Προς το περιεχόμενο

[USB 3.0 FLASH] Sandisk Extreme 32GB 19.99€ @Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


panagob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Χρησιμες οι πληροφοριες σου, ημουν ετοιμος να πατησω και like στο ποστ, αλλα δεν το εκανα λογω του κλεισίματος σου που είναι παραπλανητικο για οποιον δεν προσεξει τα νουμερα

λες, Ανάλογα με τις απαιτήσεις, τα καινούρια μοντέλα 16GB και 32GB μπορεί να θεωρηθούν ως χειρότερα.

μαλλον εκ παραδρομης. Ισως εννοεις: Ανάλογα με τις απαιτήσεις, τα καινούρια μοντέλα 16GB και 32GB μπορεί να θεωρηθούν απο αρκετα καλυτερα ως και λιγο χειρότερα.

 

( αφου εχουν +30% αναγνωση, -10% εγγραφη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Matrixx θεωρώ πως πρέπει να λάβεις υπόψιν σου ότι είναι πολύ σημαντικότερη η ταχύτητας εγγραφής από την ταχύτητα ανάγνωσης, με δεδομένο ότι είναι ήδη αρκετά υψηλή η ταχύτητα ανάγνωσης. Άρα θεωρώ λογικό ότι είναι προτιμότερη για όλους η ταχύτερη εγγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που το μετανιώσει κάποιος απο Θεσσαλονίκη , ας  στείλει ένα pm :)

 

κι αφού βολέψτε τον Marchas, βολέψτε κι εμένα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Χρησιμες οι πληροφοριες σου, ημουν ετοιμος να πατησω και like στο ποστ, αλλα δεν το εκανα λογω του κλεισίματος σου που είναι παραπλανητικο για οποιον δεν προσεξει τα νουμερα

λες, Ανάλογα με τις απαιτήσεις, τα καινούρια μοντέλα 16GB και 32GB μπορεί να θεωρηθούν ως χειρότερα.

μαλλον εκ παραδρομης. Ισως εννοεις: Ανάλογα με τις απαιτήσεις, τα καινούρια μοντέλα 16GB και 32GB μπορεί να θεωρηθούν απο αρκετα καλυτερα ως και λιγο χειρότερα.

 

( αφου εχουν +30% αναγνωση, -10% εγγραφη)

 

Μα αυτό σημαίνει το "μπορεί". Νομίζω ότι χρησιμοποίησα σωστή σύνταξη.

 

Δεν είπα ότι ανάλογα με τις απαιτήσεις, ή τη χρήση που κάποιος κάνει, "είναι" χειρότερα.

 

Είπα ότι κάποιος "μπορεί" να τα θεωρεί χειρότερα. Αν όχι, τότε προφανώς τα θεωρεί καλύτερα.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι στον Κωτσόβολό είναι θεούληδες!!! Έστειλαν το stick χωρίς την διεύθυνσή μου επάνω. Μόνο τηλέφωνο και περιοχή. Αναμονή λοιπόν μέχρι την Δευτέρα για παραλαβή!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως μπορείτε να δείτε και στην κεντρική σελίδα του MyMemory, υπάρχει Sandisk SALE, άρα μπορείτε να αγοράσετε το SanDisk Extreme USB 3.0 USB 32GB σε τελική τιμή 23.99€ - 5% (DE5) = 22.79€.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως μπορείτε να δείτε και στην κεντρική σελίδα του MyMemory, υπάρχει Sandisk SALE, άρα μπορείτε να αγοράσετε το SanDisk Extreme USB 3.0 USB 32GB σε τελική τιμή 23.99€ - 5% (DE5) = 22.79€.

φιλε μου εχω 2 ερωτησεις να σου κανω

1. τα μεταφορικα εαν το παρω απο το γερμανικο ειτε απο το αγγλικο ειναι τσαμπα?

2.το μοντελο του ποιο ειναι SDCZ80-032G-G46 αυτο ? το πιο καινουργιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις παραγγελίες από το αγγλικό site χρεώνονται πάντα μεταφορικά προς το εξωτερικό.

 

Στις παραγγελίες από το γερμανικό site τα μεταφορικά είναι μονίμως δωρεάν εδώ και αρκετούς μήνες.

 

Επίσης, το γερμανικό site έχει πάρα πολύ καλή ισοτιμία λίρας-ευρώ, καλύτερη και από την τραπεζική.

 

1.00 λίρα = 1.20 ευρώ για αγορά από το γερμανικό site (σταθερή εδώ και πολλούς μήνες).
1.00 λίρα ~ 1.30 ευρώ για τραπεζική μετατροπή συναλλάγματος (αλλάζει ελάχιστα καθημερινά).
1.00 λίρα = 1.35 ευρώ για αγορά από το αγγλικό site (σταθερή εδώ και πολλούς μήνες).

 

Δεν συμφέρει σε καμία περίπτωση οποιαδήποτε αγορά από το αγγλικό site απευθείας σε ευρώ, αλλά μόνο σε λίρες.

 

Εάν όμως βρεις το ίδιο προϊόν στο γερμανικό site, το αγοράζεις σε καλύτερη τιμή σε ευρώ και χωρίς μεταφορικά.

 

Βάλε στο καλάθι σου τον κωδικό DE5, για επιπρόσθετη έκπτωση 5%, και σε 10 ημέρες θα το έχεις στα χέρια σου.

 

Επειδή στο Product Code έχει δύο κωδικούς, "SDCZ80-032G-G46" και "SDCZ80-032G-X46", δεν ξέρω ποιο θα στείλουν.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή στο Product Code έχει δύο κωδικούς, "SDCZ80-032G-G46" και "SDCZ80-032G-X46", δεν ξέρω ποιο θα στείλουν.

το παραγγειλα απο εκει και τους ρωτησα ποιο απο τα 2 ειναι τωρα ελπιζω οτι θα μου απαντησουν

σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου (αα επισης εβαλα και τον κωδικο και μου πηγε 22 κατι οπως ακριβως ειπες ) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παρελαβα κι εγω σημερα...

 

 

το flashακι ειναι διαθεσιμο σε οποιον το θελει..δεν θα το κρατησω....

 

δεν το εχω ανοιξει καν....βρισκομαι Πατρα αλλα το στελνω οπουδηποτε στην Ελλαδα ακριβως οσο το πηρα : 20 ευρω + 3 μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβε κανεις που το ειχε παραγγειλει στη διευθυνση του?

Εγώ εχθές και απογοητεύτηκα γιατί στις γυναίκας μου το λάπτοπ που έχει USB3 πιάνει τις ταχύτητες που λένε όλοι αλλά στον δικό μου σταθερό με αυτήν την κάρτα δεν ταιριάζει και πιάνει ταχύτητες 33 έως 37mb/s αν το γράφω καλά. Πήρα 2 τεμ. 1 για μένα και 1 για τον αδερφό μου, αλλά και εκείνη τα ίδια, αν και αυτός δεν έχει USB3.

Win 8.1  64bit. με τους τελευταίους drivers από ότι ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...