Προς το περιεχόμενο

[USB 3.0 FLASH] Sandisk Extreme 32GB 19.99€ @Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


panagob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

O ανθρωπος εχει μητρικη χωρις usb3.0 υποστηριξη, ετσι εχει πανω την καρτα που εδωσε, δεν εχει καμια σχεση η μητρικη του. Στην καρτα "πεφτει" το φλασακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα 16/9 και παρέλαβα 20/9 στη διεύθυνσή μου.

Ευχαριστώ τον TS.

 

Είναι απίστευτα γρήγορο, εμφανισιακά τίποτα το ιδιαίτερο (μεγαλούτσικο θα έλεγα) και δεν με πείθει η ποιότητα κατασκευής του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Φίλε έκανα την παραγγελια αλλά δεν είπαν ότι το στείλανε η ότι κάνα νέ τίποτα.. Θα μου στείλουν trucking number η απλά περιμένω 10 μέρες?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα στείλουν tracking number. Είναι αποστολή με απλό ταχυδρομείο, από κάποια από τις αποθήκες τους, π.χ. στην Ελβετία. Κατά πάσα πιθανότητα έχει ήδη ταχυδρομηθεί. Λογικά θα έχεις ήδη λάβει και κάποιο πληροφοριακό mail με τα στοιχεία τιμολόγησης. Απλώς περιμένεις 10 ημέρες. Εάν για οποιονδήποτε λόγο δεν το έχεις παραλάβει σε 1 μήνα, θα επικοινωνήσεις μαζί τους για να σε αποζημιώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έκανα την παραγγελια αλλά δεν είπαν ότι το στείλανε η ότι κάνα νέ τίποτα.. Θα μου στείλουν trucking number η απλά περιμένω 10 μέρες?

 

 

Τι επιλογές έχω για την παραλαβή της παραγγελίας μου;

 

Μπορείτε να επιλέξετε τέσσερις (4) τρόπους για να παραλάβετε την παραγγελία σας:

 

  • Με Courier - εταιρεία ταχυμεταφοράς: Η εταιρεία ταχυμεταφορών Speedex αναλαμβάνει να παραδώσει τα μικρά σε όγκο και βάρος προϊόντα της παραγγελίας σας σε όλες τις περιοχές της Ελλάδας που καλύπτει το δίκτυο μεταφορών της εταιρείας. Για αγορές άνω των € 85 δεν υπάρχει καμία επιβάρυνση για εσάς. Ωστόσο για παραγγελίες αξίας χαμηλότερης των €85, θα έχετε μια μικρή επιβάρυνση αξίας €3.
  • Με το δίκτυο διανομής της αλυσίδας Κωτσόβολος: Τα προϊόντα που λόγω μεγάλου όγκου χρειάζεται να μεταφερθούν με φορτηγά, παραδίδονται στο χώρο που θα επιλέξετε άμεσα και με ασφάλεια από το αξιόπιστο και σύγχρονο δίκτυο διανομής της εταιρείας μας. Για τα προϊόντα αξίας άνω των €90 δεν υπάρχουν έξοδα μεταφοράς. Ωστόσο σε κάποιες περιπτώσεις, για πολύ ογκώδη αντικείμενα, όπως για παράδειγμα τα ψυγεία ντουλάπες, πλυντηρία ρούχων χωρητικότητας 8 κιλών και άνω καθώς επίσης και για κλιματιστικά τύπου ντουλάπας, για ηλιακούς θερμοσίφωνες αλλά και για όλες τις συσκευές βάρους άνω των 100 κιλών απαιτείται η χρήση αναβατορίου-γερανού για τη μεταφορά σε όροφο. Αυτό συμβαίνει σε περιπτώσεις που η μεταφορά του προϊόντος δεν είναι ασφαλής ή εφικτή να γίνει με ασανσέρ ή με τις σκάλες. Σε μια τέτοια περίπτωση το επιπλέον κόστος είναι €117.
  • Να παραλάβετε από το κατάστημα: Με την υπηρεσία Collect@Store, μπορείτε να παραλάβετε τα προϊόντα σας, αν είναι άμεσα διαθέσιμα, από το κατάστημα της επιλογής σας μία ώρα μετά την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας  και ως το τέλος της επόμενης εργάσιμης ημέρας.
  • Με μεταφορική εταιρεία:  Όταν η παραγγελία σας περιλαμβάνει προϊόντα μεγάλου όγκου, υπάρχει η πιθανότητα το σημείο που έχετε επιλέξει να παραλάβετε την παραγγελία σας να βρίσκεται σε περιοχή που δεν καλύπτεται από το δίκτυο διανομής των φορτηγών της εταιρείας Κωτσόβολος ή σε δυσπρόσιτες περιοχές της ηπειρωτικής Ελλάδας όπως επίσης και σε νησιά. Σε αυτή την περίπτωση, τα προϊόντα σας αποστέλλονται με μεταφορική εταιρεία στο χώρο σας και εσείς επιβαρύνεστε με το κόστος μεταφοράς.

Επίσης έχετε τρεις (3) επιλογές για τον χρόνο παράδοσης της παραγγελίας σας οι οποίες είναι:

 

  • Δωρεάν Αποστολή: Αφορά την αποστολή παραγγελιών αξίας άνω των 85€, μέσα σε 7 εργάσιμες ημέρες από την ημερομηνία υποβολής της παραγγελίας. Σε περίπτωση παραγγελιών αξίας κάτω των 85€ υπάρχει μια μικρή επιπλέον χρέωση αξίας 3€.
  • Express Αποστολή: Αφορά την αποστολή των προϊόντων μέσα σε 4 εργάσιμες ημέρες από την ημερομηνία υποβολής της παραγγελίας και πραγματοποιείται με δική σας επιβάρυνση.
  • Premium Αποστολή: Αφορά την αποστολή των προϊόντων με χρέωση του πελάτη μέσα σε 48 ώρες από την ημερομηνία υποβολής της παραγγελίας και ισχύει μόνο για τον νομό Αττικής.

Διευκρινίζεται επίσης ότι ο χρόνος παράδοσης των επτά (7) εργάσιμων ημερών ισχύει αποκλειστικά για τα προϊόντα που έχουν την ένδειξη ’’Άμεσα διαθέσιμο’’. Στις περιπτώσεις που τα προϊόντα της παραγγελίας έχουν την ένδειξη ’’κατόπιν παραγγελίας’’και ’’αναμένεται σύντομα’’ ο χρόνος παράδοσης ξεπερνά τις επτά (7) εργάσιμες ημέρες αφού γίνεται ειδική παραγγελία από τον προμηθευτή για κάθε πελάτη μας ξεχωριστά. Επιπλέον οι επιλογές αποστολής express και premium δεν είναι διαθέσιμες για αποστολές με χρήση μεταφορικής εταιρείας

 

Εμενα μου αφησε ειδοποιηση η speedex την Παρασκευη επειδη ελλειπα,τους πηρα τηλ και κλεισαμε να μου το φερουν αυριο 9-12 στο σπιτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έκανα την παραγγελια αλλά δεν είπαν ότι το στείλανε η ότι κάνα νέ τίποτα.. Θα μου στείλουν trucking number η απλά περιμένω 10 μέρες?

 

Εμενα μου αφησε ειδοποιηση η speedex την Παρασκευη επειδη ελλειπα,τους πηρα τηλ και κλεισαμε να μου το φερουν αυριο 9-12 στο σπιτι.

 

Aias ο smoke0man2 ρωτάει για την αποστολή του SanDisk Extreme USB 3.0 32GB που παρήγγειλε από το MyMemory στα 22.79€, η οποία πιθανώς αφορά και όποιον δεν πρόλαβε την προσφορά του Κωτσόβολου. Μιας και, όπως έχεις αναφέρει, μόλις παρέλαβες το Integral Fusion USB 3.0 64GB από το MyMemory, μπορείς να τον κατατοπίσεις καλύτερα.

 

Edit: με πρόλαβε ο smoke0man2, αλλά δώσε του πληροφορίες μιας και έχεις πιο πρόσφατη αντίστοιχη εμπειρία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry δεν διαβασα πιο πανω.Απο mymemory εχω αγορασει 2 φορες απο το Γερμανικο και ερχονται με απλο ταχυδρομειο στο σπιτι (δηλαδη θα το βρεις σε φακελο στο γραμματοκιβωτιο σου,γραφει πανω express αλλα δεν το βλεπω και πολυ να δινουν σημασια τα παιδια στα ΕΛΤΑ) .Περιπου στις 10 μερες υπολογιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω πολυ παιδια ααλλα δεν θα λαβω κανενα κανενα εμαιλ οτι η παραγελια μου εχει αναχωρησει η κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω πολυ παιδια ααλλα δεν θα λαβω κανενα κανενα εμαιλ οτι η παραγελια μου εχει αναχωρησει η κατι τετοιο?

 

 

 

Hi Mr **********,

Thank you for placing your order at MyMemory.co.uk, order number *****, which was received on the 07/09/14. Please review the following information.

  The following items have been dispatched:

 

Package 1 (Invoice Number *****)

1 x Integral 64GB Fusion USB 3.0 Flash Drive

    Your items are being shipped to:
****
******
*******
********
 

This part of your order has been sent in 1 package(s).

 

Please Note: Standard UK delivery time is 3 to 5 working days. However, please allow at least 21 days for delivery before contacting us, as we are unable to investigate with Royal Mail until this time has passed. If you have ordered a large item, please check that your local Royal Mail sorting office is not holding it for collection.

 

If you have ordered multiple items your order may be split into several packages and dispatched at different times.

 

Should you have any queries please visit our help page.

 

Customer Service Team 

MyMemory.co.uk 

Tel: 0871 873 7899

 

Please remember to quote your order number ******in all correspondence.

 

 

Μονο αυτο στελνουν .Τιποτα αλλο.Τα *** για ευνόητους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...