Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα ότι το έχει προσφορά στο psn... Αξίζει το παιχνίδι;

Χωρις το season pass κατ'εμε δεν αξιζει.. 

προσωπικα ειμαι μεγαλος φαν των racing παιχνιδιων, και τυχαινει να εχω και το season pass και ναι αξιζει. ειναι ωραιο παιχνιδακι.

δεν ειναι απο τα πιο σοβαρα ( π.χ gran turismo, project cars ) αλλα θα σε απασχολησει για ενα ικανοποιητικο διαστημα χρονου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις το season pass κατ'εμε δεν αξιζει.. 

προσωπικα ειμαι μεγαλος φαν των racing παιχνιδιων, και τυχαινει να εχω και το season pass και ναι αξιζει. ειναι ωραιο παιχνιδακι.

δεν ειναι απο τα πιο σοβαρα ( π.χ gran turismo, project cars ) αλλα θα σε απασχολησει για ενα ικανοποιητικο διαστημα χρονου..

Με καλύπτει πληρως +1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι σριγμα, σε το λέει παίκτης των gran turismo.τα αξίζει τα 13 ευρώ.Δεν είναι εύκολο στην οδήγηση, έχει ψωμί να σε κρατήσει για να κάνεις χρόνους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει στο store το bikes σε προσφορα. Στα 10€ το standalone(παιζει και χωρις να εχεις το driveclub) και στα 8€ το add on για οσους εχουμε το game.

 

Tiς τιμες μπορει να μην τις θυμαμαι ακριβως, παντως περιπου τοσο ειναι γλιτωνεις ενα 5€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει στο store το bikes σε προσφορα. Στα 10€ το standalone(παιζει και χωρις να εχεις το driveclub) και στα 8€ το add on για οσους εχουμε το game.

 

Tiς τιμες μπορει να μην τις θυμαμαι ακριβως, παντως περιπου τοσο ειναι γλιτωνεις ενα 5€.

 

Available (€9,99):https://store.playstation.com/#!/en-gr/games/addons/driveclub-bikes-expansion/cid=EP9000-CUSA00003_00-XXXXXXXXXDCBIKES

 

Not available: https://store.playstation.com/#!/en-gr/games/driveclub-bikes/cid=EP9000-CUSA00003_00-XBIKESSTANDALONE

 

Το 2ο είναι που έχει €8;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Aκυρο το 2ο πρεπει να εχει 12€ ειναι το standalone. Δεν θυμομουνα καλα τις τιμες sorry :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Driveclub+Season Pass+Driveclub Bikes στα 23 ευρώ. Οποιος έχει ενδοιασμούς μη το σκέφτεται άλλο.

Ξεκάθαρα μια παρα πολυ καλη προσφορα που αξιζει και με το παραπανω τα λεφτα της..

 

* λογω εξεταστικης θα απουσιασω για καποιο διαστημα απο το παιχνιδι.. μην με ριξετε κλώτσο απο το club! :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...