Προς το περιεχόμενο

Η απαντηση του τεχνικου!


imni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η απάντηση του τεχνικού είναι μπακαλίστικη και δείχνει ότι πάει να σου φάει χρήματα με χαζές δικαιολογίες.

 

Θα πρέπει να σου πει συγκεκριμένα ποιο είναι το πρόβλημα και για ποιο λόγο θα χρειαστεί τα 300€ (ανταλλακτικές, εργασία κτλ) πριν προχωρήσει σε επισκευή. Επίσης αν αλλάξει κάποιο εξάρτημα θα πρέπει να σου δώσει την απόδειξη/εγγύηση για το νέο κομμάτι και να σου παραδώσει το χαλασμένο παλιό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπε απο το τηλ που με πηρε οτι δεν με συμφερει να το φτιαξω με 300-350 που θελει...
Θα παω απο το μαγαζι καποια στιγμη να πω οτι δνε μπορει να μπει τιποτα αναποδα(δεν το ηξερα αυτο)και να μου δωσει χαρτι για το τι εκανε για να φτασει σε αυτο το συμπερασμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί επειδή δεν έχεις τις γνώσεις να στο είπε κάπως απλά ή εσύ να μη τα κατάλαβες καλά.

 

αλλά αυτό με την κάρτα ανάποδα μου κάνει εντύπωση. αν ειπωθηκε ακριβώς έτσι.

και να θες να τον δαγκώσεις τον άλλον δε χρησιμοποιείς τέτοιες δικαιολογίες. όσο άσχετος και να είναι.

 

ζήτα γραπτώς τι πρόβλημα υπάρχει και τι λύση σου προτείνει, καθώς και το κόστος της πρότασης του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν συνδεμένο στο ρεύμα οταν έβγαλες έβαλες την ραμ.

φορτώνει κανονικά το λειτουργικό και μετά σου βγάζει το μήνυμα η στην αρχή που μετράει την ραμ και δεν προχωράει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω..
Ο υπολογιστης δεν ειναι δικος μου ειναι ενος φιλου..
Αναβε αλαεβγαζε αυτο το παραθυρο..λεει.....κατι δεν ειναι κουμπωμενο σωστα..και ανοιξε το Pc να δει τι τρεχει..εβαλε εβγαλε κατι καρτες μου ειπε και κατι καλωδια(αλλα τα ξαναεβαλε στην θεση τους)(δεν το πολυ πιστευω,ολο και καποιο λαθος θα εχει κανει)και μετα δεν αναβε καν..εε λεει να το παμε στον τεχνικο να μας πει..και μας ειπε αυτα που σας λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω..

Ο υπολογιστης δεν ειναι δικος μου ειναι ενος φιλου..

Αναβε αλαεβγαζε αυτο το παραθυρο..λεει.....κατι δεν ειναι κουμπωμενο σωστα..και ανοιξε το Pc να δει τι τρεχει..εβαλε εβγαλε κατι καρτες μου ειπε και κατι καλωδια(αλλα τα ξαναεβαλε στην θεση τους)(δεν το πολυ πιστευω,ολο και καποιο λαθος θα εχει κανει)και μετα δεν αναβε καν..εε λεει να το παμε στον τεχνικο να μας πει..και μας ειπε αυτα που σας λεω

 

 

  :-(

 

 

...

 

 

σοβαρά τώρα?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αναμμένο μηχάνημα βάζατε και βγάζατε μνήμες και καλώδια?

 

Το χω κάνει και γω στα νιάτα μου..Ξέρεις τι αδρεναλίνη έχει; Καλύτερο και απο ελευθερη πτώση. :devil: :mrgreen:

  • Like 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεσες σε απατεωνα. βασικα ουτε αναποδα τα καλωδια του τροφοδοτικου μπορεις να βαλεις. αφου εχουν συγκεκριμενα σχηματα τα πινακια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεσες σε απατεωνα. βασικα ουτε αναποδα τα καλωδια του τροφοδοτικου μπορεις να βαλεις. αφου εχουν συγκεκριμενα σχηματα τα πινακια του.

ας μη βιαζόμαστε να κατηγορήσουμε τον άνθρωπο γιατί αν είδες πιο πριν ο φίλος είπε ότι οι ίδιοι κάνανε διάφορες δοκιμές και σταμάτησε να δουλεύει. (στο ότι δεν μπορείς να βάλεις κάτι ανάποδα συμφωνώ, το είπαμε και πιο πάνω)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...