Προς το περιεχόμενο

Αυξηση στα εσητήρια ΟΑΣΘ


Kenny McCormick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν μπορει κανεις να επενδυσει σε μμμ στην σαλονικα,διοτι ο οασθ εχει κανει συμφωνια να παρεχει τις υπηρεσιες του για αρκετα χρονια,με αντιτιμο να μην γινουν επενδυσεις απο τριτους που να τον ζημιωνουν(τον οασθ).αυτο ισχυει δεκαετιες τωρα......γιαυτο και το μετρο θα λειτουργησει οταν θα ληξει αυτη η συμφωνια...........

 

Bασικα επενδυουν στους ελεγκτες τωρα με την αυξηση των εισητηριων..

 

Missouri%20Capitol%20gun

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορει κανεις να επενδυσει σε μμμ στην σαλονικα,διοτι ο οασθ εχει κανει συμφωνια να παρεχει τις υπηρεσιες του για αρκετα χρονια,με αντιτιμο να μην γινουν επενδυσεις απο τριτους που να τον ζημιωνουν(τον οασθ).αυτο ισχυει δεκαετιες τωρα......γιαυτο και το μετρο θα λειτουργησει οταν θα ληξει αυτη η συμφωνια...........

source?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίστε μου μία ποιο είναι αυτό το ΤΕΛΕΙΟ λεωφορείο που ανεβαίνει άνω πόλη και σε μια φάση μπαίνει σε στάση που είναι σε αδιέξοδο και βγαίνει με οπισθογωνία για να συνεχίσει. Είμαι ανάμεσα σε 23 και 14.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίστε μου μία ποιο είναι αυτό το ΤΕΛΕΙΟ λεωφορείο που ανεβαίνει άνω πόλη και σε μια φάση μπαίνει σε στάση που είναι σε αδιέξοδο και βγαίνει με οπισθογωνία για να συνεχίσει. Είμαι ανάμεσα σε 23 και 14.

Νταξει εφτασε η χαρη του μεχρι και στους Αθηναιους. Παιζει να ειναι το χειροτερο λεωφορειο πανελληνιως. Αν θελετε να ζησετε την εμπειρια στο μαξιμουμ να το προτιμησετε ζεστα καλοκαιρινα μεσημερια. Μιλαμε για κινητο Αουσβιτς. Σοβαρα τωρα αμα μενεις εκει πανω και βαστανε τα ποδια σου, το παιρνεις με τα ποδια απο το κεντρο και τελειωνει η ιστορια. Κανεις και την γυμναστικη σου. Προτιμω να φτασω μουσκεμα στο σπιτι επειδη περπατησα παρα επειδη ημουν αγκαζε με δυο παππουδια στο 23.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...