Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Όποιος ενδιαφέρεται στέλνει pm.

Παίδες, είναι απλό. Στέλνετε PM αν ενδιαφέρεστε, και διευκολύνετε και εμένα για να βλέπω ποιος ζήτησε τι και πότε.

Έχω ενημερώσει τα posts με τα παιχνίδια που έχουν δοθεί (και προσπαθώ να το κάνω άμεσα μόλις δεσμεύεται κάποιο παιχνίδι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Δίνονται χωρίς ανταλλαγή τα εξής κλειδιά από το Humble Origin Bundle:

  • Dead Space (Origin Key)
  • Battlefield 3 (δεν περιέχει κανένα από τα DLC/ expansions) (Origin Key)

και τα δύο παιχνίδια έχουν δοθεί και δωρεάν από την υπηρεσία Origin πριν λίγο καιρό.

  • Όποιος ενδιαφέρεται στέλνει pm.
  • Δεν θα δοθούν πάνω από 1 κλειδιά σε ένα μέλος (ίσως γίνουν εξαιρέσεις μετά την πρώτη εβδομάδα), και λογαριασμοί με τραγικά μικρή συμμετοχή στο PC Games section ή νέοι λογαριασμοί (λιγότερο από τρίμηνο) δεν θα ληφθούν σοβαρά υπόψιν.
  • Τουλάχιστον αρχικά (για την πρώτη εβδομάδα) θα έχουν μεγαλύτερη προτεραιότητα μέλη που δεν πήραν ήδη κάποιο κλειδί την προηγούμενη φορά.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά έχω το Assassin's Creed 3 σε gift και δε πρόκειται να το παίξω οπότε όποιος θέλει ας στείλει να του το δώσω

 

Edit:Το πήρε ο vaggos88 :)

ευχαριστώ τον φίλο για το game :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο παιχνιδι vaggo.

 

Μπραβο στον gεεckin0s για την κινηση!

 

Ρε αλητη, τι εκανες like στο ποστ του τοτε; Νομιζα οτι το πηρες εσυ και δεν του εστειλα μηνυμα. :P

 

Μπραβο για την κινηση gεεckin0s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους μετά από πόσες προσπάθειες το πείρα το key για το xcom enemy unknown.....ξέρει κανείς αν έχουμε κάποιο χρονικό περιθώριο να βάλουμε το παιχνίδι στο steam? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αλητη, τι εκανες like στο ποστ του τοτε; Νομιζα οτι το πηρες εσυ και δεν του εστειλα μηνυμα. :P

 

Μπραβο για την κινηση gεεckin0s

 

Ουπς....σορρυ.... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδή δεν πρόκειται να παίξω το  xcom enemy unknown όποιος το θέλει ας στείλει να του το δώσω   

 

 

 
edit: δόθηκε στον haris013
Επεξ/σία από Alex An Dros
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν πρόκειται να παίξω το  xcom enemy unknown όποιος το θέλει ας στείλει να του το δώσω

 

Επειδή ελειπα δεν το προλαβα το παιχνίδι, το εχεις ακόμα να μου το στείλεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έχω τρία κλειδιά για Risk of Rain για Steam. Τα αγόρασα μέσω Humble Bundle και τα δίνω δωρεάν. 

Το έχω βάλει στις αγγελίες ( http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/pc/350716-risk-of-rain-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CF%84%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%AC/).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...