Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Lenovo Z50-70 15,6" FullHD - i3 - GT840M - 376.13€ (νεα τιμη 355,46€!) - Amazon.de [ΤΕΛΟΣ]


giorginho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4-5 εργάσιμες κάνει με ups standard.

Εμένα προηγούμενη Παρασκευη έγινε αποστολή απο Amazon de και έφτασε εχθές Αθήνα(αλλο προϊόν όχι το συγκεκριμένο λαπτοπ) αλλα Δευτέρα θα παραλάβω διότι το ελληνικό τμήμα της ups είναι για κλωτσιές μην μπορώντας να διεκπεραιώσουν μια απλή αλλαγή διεύθυνσης με αποτέλεσμα να το προωθησουν στη γενική ταχυδρομική που όμως δεν παραδίδει στη νέα διεύθυνση άρα πάλι πίσω ups να παραλάβω Δευτέρα.

Ανίκανοι κοινός.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μονο ικανοποιημενο θα μπορουσαν να με αφησουν τετοια specs σε τετοιο budget. 

+Η οθονη μεχρι στιγμης χωρις μου φαινεται αψογη. 
+Η κατασκευη παρα πολυ καλη και μοιαζει σαν να χει μεταλικο φινιρισμα. 
+Ηρθε με dvd με τους οδηγους για Win 8.1
+Δυνατα ηχεια
+Τελεια αυτονομια 
-To keyboard θα μπορουσε να ειναι καλυτερο απο αποψη ποιοτητας κατασκευης.
 Παρ' ολα αυτα ειναι ανετο στην πληκτρολογηση. 

post-270338-0-27539400-1417787904_thumb.png

post-270338-0-43585000-1417787909_thumb.png

post-270338-0-18303900-1417787910_thumb.png

post-270338-0-00795100-1417787911_thumb.png

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4-5 εργάσιμες κάνει με ups standard.

Εμένα προηγούμενη Παρασκευη έγινε αποστολή απο Amazon de και έφτασε εχθές Αθήνα(αλλο προϊόν όχι το συγκεκριμένο λαπτοπ) αλλα Δευτέρα θα παραλάβω διότι το ελληνικό τμήμα της ups είναι για κλωτσιές μην μπορώντας να διεκπεραιώσουν μια απλή αλλαγή διεύθυνσης με αποτέλεσμα να το προωθησουν στη γενική ταχυδρομική που όμως δεν παραδίδει στη νέα διεύθυνση άρα πάλι πίσω ups να παραλάβω Δευτέρα.

Ανίκανοι κοινός.

 

Sent from my iPad using Insomnia

που να δείς και η ACS.. 

 

ωραία μεγεία!

Σαινόμπι επειδή είχες πάρει αν θυμάμαι το Probook 4545s και η οθόνη του δεν είναι απο τα δυνατά του σημεία .. 

Σε σύγκριση με το λενόβο βλέπεις μεγάλη διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα οταν εβαλα την παραγγελια μου εβγαλε αυτο :

 

Estimated delivery date: Friday, January 23, 2015 - Monday, March 16, 2015

 

Με δουλευουν η θα αλλαξει οταν παρουν τα χρηματα ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4-5 εργάσιμες κάνει με ups standard.

Εμένα προηγούμενη Παρασκευη έγινε αποστολή απο Amazon de και έφτασε εχθές Αθήνα(αλλο προϊόν όχι το συγκεκριμένο λαπτοπ) αλλα Δευτέρα θα παραλάβω διότι το ελληνικό τμήμα της ups είναι για κλωτσιές μην μπορώντας να διεκπεραιώσουν μια απλή αλλαγή διεύθυνσης με αποτέλεσμα να το προωθησουν στη γενική ταχυδρομική που όμως δεν παραδίδει στη νέα διεύθυνση άρα πάλι πίσω ups να παραλάβω Δευτέρα.

Ανίκανοι κοινός.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

 

Ακριβώς γι'αυτό είπα για 5-7 εργάσιμες.

Γιατί σε πολλές περιπτώσεις πάνε και μεταφορτωση στη Γενική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα οταν εβαλα την παραγγελια μου εβγαλε αυτο :

 

Estimated delivery date: Friday, January 23, 2015 - Monday, March 16, 2015

 

Με δουλευουν η θα αλλαξει οταν παρουν τα χρηματα ? :P

τα χρήματα τα παίρνουν την μέρα που το στέλνουν.

Είναι οτι να ναι οι Γερμανοί . Εχουν σοβαρό πρόβλημα "λένε" με το σύστημα των παραγγελιών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δική μου περίπτωση με την συγκεκριμένη παραγγελία τα χρήματα τα πήραν περίπου 5 μέρες πριν την αποστολή της παραγγελίας. Ολες τις άλλες φορές η χρέωση έγινε όντως μαζί με το dispatch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάλατε σε μεγάλες σκέψεις και πειρασμό και σκέφτομαι να το παραγγείλω και εγώ, και θέλω από όσους το έχουν ή γνωρίζουν κάποιες διευκρινίσεις αν είναι εύκολο :)

 

  1. Ο επεξεργαστής σε αυτό http://www.amazon.de/Lenovo-Notebook-GeForce-Brenner-Betriebssystem/dp/B00KCJAI1A/ref=sr_1_11?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=computers&ie=UTF8&qid=1416473469&sr=1-11είναι πολύ αδύναμος? Δηλαδή για καθημερινές εργασίες, photoshop, προγραμματισμό και κανένα παιχνιδάκι (pro, nba και κανά football manager) είναι αρκετός ή θα έχει πρόβλημα?
  2. Υπάρχει κάποιο καλύτερο κοντά στα 350€ που να είναι καλύτερο από το πρώτο απο τα διαθέσιμα εδώ: http://www.amazon.de/s/ref=sr_st_price-asc-rank?fst=as%3Aoff&__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&keywords=lenovo&qid=1416473445&rh=n%3A340843031%2Cn%3A427957031%2Ck%3Alenovo%2Cp_n_feature_browse-bin%3A1478225031%2Cp_89%3ALenovo%2Cp_n_feature_two_browse-bin%3A392621011%2Cp_6%3AA3JWKAKR8XB7XF&sort=price-asc-rank ?
  3. Μέχρι πόσα gb ram παίρνει αναβάθμιση?
  4. Η οθόνη επειδή τελικά έχω μπερδευτεί με όσα διαβάζω, είναι anti glare? Είναι καλή σε ποιότητα και φωτισμό ή όχι?
  5. Η κάρτα γραφικών για τα παραπάνω παιχνίδια, τι λέει?
  6. Από ποιότητα κατασκευής?
  7. Από θερμοκρασίες πως τα πάει?
  8. Αυτονομία μπαταρίας?
  9. Η εγγύηση τελικά ισχύει Ελλάδα? Πιστεύετε ότι αξίζουν τα 55€ για την επέκταση της για ακόμα 2 χρόνια?

Ευχαριστώ προκαταβολικα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

4-5 εργάσιμες κάνει με ups standard.

Εμένα προηγούμενη Παρασκευη έγινε αποστολή απο Amazon de και έφτασε εχθές Αθήνα(αλλο προϊόν όχι το συγκεκριμένο λαπτοπ) αλλα Δευτέρα θα παραλάβω διότι το ελληνικό τμήμα της ups είναι για κλωτσιές μην μπορώντας να διεκπεραιώσουν μια απλή αλλαγή διεύθυνσης με αποτέλεσμα να το προωθησουν στη γενική ταχυδρομική που όμως δεν παραδίδει στη νέα διεύθυνση άρα πάλι πίσω ups να παραλάβω Δευτέρα.

Ανίκανοι κοινός.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

 

Ακριβώς γι'αυτό είπα για 5-7 εργάσιμες.

Γιατί σε πολλές περιπτώσεις πάνε και μεταφορτωση στη Γενική.

Αυτό είναι το χειρότερο,αν και θα μπορούσα Πέμπτη να παραλάμβανα,αν είχαν κάνει την αλλαγή διεύθυνσης έγκαιρα όπου μαλιςτα τους πήρα την Τετάρτη για αυτό το λόγο πριν κάν φτάσει η αποστολή Αθήνα.Διότι στη νεα διεύθυνση παραδοςης η ups κάνω παράδοση όχι η γενική ταχυδρομική.Μετά απο ολα αυτα με πήραν να μου ζητήσουν συγγνώμη για την αναστάτωση και το μπέρδεμα που έγινε.Τεσπα,Δευτέρα τώρα.Sent from my iPad using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...