Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια κάνω το κλαμπ με ονομα ελπιζω να υο δεχτει drive4greece

Σας κανω invite

Αν εκανε το αλλο παιδια μιας και δεν ειδα ακομη προσκληση το χαλαω no matter

Εχετε το νου σας να checkαρετε

 

Edit

Το club έγινε όπως και όλα τα invite όσων εκδήλωσαν ενδιαφέρον

Οι 2 σας καλά να στο είστε και μεγάλο lvl......

 

Καλά καψίματα και επαναλαμβάνω προς αποφυγή παρεξηγήσεων άνευ λόγου και αιτίας.....αν έγινε το άλλο και δεν πρόλαβε απλά να μου κάνει add το σπάμε και πάμε εκεί

Εγώ απλά βρήκα χρόνο δεν είδα πρόσκληση και το έκανα

 

Καλά καψίματα σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε με add Cloukos άμα θέλετε να κυνηγάτε διαφορους χρόνους που έχω κάνει σε όλα τα event, έχω κάποιους καλους και κάποιους μετριους αλλα γενικά κάτι κάνω :P

 

Όταν γυρίσω στο Driveclub σε κάνα μηνα θα στέλνω και challenges. Είμαι ήδη σε club.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε με add Cloukos άμα θέλετε να κυνηγάτε διαφορους χρόνους που έχω κάνει σε όλα τα event, έχω κάποιους καλους και κάποιους μετριους αλλα γενικά κάτι κάνω :P

 

Όταν γυρίσω στο Driveclub σε κάνα μηνα θα στέλνω και challenges. Είμαι ήδη σε club.

 

 

Θα σε στείλω.. μπες να μας ανεβασεις λιγο γιατι ειμαστε νεοι.. κι εγω σιγα σιγα τελειωνω με τα tours και θα ασχοληθω λιγο με τα challenges και γενικα πιο πολυ με το club. αλλα αυτα τα ρημαδια τα time trials στα tour ( ειδικα αυτα με το hennesey πολυ με δυσκολευουν ).. 

 

Βρωμιαρη, ηταν οντως ο σερβερ πεσμενος.. μολις ανοιξει μπες φιλαρακι.

 

Υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης ονοματος; να το καναμε κατι πιο σχετικο με το insomnia; μιας και ολοι ειμαστε μελη του φορουμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όνομα δυστυχώς δεν μπορεί να αλλάξει.....

Αν θελουμε οπωσδήποτε το κάνουμε disband και ξανά απο την αρχή.

Όσο για άτομα νομίζω δεν έχει όριο ( αν κατάλαβα καλά ) τα 6 άτομα είναι για να κανείς ομάδα να παίξεις διαδυκτιακα.....νομίζω πάλι και εγώ nooby είμαι στο παιχνίδι αν κάποιος παλιός ξέρει σίγουρα ας διαφωτίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...