Προς το περιεχόμενο

Το δικό της smartwatch θα κυκλοφορήσει σύντομα η Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ανέκδοτο με τις μπλε οθόνες έχει τελειώσει στα 8.1

 

Τεσπα... Σωστή κίνηση να πάει σε όλα τα OS κάτι σαν Surface Watch πχ.. Έχει δει τι έχουν βγάλει οι άλλοι και παει για το καλύτερο.

Από τα 8.1? Με το ζόρι αυτό το αστείο έβγαζε ένα δύο γελάκια συμπάθειας το 2007. Πλέον δείχνει πλήρη άγνοια στα τεκταινόμενα από το 2010 και μετά
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω προσωπικά περιμενω να βγουν και αλλα hybrid smartwatch, μου αρεσε πολυ το moto 360, μετα ειδα το kairos και ειπα,

νταξι

περιμένω hybrid κατω απο 200 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν και δεν το βλέπω σαν ανάγκη ειδικά σε σχέση με την τιμή τους, το σχέδιο είναι πολύ ωραίο... Βασικό κριτήριο σε αυτήτ ην κατηγορία θα είναι η αυτονομία...

 

Καλά αυτό με τις μπλε οθόνες θεωρείται ακόμα αστείο....??? Εγώ ούτε με τα Vista δεν είδα blue screen για 3 χρόνια... Καλά σε 7άρια δεν το συζητώ...

 

Η Γιαγιά μου αποφάσισε να κυκλοφορήσει δικό της Smartwatch έλεος πια....

ο κάθε άσχετος αποφασίζει να βγάλει Smartwatch

 

Ο "κάθε άσχετος" είναι η Microsoft?? Σοβαρά τώρα?? Καλά λες... Πήξαμε στους άσχετους, Microsoft, Google, Apple από το πουθενά ξεπετάχτηκαν και θέλουν να παρουσιάζουν και προιόντα... Άντε βρε περιμένουμε την δική σου παρουσίαση να αποστομώσεις τους άσχετους....

 

 

Mου κάνει εντύπωση ότι πολλοί από εσας μπαίνετε για να κραξετε μόνο, με τις φτωχές σας γνω΄σεις και να ειρωνευτείτε.. Προφανώς οι εταιρίες σας έχουν μεγαλύτερο μερίδιο στην αγορά από ότι η Microsoft , οπότε έιστε πολύ καλύτεροι επιχειρηματίες ή manager... Ακόμη δε πιο μεγάλη εντύπωση μου κάνει ότι η πλειοψηφία πό εσάς είναι πάνω από τα 18, οπότε έχετε ήδη μια διαμορφωμένη προσωπικότητα η οποία δυστυχώς από ότι φαινεται μόνο άγνοια και κακεντρέχεια κρύβει...

 

Αντί να σκεφτείτε ότι όσες περισσότερες εταιρέιες μπαίνουν στον χώρο τόσο θα αυξηθει ο αντααγωνισμός, αθα μειωθούν οι τιμές και θα αυξηθει η προσφερόμενη ποιότητα, αλλά όχι , σας έθιξαν τις εταιρίες στις οποίες μαλλον έχετε μετοχές...

 

Στο χωριό μου λένε "Όσα δεν φτανει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια" να κι εσεις...!!!

 

Σωστός....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικά περιμενω να βγουν και αλλα hybrid smartwatch, μου αρεσε πολυ το moto 360, μετα ειδα το kairos και ειπα,

νταξι

περιμένω hybrid κατω απο 200 ευρω.

Δύσκολο να έχει κάτω από 200 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ερθουν εποχες που θα χτυπαει το τηλ και θα μπερδευομαστε, θα κανουμε πως φοραμε τα εξυπνα γυαλια και θα ακυρωνουμε την κινηση. Μετα θα πιανουμε την κωλοτσεπη ψαχνοντας για κινητο. Μετα θα ακουμπαμε το αυτι νομιζοντας οτι εχουμε το εξυπνο ακουστικο. Μετα θα σηκωνουμε το χερι να απαντησουμε απο το ρολοϊ.

 

Μια αηδια και μιση. Θα γελαει ο κοσμος με τα καραγκιοζιλικια μας. Δε θα εχουμε ουτε ενα φιλο να μας δωσει μια πριζα βοηθειας (για φορτιση).

 

Ούτε 0.01 του € σε αυτή την εταιρεία.

Τωρα το χοντρυναμε παρα πολυ. Μια χαρα εταιρια ειναι. Προς τι τοσο μισος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να τελειώνει αυτή η ανοησία με τις μπλε οθόνες, τα unix-like και linux-based λειτουργικά συστήματα δεν έχουν blue-screen γιατί δεν είναι αρκετά εξελιγμένα για να έχουν blue-screen.

Mε αλλα λογια το πιο εξελιγμενο mobile os αυτη τη στιγμη ειναι το ios!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε αλλα λογια το πιο εξελιγμενο mobile os αυτη τη στιγμη ειναι το ios!!! :-)

Φυσικά και είναι, γιατι το να πάρεις ενα set εντολών που στηρίζεται αποκλειστικά σε κονσόλα (βλεπε unix) και να το κανεις παραθυρικο και εφετζίδικο, εννοείται οτι ειναι εξελιξη!

αυτα τα εχουμε ξαναπει 1000 φορές, το iOS  και MacOS στηρίζονται στο unix, τεκνο του οποίου ειναι και τα Linux Distros (sort of...)

μαθετε την ιστορια του λειτουργικού που προσκυνάτε ντε!

iOS is based on OS X which is, itself, a variant of a BSD UNIX kernel running on top of a micro kernel called Mach.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και είναι, γιατι το να πάρεις ενα set εντολών που στηρίζεται αποκλειστικά σε κονσόλα (βλεπε unix) και να το κανεις παραθυρικο και εφετζίδικο, εννοείται οτι ειναι εξελιξη!

αυτα τα εχουμε ξαναπει 1000 φορές, το iOS  και MacOS στηρίζονται στο unix, τεκνο του οποίου ειναι και τα Linux Distros (sort of...)

μαθετε την ιστορια του λειτουργικού που προσκυνάτε ντε!

iOS is based on OS X which is, itself, a variant of a BSD UNIX kernel running on top of a micro kernel called Mach.

You completely missed the point!!!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...