Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πηρα και γω πριν καμμια βδομαδα.

 

Πολυ ωραιο παιχνιδακι, αρκετα διασκεδαστικο και βγαζει και ματια.

 

 

Μόλις το αγόρασα από το αμερικανικο store, διάβασα από παντού πως τώρα είναι όπως θα έπρεπε να είναι όταν είχε βγει. Υπάρχουν ακόμα προβληματάκια;

 

Επίτηδες περίμενα να βγει το weather update/photomode για να το παίξω. Αν κρίνω με το λέγανε όλοι για το day 1 Driveclub καλά έκανα μάλλον.

...και εγω περιμενα να στρωσει για να τα αγορασω...δυο εβδομαδες το εχω και μεχρι τωρα δεν ειχα το παραμικρο πρόβλημα.... ^_^

Επεξ/σία από ggramenos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 884
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δυστυχώς το Ps4 δεν υποστηρίζει G27, και τιμονιέρα μονο για το Driveclub δεν αγοράζω. Όσο έχω παίξει απλά τρώω φλασιές PGR. ΠΟΛΥ καλο αυτό για εμενα, αρκετά καλο stirring και τα in-race challenges πολύ έξυπνα διαχειρισμένα. Τα γραφικά του ίσως τα καλύτερα σε racing game. Έχωντας παίξει περίπου 2 ώρες είμαι αρκετά ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω να ακούσω εμπειρίες. Αν έχει βελτιωθεί στην πρώτη προσφορά θα το χτυπήσω.

PGR on steroids μου φέρνει εκ πρώτης όψεως.

 

Άμα έχουμε κάποιο club ας με κανει κάποιος add PSN: Cloukos.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15366101643_ed2b77a979_o.jpg

15363462644_360c33909f_o.jpg

15959946096_b00857c651_o.jpg

 

Πρώτα τρία share screens από το παιχνίδι, όσο έχω παίξει το κατά ευχαριστήθηκα. Δεν ξέρω πως ήταν στην day one φάση αλλα τώρα μου φαίνεται πως αξίζει η αγορά, ειδικά όσους τους άρεσε η σειρά PGR 1 έως 4.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να ξέρω αν έχει εγκατασταθεί το weather patch ?

Κατέβασα την digital μορφη και υποτίθεται ότι την έχει περασμένη... αλλα δεν έχω δει πουθενά τέτοια εφφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε ενα single event και στις ρυθμισεις τις πιστας εχει και για τον καιρο.

 

Ο καιρος ειναι δυναμικος οπως και ο κυκλος της μερας στο "campaing" ας πουμε οποτε δε ξερεις ποτε θα πεσεις σε κακα καιρικα φαινομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω να δω αν θα είναι μέσα στο δωδεκαήμερο των προσφορών και θα το τσιμπήσω και εγώ και ας είναι μόνο για τα γραφικά του.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει μονο γραφικα το παιχνιδι.

 

Ενα εξελιγμενο PGR ειναι με παρα πολυ καλο μοντελο οδηγησης για την κατηγορια του και απειρο περιεχομενο.

 

Αδικα εχει φαει τοσο κραξιμο. υπαρχουν και χειροτερες περιπτωσεις προβληματικων παιχνιδιων, HALO ΜCC, UBISOFT και παει λεγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι να γίνετε σύγκριση με τα καλύτερα όχι με τα χειρότερα...άμα φτάσουμε στο σημείο να λέμε "αφού δεν έχει τα προβλήματα της ubi είναι καλό"καήκαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hollow_83, on 12 Dec 2014 - 07:57 AM, said:

Δεν εχει μονο γραφικα το παιχνιδι.

 

Ενα εξελιγμενο PGR ειναι με παρα πολυ καλο μοντελο οδηγησης για την κατηγορια του και απειρο περιεχομενο.

 

Αδικα εχει φαει τοσο κραξιμο. υπαρχουν και χειροτερες περιπτωσεις προβληματικων παιχνιδιων, HALO ΜCC, UBISOFT και παει λεγοντας.

 

 

Αντε ρε, και εγώ με αυτά που διάβαζα μόνο για τα γραφικά το αγόρασα. λένε ότι δεν έχει καθόλου βάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι να γίνετε σύγκριση με τα καλύτερα όχι με τα χειρότερα...άμα φτάσουμε στο σημείο να λέμε "αφού δεν έχει τα προβλήματα της ubi είναι καλό"καήκαμε

 

Eιναι επαξιος συνεχιστης του PGR, οτι σημαινει αυτο.

 

Απλα τους εφαγαν οι μεγαλο δηλωσεις περι δωρεαν κτλ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς, για εμενα είναι το PGR που ήθελα τόσο καιρό και δεν έλεγε να βγάλει η MS. Όχι arcade, όχι sim κάτι ενδιάμεσο. Το οποιο είναι αρκετά fun to drive και έχει πολύ όμορφα και καλοδουλεμένα tracks. Στα αμάξια θα ήθελα καμια Lamborghini αλλα γενικά είμαι ευχαριστημένος, όσα αμάξια έχει είναι αρκετά διαφορετικά το ένα από το άλλο.

 

Μερικά ακόμα share screens

 

15374688024_398a148aa3_o.jpg

15994949641_b87ef35085_o.jpg

15377305983_8b44494ded_o.jpg

15374688894_f523ba251a_o.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...