Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.αποκτησα το gta v και θελω να μαθω αν μπορω να παιξω το παιχνιδι ως αστυνομικος οπως το βλεπω και στο youtube συγκεκριμενα λεγεται gta v lspd. αν ξερει καποιος να μου πει ευχαριστω εκ των προτερων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενα τελευταιο παιδια για να μην σας ζαλιζω αλλο.ρουχα αστυνομικου απο που περνεις????το περιπολικο οκ ρουχα που βρισκεις???για να μπορεις να εισαι αστυνομικος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σε xbox one, έκανα πρόσφατα  κανονικά install και έκανα και ένα μεγάλο update που μου ζήτησε.

 

Ξεκινάω με τον Frank (τον μαύρο) και παίζω τις πρώτες 4-5 αποστολές. Μετά σταματάει να μου βγάζει νέες αποστολές και επίσης δεν με αφήνει να πάρω άλλο χαρακτηρα (βασικά, από την αρχή δεν με αφήνει να πάρω άλλο χαρακτήρα, η αντίστοιχη επιλογή είναι γκριζαρισμενη)

 

Το έκανα uninstall και όλα ξανά από την αρχή, και συμβαίνει πάλι το ίδιο.

 

Έχει τύχει σε κανένα;  Στο net μιλάνε για αντίστοιχα προβλήματα, αλλά δεν έβγαλα άκρη για την λύση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να πας τον frank σπιτι του να συνεχιστει το story. Στο χαρτη το πρασινο F.

Τον πηγαίνω στο σπίτι, τον βάζω και για νανι (save)  αλλά δεν γίνεται τίποτα. Δεν με αφήνει να επιλέξω και κανέναν από τους άλλους χαρακτήρες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

GTA V PS4: Πώς βάζω Mod Menu;

 

Μπορει καποιος να μου πει πως βαζω mod menu στο gta v στο ps4 παρακαλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Επισκέπτης

βγαζω φτυάρι τρελαμένο και ρωτάω: παίζει κανείς στο ps4 το online? ειμαι με φίλο μαζί και φτύνουμε αίμα να κάνουμε τα heists, πρέπει να έχει σύγκλιση πλανητών για να κάτσουν αλλοι 2 που να μην είναι τελείώς όργια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...