Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

βγαζω φτυάρι τρελαμένο και ρωτάω: παίζει κανείς στο ps4 το online? ειμαι με φίλο μαζί και φτύνουμε αίμα να κάνουμε τα heists, πρέπει να έχει σύγκλιση πλανητών για να κάτσουν αλλοι 2 που να μην είναι τελείώς όργια.

sarris_gio1978 είναι το id μου, Βρες με και θα κανονίζουμε μαζί με τον αδελφό μου.

 

Αν είστε και πάνω απο περίπου 20 χρονών, θα σας "βάλουμε" και σε ελληνική κοινότητα του battlefield-grand theft auto οπότε πάντα θα βρίσκετε κόσμο για heists, αποθήκες ή ο,τι άλλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά έχει μάθει κανείς αν θα πέσει καθόλου ή τιμή τού μέσω ps plus μπας και φύγει από τα 70€;

 

Στο store θα βγει σε εκπτωση στην προσφορα που τρεχει 12 days κτλπ το υπολογιζω γυρω στο 35αρι.Απο Αγγλια μαζι με μεταφορικα βγαινει στα 39 ( http://www.game.co.uk/en/games/playstation-4/ ) .Για εμενα 1000φορες απο αγγλια θα σου μεινει και καποια αξια μεταπωλησης .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοράσω από Αγγλια θα έχω κανένα θέμα με την κονσολα μου στο online κτλπ;

 

Επειδη ακούω κάτι για banαρισματα και τετοια.

 

Ή ισχύουν για τα us store αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα games ειναι region free δεν εχεις θεμα με τα φυσικα cd ,τα ban που αναφερεσε μαλλον αφορουν λογαριασμους playstation που ειναι απο αλλο region και ξαφνικα εμφανιζονται οτι λειτουργουν στην Ελλαδα.Νεος χρηστης ειμαι και εγω αλλα όλοι οι φιλοι μου μονο απο εξω αγοραζουν games και δεν ειχαν ποτε θεμα ,προσωπικα περιμενω σημερα-αυριο το elder scrolls online και το gta απο Αγγλια οποτε θα δειξει.Αν καποιος γνωριζει κατι παραπανω ας μας πει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το site που μου είπες για παιχνίδια είναι καλό έτσι; Γιατί μάλλον θα ρίξω και εγώ 1-2 παραγγελίες

 

Πόσο καιρο σ κάνουν να έρθουν περίπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο το banding (γραμμες) στον βραδυνο ουρανο πως φευγει?Ειναι πολυ εντονο και ενοχλητικο στην ολη εμπειρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...