Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν υπάρχουν άτομα για heists απόψε το βράδυ,ας ποστάρουν εδώ το id τους.για ps4 μετά τις 23:00.το psn id μου είναι: amvrosiusd gr.ειμαστε 2 και ψάχνουμε άλλους 2

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Πότε ξεκινάμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε κανω add τι ωρες μπορείς να παίζεις ;  θα σε βρω με το ιδιο  id ;;

Ναι με το ίδιο ID απλά λίγο δύσκολο καθημερινές! Π/Σ/Κ ότι ώρα θέλετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με το ίδιο ID απλά λίγο δύσκολο καθημερινές! Π/Σ/Κ ότι ώρα θέλετε

ελα φιλε περιμένω λιγο να παρω plus προς το τελος του μηνα θα μπορω να παιζω θα σε κανω add

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα με gta v ps4 online

 

δεν μπωρο να παιξω dethmatc ώπος επαιζα μονο λιστιες μπωρο να κανω και οταν παταω dethmatc μου βγαζει looking for joobs ξερει κανεις τι παιζει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια παιζω στο online και εχω το προβλημα παω να παιξω dethmatc και μου βγαζει looking for jobs και δεν με αφινει να μπω σε καποιον server ξερει κανεις τι παιζει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια παιζω στο online και εχω το προβλημα παω να παιξω dethmatc και μου βγαζει looking for jobs και δεν με αφινει να μπω σε καποιον server ξερει κανεις τι παιζει;;;

εγώ φιλε μου sorry δεν ξερω γιατί το online δεν το εχω πιάσει ακόμα ... περίμενε λιγο μήπως σου απαντήσει καποιος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έπεσε καλό downgrade από ότι φαίνεται. Τώρα από το συγκεκριμένο update και μετά έγινε ή μήπως και πιο νωρίς; Φαίνεται δεν είχαν άλλο τρόπο να σταθεροποιήσουν το framerate του game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Έπεσε καλό downgrade από ότι φαίνεται. Τώρα από το συγκεκριμένο update και μετά έγινε ή μήπως και πιο νωρίς; Φαίνεται δεν είχαν άλλο τρόπο να σταθεροποιήσουν το framerate του game.

...το ειδα και εγω....σημερα και άλλο update...το 1.09

GTA V 1.09 Update For PS4 and Xbox One Now Live; Changelog Revealed

....και από ότι φαίνεται έγινε από το συγκεκριμένο update....εδω και η απαντηση της Rockstar:

 

Question: After updating to Title Update 1.08 on PS4 and Xbox One, there appears to be a deterioration of graphical quality. Is Rockstar investigating this issue?

Answer: We are aware of some graphical issues on the Xbox One and PS4 versions of GTAV after the most recent Title Update, and we are investigating a fix now. If you would like to receive an automatic email notification as soon as there is more information, please log into the Support Site and click Subscribe at the top of this page.

 

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205228687-Issues-with-Graphical-Quality-in-GTAV-for-Xbox-One-and-PS4-after-Title-Update-1-08

Επεξ/σία από ggramenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Εχω δανειστει το PS4 απο ενα φιλο και εχω καει οπως ολοι στο GTA. Ειχα φτιαξει δικο μου χρηστη στη κονσολα και το παιχνιδι επαιζε κανονικα. Μετα το τελευταιο update μου παρουσιαστηκε προβλημα εισοδου. Οταν προσπαθω να το ανοιξω μου βγαζεις το εξης μηνυμα

 

Cannot use the content

Only the following users who hold a licence for this content can use it. If you want to use the content, purchase it from Playstation Store

plasxw2

 

Το παιχνιδι ειναι αγορασμενο απο το amazon νομιζω. Το παραξενο ειναι οτι μεχρι τωρα επαιζε κανονικα. Υπαρχει καποιος τροπος να το παρακαμψω? Εντωμεταξυ τα activities του παιχνιδιου φαινονται κανονικα μεχρι χτες το ελιωνα και σημερα εχω τρελαθει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ειμαι κανονικα συνδεδεμενος. Συνειδητοποιησα σημερα οτι εχουν κλειδωθει ολα τα παιχνιδια απο amazon,ebay. Δεν μπορω να ανοιξω κανενα μου ζηταει το κωδικο προσβασης απο τους λογαριασμους και ενω τους βαζω δεν μου κανει login...

 

Αυτο το restore licences απο τα settings να το δοκιμασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...