Προς το περιεχόμενο

Οι τιμές των iPhone 6 και iPhone 6 Plus στην Ελλάδα, στις 29 Οκτωβρίου τα νέα iPad


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλές τιμές . Με τέτοια χαρακτηριστικά και καινοτόμια περίμενα πάνω απο 1000 .

Φιλε μου αν δεν σου κανει κοπο πες μου τις καινοτομιες γιατι θελω να αλλαξω συσκευη και με ενδιαφερει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να ζητήσω να πάει πίσω το Xiaomi MI3 που παρήγγειλα με 200€; Λένε είναι σε φάση shipping.

Το μετάνιωσα.. θέλω το iphone με 700€. Το 'χω ανάγκη πολύ - μ 'έχει φάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτονομία τι λέει σε πραγματική χρήση;

Με οθόνη ανοικτή πόσο σου βγάζει;

δεν εχω μετρησει συγκεκριμενα, αλλα με το 5s που εβγαζα σκαρτη μερα (το βραδυ κατεπειγοντως φορτισμα), τωρα με το 6 και την ιδια χρηση (δεν αλλαξα κατι στις συνηθειες μου) βγαζω ανετα μερα και εχω και για την επομενη...

βασικα δεν εχω το αγχος που ειχα με το 5ς που απο το απογευμα και μετα ψαχνομουν για φορτιση...

εν κατακλειδι παλι για μια ημερα ειναι, αλλα θα χεις ενα 15-20% το βραδυ ενω με το αλλο ημουν στο 0-10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα υπήρξε βελτίωση, ρωτάω γιατί όντως όσους γνωστούς έχω με 5αρια έχουν μεγάλο πρόβλημα

 

ναι υπαρχει βελτιωση σιγουρα, απο το 5αρι που ειχα την προηγουμενη σεζον πολυ μεγαλη διαφορα (+30-40%)... απο το 5ς οπως ειπα +10-15%...

 

 

 

Πως μπορώ να ζητήσω να πάει πίσω το Xiaomi MI3 που παρήγγειλα με 200€; Λένε είναι σε φάση shipping.

 

Το μετάνιωσα.. θέλω το iphone με 700€. Το 'χω ανάγκη πολύ - μ 'έχει φάει.

 

Το σκεφτομαι για 3ο για κανα-δυο μηνες οχι παραπανω γιατι θα χω το Ζ3 για 2ο απο android, ωστε να χω ολοκληρωμενη αποψη και για τα κινεζικα...οταν με το καλο ερθει πες μας εμπειριες για το φινιρισμα/οθονη κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας περιμένουν λίγους μήνες οι υποψήφιοι αγοραστές να το βρουν στα eshops αρκετά πιο φθηνά.

Ναι αλλά έτσι θα χαθεί μέρος της αίγλης και της πολυτέλειας.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει νόημα να το αγοράζει κανείς εκτός συμβολαίου. Εδώ στην Αμερική το παίρνουν όλοι, γιατί είτε πάρεις iphone είτε alcatel, το πάγιό σου θα είναι το ίδιο ακριβό (με δεδομένα, απεριόριστη ομιλία και μηνύματα).

 

Οπότε καταλήγουν όλοι να το πάρουν πληρώνοντας 100-200$

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα χτυπησα ενα 6αρι στα 693 ευρο.Πολυ καλο το μεγεθος ειναι αυτο που ηθελα .Την αλλη βδομαδα θα χτυπησω και ενα air 2 64αρι και ειμαι κομπλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι καλά οι παραεισαγωγές που από τώρα το πουλάνε 40 ευρώ φτηνότερα.

Είναι παράλληλη εισαγωγή, όχι παραεισαγωγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

959 ευρώ??????? δεν είμαστε καλά....όταν στην αγορά κυκλοφορούν τηλεφωναρες με το ένα τρίτο της τιμής του iphone όπως τα one plus one, oppo κλπ. είναι δυνατόν????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...