Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 884
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτι που πρέπει να φτιάξουν άμεσα για να αγγίξει την τελειοτητα ο ρεαλισμός της βροχής είναι να βάλουν τα νερά που πετάγονται απο τις ρόδες των αυτοκινήτων.

 

οποιος έχει οδηγήσει εθνική με βροχή πάνω απο 60-70 χλμ θα καταλάβει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω να γινει αυτο.

 

Τα εξτρα particles του νερου που πεταγεται απο τις ροδες θα γονατισει το παιχνιδι, το οποιο στην παρουσα φαση δεν κανει κλικ καθολου κατω απο τα 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που πρέπει να φτιάξουν άμεσα για να αγγίξει την τελειοτητα ο ρεαλισμός της βροχής είναι να βάλουν τα νερά που πετάγονται απο τις ρόδες των αυτοκινήτων.

 

οποιος έχει οδηγήσει εθνική με βροχή πάνω απο 60-70 χλμ θα καταλάβει.

 

 

Το οποίο γίνεται μόνο σε περιπτώσεις όπου η άσφαλτος είναι χάλια και για αυτό το πετάει πίσω σαν νέφος. Όπου υπάρχει φρέσκια-ποιοτική άσφαλτος δεν το κάνει. Μάλλον πρέπει να τους στείλουμε ένα video για να καταλάβουν. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι σαν τους καπνούς και τα χώματα δηλαδή...

 

Kαπνους και χωματα εχει κανονικα το παιχνιδι.

 

Φενεται και σε καποιες απο τις φωτογραφιες που εχω βαλει.

 

Το Photomode δεν προσθετει κατι παραπανω περα απο καλυτερο ΑΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VonLoutsos, on 18 Dec 2014 - 10:22 AM, said:

Το οποίο γίνεται μόνο σε περιπτώσεις όπου η άσφαλτος είναι χάλια και για αυτό το πετάει πίσω σαν νέφος. Όπου υπάρχει φρέσκια-ποιοτική άσφαλτος δεν το κάνει. Μάλλον πρέπει να τους στείλουμε ένα video για να καταλάβουν. :P

 

οφτοπικ

 

ρε συ και αττικη οδο αν πάρεις. με 100-120 σε βρεγμένο οδόστορμα, τα νερά απο πίσω φευγουν τίγκα σύνεφα!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ξεκλείδωσα την McLaren P1, απλά υπερβολικά fun αμάξι. Είναι αρκετά διαφορετικό από οτιδήποτε άλλο γιατί έχει KERS και DRS. Το DRS το κανεις toggle και βοηθάει στο να είναι πιο γρήγορο το αμάξι αλλα χάνεις παρα πολύ grip και το KERS μετατρέπει την ενέργεια που χρησιμοποιεί το αμάξι όταν φρενάρεις για ένα προσωρινό boost που το ελέγχεις εσύ. Μερικές εικόνες.

 

15883846308_c5391de917_o.jpg

 

15885511717_89774229ae_o.jpg

 

 

15885183619_bd07b6daf2_o.jpg

 

 

16069347981_a7430af577_o.jpg

 

 

15883844868_329f5aa9b0_o.jpg

 

 

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς παίδες αλλα εγώ το έχω λατρέψει το παιχνίδι, έχω πάρει 225/225 στο tour 45/45 στο ignition και πάω για 45/45 για το Photo Finish, με βλέπω να αγοράζω και το season pass. Δεν το περίμενα να μου αρέσει τόσο, εγώ κυρίως για να δω πως θα ήταν τα γραφικά το αγόρασα χωρίς να περιμένω εξαιρετικό παιχνίδι αλλα στην τελική μου αρέσει πιο πολύ το παιχνίδι από τα γραφικά. Το ότι δεν χαρίζει λάθη και για να κερδίσεις πρέπει να κανεις ένα τέλειο lap/time trial/race στα υψηλά επίπεδα με τα γρήγορα αμάξια μου αρέσει παρα πολύ.

 

Και δεν είναι ότι δεν έχω παίξει άλλα racing παιχνίδια... Έπαιζα από την εποχή Hot Pursuit και το πρώτο Gran Turismo(στο PS1). Έχω παίξει όλα τα GT(πλην του 6), όλα τα Forza(το 5 γύρω στις 4 ώρες γιατί δεν έχω X1 ακόμα, και λίγο από το Horizon 2), όλα τα PGR, τα περισσότερα από τα NFS/Shift, Burnout, Ridge Racer, έχοντας χρησιμοποιησει διαφορες τιμονιέρες και gamepad.

 

Οποιος θέλει να με κάνει add για challenges το PSN μου είναι Cloukos.

 

More P1

 

 

2291084

 

 

2291085

 

 

2291086

 

 

2291087

 

 

2291088

 

 

2291089

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε τα σπάει το παιχνιδάκι. Κανε με add γιατί δεν εχω κονσόλα τώρα λόγω εορτών. Argonautis46.

Θα το πάρω και εγώ το season pass αφού εχω φάει τρελό κόλλημα και το εχω κάψει. Προς το παρόν αν θυμάμαι καλά, είχα περίπου 22 εκατομυρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ImvqZM9.jpg

 

315/315

 

Τώρα περιμένω να βγούν τα υπόλοιπα από το tour και μάλλον θα κάτσω να ασχοληθώ με solo/club challenges

 

@neratzojuice σου έστειλα friend invite

Επεξ/σία από Spartan117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...