Προς το περιεχόμενο

Η απαντηση του τεχνικου!


imni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου φαινεται και εσυ και ο τεχνικος λετε μισολογα σαυτο μοιαζετε, απο την αρχη επρεπε να εξηγησεις τι πειραξατε πως το πειραξατε και αναλυτικα τι σου ειπε ο τεχνικος, μαυτο τον τροπο λυσεις δεν βγαινουν ή αν βγουν ειναι και αυτες του κ*λου.

 

Πρεπει να κανεις ολοκληρωμενες ερωτησεις για να παρεις ολοκληρωμενες απαντησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτα ό,τι μπορείς (κουτί αν είναι οκ, dvd) και στήσε ένα καινούργιο σύστημα με κομμάτια που θα σου προτείνουν πιο έμπειροι ανάλογα με το μπάτζετ σου

Αυτο εχω σκοπο να κανω..

τα περισσοτερα ειναι οκ(θελω να πιστευω)

 

μου φαινεται και εσυ και ο τεχνικος λετε μισολογα σαυτο μοιαζετε, απο την αρχη επρεπε να εξηγησεις τι πειραξατε πως το πειραξατε και αναλυτικα τι σου ειπε ο τεχνικος, μαυτο τον τροπο λυσεις δεν βγαινουν ή αν βγουν ειναι και αυτες του κ*λου.

 

Πρεπει να κανεις ολοκληρωμενες ερωτησεις για να παρεις ολοκληρωμενες απαντησεις.

 

Πρεπει να παω παο το μαγαζι,απο το τηλ τι να καταλαβει και να καταλαβω..θα παω και θας σας πω ξεκαραθα!

Και από την στιγμή που δεν είχατε γνώσεις θα μπορούσατε να ρωτήσετε και να πάρετε συμβουλές-βοήθεια από εδώ πρίν βάλετε χέρι.

Αυτο ηταν βλακια μας..  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εχω σκοπο να κανω..

τα περισσοτερα ειναι οκ(θελω να πιστευω)

 

 

Πρεπει να παω παο το μαγαζι,απο το τηλ τι να καταλαβει και να καταλαβω..θα παω και θας σας πω ξεκαραθα!

Αυτο ηταν βλακια μας..  :-(

Δεν πειράζει ρε συ, αν δεν κάνεις και καμιά βλακεία δε μαθαίνεις.  Μηχανήματα είναι όχι άνθρωποι, κι αν κάηκαν σιγά, θα πάρεις άλλα. Τα αρχεία σου μόνο να κρατάς σε backup (αν έχεις κάτι που χρειάζεσαι). Όλα τα άλλα φτιάχνουν, μην αγχώνεσαι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σας καραταω ενημερους παιδες  <_<


 

Ολα τα λεφτά πάντως ο τιτλος του Thread :D

 

 

Μαλλον για Apu το βλεπω να πηγαινει. :P

μακαρι να ειναι μονο αυτο και να την βγαλω φτηνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι οι υπολογιστες πρεπει να εχουν βιδες ασφαλειας που δεν ανοιγουν με κοινα κατσαβιδια. Κατι σε torx ασφαλειας ας πουμε, ποσοι εχουν torx ασφαλειας;
Κατι τετοια με εκαναν και αλλαξα επαγγελμα και πλεον δεν θελω να ανοιγω το κουτι ουτε για να το φυσηξω. Ερχοταν ο πελατης σου ελεγε οτι ηθελε, μετα ανασκευαζε και στο τελος ελεγε οτι εκανε του κεφαλιου του "αλλα φτιαχνεται, ετσι;".

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχέτως του τι έκανε ο τεχνικός ή αν το πείραξε ο πελάτης. Κάρτα γραφικών ή RAM ανάποδα δεν τοποθετούνται και να παρακαλάς. Το λέω γιατί είχα προσπαθήσει να το κάνω σε παλιό μηχάνημα που το είχα για πέταμα. Να μην μπήκαν σωστά τώρα ή να μην κούμπωσαν στην υποδοχή κτλ εκεί σαφώς και παίζει τέτοιο σενάριο και μπορεί να προκαλέσει διάφορα. Αν δοκίμασε κανείς να αλλάξει εξαρτήματα την ώρα που ήταν ανοιχτό το μηχάνημα απλά tragic.

 

Περιμένω και εγώ να μας πεις καλύτερα τα νέα απ' τον τεχνικό, είμαι περίεργος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι στο Insomnia θα πρεπει να δημιουργηθει νεα κατηγορια μηνυματων, "Epic" ας πουμε θα ηταν ενας ωραιος τιτλος. Εκει θα μεταφερονται επικα θεματα οπως αυτο εδω. Τα καλα πρεπει να ξεχωριζουν.

Συμφωνειτε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...