Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Original XIAOMI In-ear Earphone (Piston Headphone Paperback Edition) - από 13$ στα 8$ ή 10$ 20/11@pandawill[ΤΕΛΟΣ] /ΝΕΑ ΤΙΜΗ 6,35 post#13


evankouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αναφορα για το tiny ωστε να μου κανουν price match, μου απαντησαν απο merimobiles αυτο:
 

"We had an agreement, the price has been matched

 
At this price you will get it fake we don't sell fake sorry"
 
Οποιος παραλαβει απο tiny, ας ενημερωσει για το τι παιζει με τα ακουστικα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Σε αναφορα για το tiny ωστε να μου κανουν price match, μου απαντησαν απο merimobiles αυτο:

 

"We had an agreement, the price has been matched

 
At this price you will get it fake we don't sell fake sorry"
 
Οποιος παραλαβει απο tiny, ας ενημερωσει για το τι παιζει με τα ακουστικα.

 

 

Thanks for sharing & σαφέστατα πρέπει να αλληλοενημερωνόμαστε, αλλά δεν νομίζω το tinydeal να δίνει fake. Απ' ό,τι κατάλαβα απ' την απάντηση που σου έδωσαν, το merimobiles δεν λέει ότι αυτά του tinydeal είναι fake. Απλά πετάει μια γενική π@π@ροκουβέντα ότι σ' αυτή την τιμή θα πάρεις fake, προφανώς με σκοπό να πάρει κανείς τα δικά του.

 

Αλληλοκαρφώνονται δηλαδή μεταξύ τους οι Κινέζοι και επίσημα; Ενδιαφέρον. Για τα πλαστικά μιλάνε έτσι;

 

Αφού γι' αυτά μιλάμε εδώ μέσα, προφανώς γι' αυτά το έγραψε ο "stefanakos8".

Εξάλλου είχε postάρει σχετικά & στην προηγούμενη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οποιον ενδιαφερεται παραγγελια 15/12 2 κομματια απο tinydeal μου εστειλαν εμαιλ οτι εγιναν ship χθες(free χωρις tracking number)

ωραια.αντε να τα δουμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου έστειλαν χθες το ίδιο μήνυμα (shipped 17/12) για παραγγελία που έκανα στις 12/12, αλλά έχω & tracking nr γιατί η παραγγελία μου ξεπερνούσε τα 20$ (κατά 0,64$  :P , διότι πήρα & 2 "5V 1.2W Genuine Xiaomi Portable USB LED Light Bendable Mini Lamp EPATH-353455"). Δεν μπορώ βέβαια να τη δω ακόμη, πρέπει να περάσουν πρώτα 2-3 μέρες για να μπει στο on-line tracking σύστημα.

 

Εμένα ακόμη processing λέει :/

 

Πότε έκανες την πληρωμή της;

Να υπολογίζεις min 4-5 μέρες μετά ότι θα τη στείλουν, διότι -απ' ό,τι κατάλαβα- αργεί αρκετά το tinydeal να συγκεντρώσει-στείλει τις παραγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω απλα για ενημερωση το εβαλα, μιας και εχω παραγγειλει τα ακουστικα, πριν τα βγαλει σε προσφορα το tiny.

Οποιος παραλαβει γενικα ας δωσει feedback και ειδικα απο tiny, ωστε να "τους την πω", αν ολα ειναι στην εντελεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω απλα για ενημερωση το εβαλα, μιας και εχω παραγγειλει τα ακουστικα, πριν τα βγαλει σε προσφορα το tiny.

Οποιος παραλαβει γενικα ας δωσει feedback και ειδικα απο tiny, ωστε να "τους την πω", αν ολα ειναι στην εντελεια.

 

Συμφωνώ απόλυτα ότι πρέπει να δίνουμε feedback όλων των πωλητών/μαγαζιών που αγοράζουμε για να ξέρουμε για το μέλλον, αλλά δεν κατάλαβα γιατί "θα τους την πεις αν όλα είναι στην εντέλεια"! Μάλλον το αντίθετο ήθελες να γράψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα ότι πρέπει να δίνουμε feedback όλων των πωλητών/μαγαζιών που αγοράζουμε για να ξέρουμε για το μέλλον, αλλά δεν κατάλαβα γιατί "θα τους την πεις αν όλα είναι στην εντέλεια"! Μάλλον το αντίθετο ήθελες να γράψεις.

 

Το merimobiles με αυτο που μου εστειλε, αφηνει να εννοηθει οτι το tiny πουλαει fake piston και τα εχει σε τετοια τιμη, γι' αυτο δεν κανει price-match (το merimobiles) σε αυτη την τιμη.

Συνεπως αν παραλαβετε απο tiny και ειναι ολα στην εντελεια, θα την πω στο merimobiles, αυτο εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κατάλαβα!

Καλά θα κάνεις "να τους την πεις", αλλά δεν νομίζω ότι θα βάλουν τον γάτο τους να κλαίει αν κέρδισαν ένα πελάτη & τον απώθησαν από κάποιο ανταγωνιστή τους. Αυτό απ' το οποίο θα καταλάβουν, είναι αν "τους την πουν" κάμποσοι μαζεμένοι & σταματήσουν να ψωνίζουν απ' αυτούς. Σε περίοδο ισχνών αγελάδων όμως, λίγοι θα θυμούνται αύριο τι είπαν χθες. Όταν λοιπόν το -κάθε- meri στο οποίο "του την είπαν" βγάλει κάποια καλύτερη προσφορά, απ' αυτό το -κάθε- meri θα ψωνίσουν πάλι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να δούμε ποιος θα τα παραλάβει πρώτος για να postάρει τις εντυπώσεις του. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...