Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ξέρεις ότι τα βάζεις open τα παιχνίδια ε; Ότι μπορεί δηλαδή να μπει οποιοσδήποτε και εκτός insomnia? Χαλαρά θα πιάσεις καμιά 300αριά συμμετοχές στο καθένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 939
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να πιάσει τα 100$ το steam acc μου φτάνει να προσθέσω τα λεφτά που απομένουν στο steam ή πρέπει να αγοράσω παιχνίδια αυτής της αξίας?

 

Επίσης ξέρετε κανένα bundle σαιτ που να δέχεται paysafe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shadow on the Vatican Act I: Creed

JWCDV-CF0DD-KNVTK
JWFWA-I5YDE-YJCP2
JWIL8-LW6XX-GI4PQ
JWM9I-CCZ80-VIKW3
JY7EF-2FLTZ-2XIFT
JYBCL-NGLMD-WWFC3
JYID2-6TKFT-K3LR8
JYPXJ-2PG9G-75LTJ
JYYZ9-NP40Y-X4PXL
JZ32Q-6T7D2-65QMD

 

Όποιος δεν το έχει ας το πάρει τώρα. Καλό θα ήταν να γράφατε ποιο κλειδί πήρατε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shadow on the Vatican Act I: Creed

JWCDV-CF0DD-KNVTK

JWFWA-I5YDE-YJCP2

JWIL8-LW6XX-GI4PQ

JWM9I-CCZ80-VIKW3

JY7EF-2FLTZ-2XIFT

JYBCL-NGLMD-WWFC3

JYID2-6TKFT-K3LR8

JYPXJ-2PG9G-75LTJ

JYYZ9-NP40Y-X4PXL

JZ32Q-6T7D2-65QMD

 

Όποιος δεν το έχει ας το πάρει τώρα. Καλό θα ήταν να γράφατε ποιο κλειδί πήρατε.

 

Εγώ πήρα το πρώτο JWCDV-CF0DD-KNVTK.

Σε ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κατ' αρχάς έχετε πηδήξει πατόκορφα ένα νήμα που αφορά σε giveaways που κάνει κάποιος από την καλή του την καρδιά και μάλιστα συνήθως παιχνίδια των οποίων τα χρήματα πήγαν σε charities. Αν δεν καταλαβαίνετε ότι είναι βλακωδώς ηλίθιο να τσακώνεστε για κάτι τέτοιο, τότε ανοίξτε νέο νήμα που θα συζητάτε για τα giveaways του παρόντος νήματος. Κάποιοι ενδιαφερόμαστε μόνο για να βάζουμε παιχνίδια και για να λαμβάνουμε μέρος σε κληρώσεις και απλά μας ψοφάτε το νήμα.

 

Κατά δεύτερον, το λέω άλλη μία φορά και αν μέχρι το πρωί δεν έχω PM, θα ζητήσω νέους winners:

 

Τελευταίο batch από μένα (για την ώρα, τουλάχιστον):

 

 

signature.png

 

signature.png

 

 

Ο χρήστης που κέρδισε τα δύο παιχνίδια πιο πάνω, έχει λάθος e-mail στο steamgifts και δεν μπορώ να του στείλω τα κλειδιά. Να μου στείλει PM εδώ, άμεσα.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε σωστά

signature.png

 

open με lvl0

 

βρε 

pigeon

,εγώ είπα ότι εδώ μέσα το να βάζεις σαν lvl+1 είναι παράλογο,δεν είμαστε δα και ένα σορό,όπως και σε άλλα ελληνικά forums.

Δεν ξέρω γιατί κόλλησες και έβαλες στην μπάλα μέσα και μένα,με τα διπλά accounts κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φου Φου Φου... Παρακαλείται ο χρήστης billymoon να πάρει το κλειδί του γιατί εμποδίζει.

Το έλαβες βρε το email? Μη ξεχάσεις να βάλεις "received" ;)

 

Σε spoiler για να το κλείνουμε σιγά-σιγά το παρατράγουδο:

 

 

βρε pigeon ,εγώ είπα ότι εδώ μέσα το να βάζεις σαν lvl+1 είναι παράλογο,δεν είμαστε δα και ένα σορό,όπως και σε άλλα ελληνικά forums. Δεν ξέρω γιατί κόλλησες και έβαλες στην μπάλα μέσα και μένα,με τα διπλά accounts κτλ.

 

Κάπου χαθήκαμε. Είπα και πριν οτι συμφωνώ για το level 1+ αλλά δεν είναι δική μου πρωτοτυπία εδώ και μάλλον τελευταίος το έβαλα. Ο λόγος είναι οτι προτιμω να το κληρώσω μεταξύ 5-7-10 ατόμων που ξέρω παρά να κάθομαι να ψάχνω τον άλλο αν θα το ενεργοποιήσει κι αν θα στείλει feedback κτλ. Από την άλλη είναι γελοία εύκολο το 1+ στο SG, σε άλλα site το λένε contributor level, και εν τέλει, δεν καταλαβαίνω αυτή την φοβερή εναντίωση ορισμένων. Δηλαδή έχεις >$100 για να μπεις και δεν έχεις 0,14 για να κάνεις ένα giveaway; Δεν το πιστεύω... :huh:

 

Δεν θυμάμαι που κόλλησες στη φάση, πάντως όταν διαβάζω για εμετικά σχόλια επειδή ζητάω να ενεργοποιούνται τα παιχνίδια και να μην πουλιούνται/ξαναβγαίνουν, εσύ τι θα απαντούσες στη θέση μου; Εν τω μεταξυ, τρείς χρήστες είναι όλοι κι όλοι αυτοι που τους είπα εξυπνέλληνες και έγινε μπάχαλο. Στην Ελλάδα ως γνωστόν δεν την πληρώνει ο απατεώνας αλλά αυτός που δημοσιεύει τη φωτογραφία του. :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαχαχαχα. Κακώς, έπρεπε να το κάνεις level 10 να ανταμείψεις τους καλύτερους δωρητές!

http://www.steamgifts.com/user/DerDutchman

VlfT72C.png

pCuIv4X.png

Shadow on the Vatican Act I: Creed

JWCDV-CF0DD-KNVTK

JWFWA-I5YDE-YJCP2

JWIL8-LW6XX-GI4PQ

JWM9I-CCZ80-VIKW3

JY7EF-2FLTZ-2XIFT

JYBCL-NGLMD-WWFC3

JYID2-6TKFT-K3LR8

JYPXJ-2PG9G-75LTJ

JYYZ9-NP40Y-X4PXL

JZ32Q-6T7D2-65QMD

 

Όποιος δεν το έχει ας το πάρει τώρα. Καλό θα ήταν να γράφατε ποιο κλειδί πήρατε.

JY7EF-2FLTZ-2XIFT

 

EDIT:

Γιατι απλα ο καθενας να μη βαζει τα giveaways του οπως θελει? Ο,τι level θελει, οποια blacklist θελει κ.ο.κ.?

Επεξ/σία από SOADNICK
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το "gifts sent" πλέον μετράει την αξία όλων το games που έχει δώσει κάποιος (non-bundle + bundle).

Τα levels  όμως αντιστοιχούν στο CV από non-bundle games όπως ίσχυε στο SteamGifts v1.0.

Ενδεικτικά ένας πίνακας: 

http://www.steamgifts.com/discussion/XaCbA/list-of-all-cv-levels-and-their-corresponding-real-cv/search?page=31337

 

Στο προφίλ που αναφέρεις πέρα από το ότι δίνει κατά βάση bundle games από developer promotions, δεν θα μέτραγε η αξία όλων των copies ούτως ή άλλως λόγω του νέου συστήματος.

Πληροφορίες εδώ από τον admin του site:

http://www.steamgifts.com/discussion/RqwrY/contributor-levels

 

Με λίγα λόγια δεν υπάρχει λόγος ούτε να τρελαίνεστε ούτε να τσακώνεστε, όποιος θέλει να δώσει το δίνει γιατί νιώθει γενναιόδωρος, τα υπόλοιπα είναι απλά αριθμοί...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shadow on the Vatican Act I: Creed

JWCDV-CF0DD-KNVTK

JWFWA-I5YDE-YJCP2

JWIL8-LW6XX-GI4PQ

JWM9I-CCZ80-VIKW3

JY7EF-2FLTZ-2XIFT

JYBCL-NGLMD-WWFC3

JYID2-6TKFT-K3LR8

JYPXJ-2PG9G-75LTJ

JYYZ9-NP40Y-X4PXL

JZ32Q-6T7D2-65QMD

 

Όποιος δεν το έχει ας το πάρει τώρα. Καλό θα ήταν να γράφατε ποιο κλειδί πήρατε.

πήρα τον δεύτερο κωδικό, ευχαριστώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Shadow on the Vatican Act I: Creed

JWCDV-CF0DD-KNVTK

JWFWA-I5YDE-YJCP2

JWIL8-LW6XX-GI4PQ

JWM9I-CCZ80-VIKW3

JY7EF-2FLTZ-2XIFT

JYBCL-NGLMD-WWFC3

JYID2-6TKFT-K3LR8

JYPXJ-2PG9G-75LTJ

JYYZ9-NP40Y-X4PXL

JZ32Q-6T7D2-65QMD

 

Όποιος δεν το έχει ας το πάρει τώρα. Καλό θα ήταν να γράφατε ποιο κλειδί πήρατε.

 

JYBCL-NGLMD-WWFC3

 

Thanks!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shadow on the Vatican Act I: Creed

JWCDV-CF0DD-KNVTK

JWFWA-I5YDE-YJCP2

JWIL8-LW6XX-GI4PQ

JWM9I-CCZ80-VIKW3

JY7EF-2FLTZ-2XIFT

JYBCL-NGLMD-WWFC3

JYID2-6TKFT-K3LR8

JYPXJ-2PG9G-75LTJ

JYYZ9-NP40Y-X4PXL

JZ32Q-6T7D2-65QMD

 

Όποιος δεν το έχει ας το πάρει τώρα. Καλό θα ήταν να γράφατε ποιο κλειδί πήρατε.

JWIL8-LW6XX-GI4PQ εγω πηρα αυτο...σε ευχαριστω...

και πλεον αποφασισα να μην συμμετασχω στα διαφορα giveaways κ ας επιασα σημερα τα 100$ γτ βλεπω οτι γινονται ΤΕΡΑΤΑ κ γραφοντατ ΤΕΡΑΤΑ.Αρα θα προτιμησω να παιρνω/δινς ετσι χυμα κλειδια,οποτε κ αν προλαβω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...