Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kav-tinki το account μου για drive club..αν και 2η μερα που παιζω σημερα.κατι ακομα.οπως αγρασα το cd το.εχει και μηχανες;δηλαδη μπορω να εχω και αυτοκινητα και μηχανες η θελει να κατεβασω κατι;(κατεβασα το αρχειο 12gb που ειναι και για να παιζω online)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kav-tinki το account μου για drive club..αν και 2η μερα που παιζω σημερα.κατι ακομα.οπως αγρασα το cd το.εχει και μηχανες;δηλαδη μπορω να εχω και αυτοκινητα και μηχανες η θελει να κατεβασω κατι;(κατεβασα το αρχειο 12gb που ειναι και για να παιζω online)

Φιλε θα χρειαστει να κατεβάσεις κ τις μηχανες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο playstation store ,όταν διαλέγω το Driveclub Bikes μου βγάζει 2 επιλογές για το καλάθι. Η μια με 19.99 ευρώ και η άλλη με 12.99 ευρώ. Ξέρει κανείς τις διαφορές; (δεν εννοω το Driveclub Bikes Add-On που έχει 14.99 ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο playstation store ,όταν διαλέγω το Driveclub Bikes μου βγάζει 2 επιλογές για το καλάθι. Η μια με 19.99 ευρώ και η άλλη με 12.99 ευρώ. Ξέρει κανείς τις διαφορές; (δεν εννοω το Driveclub Bikes Add-On που έχει 14.99 ευρώ).

Οχι ρε παιδια,τι τιμες ειναι αυτες.Dlc να κοστιζουν οσο το παιχνιδι(ή και ακριβοτερα???).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, είχα αγοράσει νωρίτερα στα 6 ευρώ το season pass.Τώρα κατεβάζω το παιχνίδι που μόλις αγόρασα, το season pass δεν το βρίσκω για να το κατεβάσω.δείχνει ότι είναι αγορασμένο αλλά επιλογή για κατέβασμα δεν έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...