Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια απο επιδωσεις πως τα παει η 970 σε σχεση με την 980; Εχουν μεγαλη αποσταση μεταξυ τους?

Και μια ακομη ερωτηση, η 970 στα 360 ευρω ειναι πιο συμφερουσα αγορα απο μια R9 290 στα 300;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R9 290 στα 300 εννοείς μεταχειρισμένη προφανώς..Εσύ διαλέγεις, η 970 είναι καλύτερη.Η απόσταση μεταξύ μιας 970 με μια 980 είναι περίπου 12%, αν περιμένεις να έρθει η EVGA 970 FTW θα έχεις ίδιες επιδόσεις με την 980 με τιμή <400 ευρώ.Να κοιτάτε και τα προηγούμενα σχόλια μην γράφουμε τα ίδια 1000 φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η msi 970 gaming 4 τι τιμη θα εχει περιπου? (σκεφτομαι αν εχει γυρω στο 320αρι να κανω την υπερβαση και να την παρω τα χριστουγεννα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η msi 970 gaming 4 τι τιμη θα εχει περιπου? (σκεφτομαι αν εχει γυρω στο 320αρι να κανω την υπερβαση και να την παρω τα χριστουγεννα)

340  έχει τώρα Γερμανια.. 370 υπολόγισε την.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

340  έχει τώρα Γερμανια.. 370 υπολόγισε την.

 

Λογάριασες χωρίς τον αγιογδύτη... :-D

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/vga-kartes-grafikwn/MSI-VGA-PCI-X-GTX-970-Gaming-4GB.htm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εντάξει και το vision studio την έχει 600+ ευρώ. http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=40807&cat=5

Ακόμα δεν έχουν καθοριστεί οι τιμές και τις έχουν υπερκοστολογίσει. Ίσως μέχρι τα Χριστούγεννα να την δούμε και γύρω στα 320 ευρώ σε κάποια καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο λεω κ εγω δεν θα δω μεγαλες διαφορες μην πω σχεδον καθολου για 1080P αλλα ειναι το γ@μ@μεν@ το μικροβιο που σε σπρωχνει!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο λεω κ εγω δεν θα δω μεγαλες διαφορες μην πω σχεδον καθολου για 1080P αλλα ειναι το γ@μ@μεν@ το μικροβιο που σε σπρωχνει!!! :D

απο επιδοσεις δεν θα σου δωσει κατι η 970 ειναι στα ιδια με 780/290.Τωρα αν θες την ομπρελα της nvidia πηγενε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο λεω κ εγω δεν θα δω μεγαλες διαφορες μην πω σχεδον καθολου για 1080P αλλα ειναι το γ@μ@μεν@ το μικροβιο που σε σπρωχνει!!! :D

Πάρτην μωρέ, τα λεφτά όταν μένουν στάσιμα βρωμάνε! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τελικα πηγα προς gigabyte μερια και την τσιμπησα δν ειχα υπομονη για την ftw και αμφιβαλω αν θα προλαβαινα διαθεσημοτητα..  :-D  :-D  B) http://www.you.gr/proionta/pc-parts/exartimata-desktop-pc-anavathmisis/kartes-grafikon/vga-nv-gb-gtx-970-4gb-ddr5-256bit

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...