Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι έτοιμο...αν πας τώρα στα add-on του παιχνιδιού στο pan θα δεις να λένε παρά πολλά free αυτά τα κατεβάζεις όλα είσαι μια χαρά.. Διάβασε μια προσεκτικά το σου προσέφερε το season pass...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 884
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι έτοιμο...αν πας τώρα στα add-on του παιχνιδιού στο pan θα δεις να λένε παρά πολλά free αυτά τα κατεβάζεις όλα είσαι μια χαρά.. Διάβασε μια προσεκτικά το σου προσέφερε το season pass...

'Εχω διαβάσει συγκεκριμένα τι δινει.. απλα επειδη δεν εχω το παιχνιδι δεν μπορω να τσεκαρω επ'ακριβως το τι και πως.. για αυτο ρωτησα.. δεν υπαρχει και καποια επιλογη στο store ( τουλαχιστον εγω δεν την βρηκα ) που να λεει τι αγορες εχεις πραγματοποιησει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δεν υπαρχει και καποια επιλογη στο store ( τουλαχιστον εγω δεν την βρηκα ) που να λεει τι αγορες εχεις πραγματοποιησει..

 

αυτο θα ηθελα να το μαθω κι εγω που ειναι στο ps4. μονο στο sait απο pc μπορεις να το δεις για ωρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτύπησα το παιχνίδι Στα 12.99 full game+ season pass.Ίσως τα καλύτερα δώδεκα ευρώ που έχω δώσει...πανέμορφο...κάθεσαι Κ χαζεύεις ζάντες κ ηλιοβασίλεμα.

 

λίγο δύσκολο το βρήκα Αλλά Ίσως δεν το έχω συνηθίσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτύπησα το παιχνίδι Στα 12.99 full game+ season pass.Ίσως τα καλύτερα δώδεκα ευρώ που έχω δώσει...πανέμορφο...κάθεσαι Κ χαζεύεις ζάντες κ ηλιοβασίλεμα.

 

λίγο δύσκολο το βρήκα Αλλά Ίσως δεν το έχω συνηθίσει ακόμα.

Είχες ps plus ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τσίμπησα κ γω το παιχνιδι χτες με 12 ευρω. Πραγματικα απιστευτα γραφικα κ πολυ γελιο στο multi.

Αν καταφερω να μενω κ στο δρομο με τις κορυφαιες αμαξάρες που οδήγησα χτες τοτε θα εχω κανει μια τελεια αγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδάρα είναι και σίγουρα αξίζει τα λεφτά που ζητάνε, απλά είχε ένα τραγικό launch και χάλασε την εικόνα του παιχνιδιού στην αρχή. Τέτοιο support σπανια βλέπεις από dev ακόμα και ένα χρόνο μετά βάζουν features...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδάρα είναι και σίγουρα αξίζει τα λεφτά που ζητάνε, απλά είχε ένα τραγικό launch και χάλασε την εικόνα του παιχνιδιού στην αρχή. Τέτοιο support σπανια βλέπεις από dev ακόμα και ένα χρόνο μετά βάζουν features...

 

Θα συμφωνησω απολυτα. Ειμαι 49lvl και παιζω ενα ενα τα expansions απο το season pass. Το παιχνιδι ειναι απιστευτα καλο αν ξερεις τι περιμενεις (arcade). Επισης σε αρκετες περιπτωσεις γινεται απαιτητικο (Venom Hotlap 1&2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφτασα 17lvl σε ένα βράδυ στην ps plus έκδοση και παίζοντας μόνο 2 πίστες της Ινδίας..

Δύσκολο λίγο στην αρχή αλλά μετά από μερικές ώρες είχα μάθει αρκετά καλά..

Προσπαθούσα να σπάσω τα best times σ' αυτές τις πίστες αλλά τελικά κατάλαβα οτι αν δεν έχεις κάποια συγκεκριμένα αμάξια, είναι αδύνατο να κοντραριστείς με τους top10.

Επίσης πολύ κόλλημα είναι αυτά τα mini trials που σου βάζει μέσα στον αγώνα για περάσεις τις επιδόσεις άλλων (face off, avg. speed, drift κτλ).

Φαντάζομαι τι έχει να γίνει μόλις πάρω το κανονικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια προσπαθησα να αγορασω το season pass αλλα επειδη δεν εχω βαλει καρτα  στην paypal και λειτουργω μονο με balance δεν με αφηνει.Υπαρχει αλλος τροπος για να το αγορασω online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια προσπαθησα να αγορασω το season pass αλλα επειδη δεν εχω βαλει καρτα στην paypal και λειτουργω μονο με balance δεν με αφηνει.Υπαρχει αλλος τροπος για να το αγορασω online?

 

Να αγοράσεις 20 ευρώ psn κάρτα πλουντε στα μαγαζιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...