Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Lenovo Z50-70 15,6" FullHD - i3 - GT840M - 376.13€ (νεα τιμη 355,46€!) - Amazon.de [ΤΕΛΟΣ]


giorginho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι και εγώ έτοιμος να το παραγγείλω, το έψαξα αρκετά και στα εδώ καταστήματα και γενικώς στο internet σε αυτή την τιμή με full hd οθόνη δεν υπάρχει ούτε για αστείο απλά βλέπω και την άλλη περίπτωση που έχει το amazon με 8gb ssd και φορτωμένα win8. Το να περάσω win δεν είναι θέμα αλλά πιστεύετε ο ssd αξίζει τα 50€ παραπάνω ?

Αυτό εδώ είναι http://www.amazon.de/Lenovo-Z50-70-Notebook-i3-4010U-GeForce/dp/B00KH6PFSE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ssd ακριβώς αυτό, είναι ένα σύστημα cache που φορτώνει γρήγορα το λειτουργικό. Με 60€ βρίσκεις έναν κανονικό ssd, τον περνάς σε αυτό με τα 349€ και απογειώνεται το μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Από μπατταρία πως πάει γιατί βλέπω είναι 4κελιών?
2) Από αυτά τα δύο ποιό ποιό πιστεύετε οτι έχει καλύτερη αυτονομία?(υπόψιν δε με ενδιαφέρουν τα games)

http://www.amazon.de/Lenovo-Notebook-GeForce-Brenner-Betriebssystem/dp/B00KCJAI1A/ref=sr_1_14?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=computers&ie=UTF8&qid=1419117604&sr=1-14&keywords=lenovo

http://www.amazon.de/gp/product/B00KGSHIBU/ref=s9_acsd_al_bw_sfg_egglenov_1_t?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=merchandised-search-1&pf_rd_r=0FJGT4RMB3CYFTBW0WRH&pf_rd_t=101&pf_rd_p=569691107&pf_rd_i=5431187031#productDetails

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ssd ακριβώς αυτό, είναι ένα σύστημα cache που φορτώνει γρήγορα το λειτουργικό. Με 60€ βρίσκεις έναν κανονικό ssd, τον περνάς σε αυτό με τα 349€ και απογειώνεται το μηχάνημα.

Μάλιστα... οπότε όπου βλέπω αυτό το hybrid hdd είναι αυτό το σύστημα που απλά έχει το λειτουργικό μέσα για να bootάρει πιο γρήγορα και από εκεί και πέρα όλα τα υπόλοιπα, δηλαδή άνοιγμα εφαρμογών και μεταφορές αρχείων κάνουν όσο θα έκαναν σε έναν απλό hdd ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα... οπότε όπου βλέπω αυτό το hybrid hdd είναι αυτό το σύστημα που απλά έχει το λειτουργικό μέσα για να bootάρει πιο γρήγορα και από εκεί και πέρα όλα τα υπόλοιπα, δηλαδή άνοιγμα εφαρμογών και μεταφορές αρχείων κάνουν όσο θα έκαναν σε έναν απλό hdd ?

Ναι ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 2 ημέρες παραγγελίας ήδη έχω βαρεθεί να περιμένω, στο site εξάλλου δεν βγάζει καν ημερομηνία παράδοσης και σκέφτομαι μήπως κάνω ακύρωση και πάρω τίποτα άλλο από τοπική αλυσίδα και με άτοκες. Η ακύρωση από την στιγμή που δεν έχουν στείλει ακόμα το πακέτο να φανταστώ γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 2 ημέρες παραγγελίας ήδη έχω βαρεθεί να περιμένω, στο site εξάλλου δεν βγάζει καν ημερομηνία παράδοσης και σκέφτομαι μήπως κάνω ακύρωση και πάρω τίποτα άλλο από τοπική αλυσίδα και με άτοκες. Η ακύρωση από την στιγμή που δεν έχουν στείλει ακόμα το πακέτο να φανταστώ γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα;

 

Γιατί έτσι; Εγώ τo παρήγγειλα το Σάββατο, έφυγε από το Μόναχο σήμερα το πρωί και τώρα το αναμένω (με ups)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έτσι; Εγώ τo παρήγγειλα το Σάββατο, έφυγε από το Μόναχο σήμερα το πρωί και τώρα το αναμένω (με ups)..

Το παρήγγειλα Σάββατο βράδυ μετά τις 12, ήταν δηλαδή Κυριακή και μέχρι και τώρα που μπήκα να δω γράφει: δεν υπάρχει ημερομηνία, θα σας ενημερώσουμε μέσω e-mail όταν υπάρξει. Εσύ πότε το παρήγγειλες; σου γράφει και αναμενόμενη άφιξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...