Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διπλό στο σπίτι δεν παίζει κανένα. Από σχόλια για το need for speed δεν έχουν ακουστεί και τα καλύτερα. Αντιθέτως το driveclub όλο και βελτιώνετε. Είναι και φθηνότερο, όποτε εγώ ψηφίζω driveclub.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχω το παιχνίδι, τσίμπησα το season pass στα 6.50 € που έχει σε προσφορά..

Για τα γραφικά του και μόνο με έχει πείσει να το αγοράσω κάποια στιγμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τσίμπησα το season pass στα 6.50 €. Δεν έδειξε να μου κατεβάζει τίποτα. Μου έγραψε purchase. Mετά μπήκα και άρχισα να κατεβάζω διάφορα που βρήκα (αμάξια, πίστες) που έλεγαν οτι είναι free! To έκανα σωστά η υπάρχει άλλος τρόπος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια με πισατε.κατι ακομα.Online παιζει σωστα?πιο το action του?δηλαδη τρεχω με αλλους και οποιος τερματιση πρωτος?κανω διαγωνισμο ποιος το εχει φτιαξει πιο ομορφο?τι ακριβς??πιο το θεμα του με λιγα λογια?psn account kav-tinki απο το σ/κ θα το εχω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει ακόμα στα 6,5 ή ανέβηκε ξανά στα 12; επειδη σε καμια δυο βδομαδες το πολυ θα το εχω το παιχνιδι θελω να το απολαυσω στο φουλ καθως ειμαι φανατικος των racing games. πρεπει να εχω το παιχνιδι για να το αγορασω ή μπορω τωρα και να το χρησιμοποιησω οποτε παρω το παιχνιδι;

δοκιμασα το project cars και με απογοητευσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει ακόμα στα 6,5 ή ανέβηκε ξανά στα 12; επειδη σε καμια δυο βδομαδες το πολυ θα το εχω το παιχνιδι θελω να το απολαυσω στο φουλ καθως ειμαι φανατικος των racing games. πρεπει να εχω το παιχνιδι για να το αγορασω ή μπορω τωρα και να το χρησιμοποιησω οποτε παρω το παιχνιδι;

δοκιμασα το project cars και με απογοητευσε!

 

υπαρχει και θα υπαρχει μεχρι της 3/12/15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατέβασα χθες το απόγευμα.. ειχα ενα ξεχασμενο δεκαρικο στην προπληρωμενη και εκανα για τεστ την αγορα να δω αν τη δεχεται κιολας.

το παιχνιδι δεν το εχω ακομα.. ξερουμε συγκεκριμενα πως ενεργοποιειται το pass;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...