Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Original XIAOMI In-ear Earphone (Piston Headphone Paperback Edition) - από 13$ στα 8$ ή 10$ 20/11@pandawill[ΤΕΛΟΣ] /ΝΕΑ ΤΙΜΗ 6,35 post#13


evankouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παρέλαβα σήμερα από tinydeal, η παραγγελία στάλθηκε από αυτούς 19/12/2014 

 

για τα λεφτά τους , πάρα πολύ καλά, έπρεπε να πάρω και ένα ζευγάρι ακόμα

 

 

b3EcZ5g.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα και γω σημερα,ομορφα φαινονται,καλη ακουστικη αν και θα τα δοκιμασω καλυτερα αργοτερα..

 

https://www.dropbox.com/s/jinz1xdiwhcj4ab/2015-01-15%2009.21.44.jpg?dl=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι συνέβη με τον καθένα δεν είναι ενδεικτικό για το τι θα συμβεί σ' εσένα. Ανάλογα με τον ταχυδρόμο πάνε αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι συνέβη με τον καθένα δεν είναι ενδεικτικό για το τι θα συμβεί σ' εσένα. Ανάλογα με τον ταχυδρόμο πάνε αυτά.

 

Το ξερω οτι δεν ισχυει το ιδιο σε ολες τις περιπτωσεις, αλλα θελω να δω τι κανουν ως επι το πλειστον, γιατι ελειπα μια περιοδο απο το σπιτι και θελω να δω αν "εκαναν φτερα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν και τα δικά μου από tinydeal. Αυτά πώς καταλαβαίνουμε αν είναι γνήσια? Έψαξα στο Net, αλλά λένε για τα μεταλλικά piston, δε βρήκα κάτι για αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν το μεταξύ, ούτε η ποιότητα του ήχου ήταν αυτή που περίμενα από αυτά που άκουγα, ούτε και η πιότητα κατασκευής. Ναι, τα πλαστικά και ναι, 5 ευρώ, αλλά μήπως μου στείλαν μούφα ρε παιδιά? Εγώ τα δοκίμασα σε Jiayou F1, Amoi N828 και LG G2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...