θέλω αν μπορεί κάποιος να μου πει το πιο φθηνό και ταυτόχρονα αξιόπιστο σάιτ για key producct για windows 10 και να μ πει λίγο την διαδικασία που χρειάζεται. Όποιος θέλει να βοηθήσει ας απαντήσει είτε εδώ, είτε σε prive μήνυμα

 

https://psngames.org/downloads/microsoft-windows-10-professional/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Κάνεις την αγορά, παίρνεις το κλειδί και στη συνέχεια κατεβάζεις από τη Microsoft το iso της έκδοσης την οποία αγόρασες και κάνεις εγκατάσταση βάζοντας το κλειδί που αγόρασες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://psngames.org/downloads/microsoft-windows-10-professional/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Κάνεις την αγορά, παίρνεις το κλειδί και στη συνέχεια κατεβάζεις από τη Microsoft το iso της έκδοσης την οποία αγόρασες και κάνεις εγκατάσταση βάζοντας το κλειδί που αγόρασες.

Επιβεβαιώνω και εγώ για αυτό το sait.

Αγόρασα την retail και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ευκαιρία, αγόρασα και εγώ απ' αυτούς κλειδί για Win7 Pro και όταν το έβαλα στην Ultimate που είχα εγκαταστήσει δεν το δέχτηκε.

Τους έγραψα αμέσως στο support τους ζητώντας βοήθεια και ακόμη περιμένω απάντηση.

Τελικά, αναγκάστηκα και εγκατέστησα την Pro και δέχτηκε το κλειδί κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ευκαιρία, αγόρασα και εγώ απ' αυτούς κλειδί για Win7 Pro και όταν το έβαλα στην Ultimate που είχα εγκαταστήσει δεν το δέχτηκε.

Τους έγραψα αμέσως στο support τους ζητώντας βοήθεια και ακόμη περιμένω απάντηση.

Τελικά, αναγκάστηκα και εγκατέστησα την Pro και δέχτηκε το κλειδί κανονικά.

Λογικό αφού Ultimate>Pro.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ανέφερα γι' αυτό το λόγο αλλά για το ότι ουδέποτε απάντησαν στο μήνυμά μου. Άλλωστε, αφού δεν απάντησαν σε 1-2 μέρες αναγκάστηκα και έβαλα Pro.

 

Το support τους είναι, απλά, τραγικό (κατά την άποψή μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Εμφανίστηκε μνμ ότι σε λίγο η άδεια θα λήξει. Toshiba laptop έκδοση 1607, 14393.1198. Έγινε αναβάθμιση από 8 σε 8.1 και μετά σε windows 10 home. Δεν έχει γίνει καθαρή εγκατάσταση είναι ακόμα από το upgrade πέρσι.Στην ενεργοποίηση αναφέρει ότι έχει γίνει χρήση της υπηρεσίας ενεργοποίησης του οργανισμού σας. Τι μπορώ να κάνω?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ανέφερα γι' αυτό το λόγο αλλά για το ότι ουδέποτε απάντησαν στο μήνυμά μου. Άλλωστε, αφού δεν απάντησαν σε 1-2 μέρες αναγκάστηκα και έβαλα Pro.

 

Το support τους είναι, απλά, τραγικό (κατά την άποψή μου).

Μα, στην σελίδα του λινκ αναφέρει ήδη ότι είναι για Pro το κλειδί. Τι παραπάνω περίμενες; Λογικό είναι να μην δουλεύει σε άλλη έκδοση. Το κάθε κλειδί είναι μόνο για την έκδοση που λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...